teściofobia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: teściofobia

przez betty_boo 09 mar 2009, 22:28
księzniczka tzn ze ma gosposię, ogrodnika i nic sama nie robi a zawsze opowiada jak to ona sie narobila przygotowując posilek!!!i w ogole etykieta jak nic, spóznic sie nie mozna, ani załozyc nieodpowiednich butow do sukienki ani kapelusza do budynku...szok...nie wiedziałam ze tacy ludzie istnieja

[*EDIT*]

a ja bylam u nich na imprezie i zachowywalam sie bardzo formalnie (jak w pracy:0 haha), jak mi kazali spiewac piosenke biesiadna z nimi to powiedziałam ze jej nie znam (a to byly "sokoły" - sabotaż to dobry sposób:))

przez Olga. 17 mar 2009, 20:27
betty_boo, ty wredotko...ihihih

ja swojej tesciowej nie znam, mieszka 500km od nas i nie utrzymujemy kontaktow, i cale szczescie
Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.

przez betty_boo 18 mar 2009, 21:07
wiem ze to co robie jest niskie ale na razie na nic innego mnie nie stac....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olga. 18 mar 2009, 21:11
betty_boo, takie szpileczki są bardzo fajne - człowiek ma czyste sumienie że nie zrobił nic złego a z drugiej strony zadowolony że jednak się odegrał
Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.

Sortuj wg