Na czym według Was polega kobiecość?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Na czym według Was polega kobiecość?

przez isj 04 mar 2009, 13:41
Daroh napisał(a):Podsumowując, mój pierwszy post jest najlepszy i wystarczający
Oprócz tego dogłębnie i dowłośnikowo wyczerpuje temat, stanowi przejście do ery ryb, leczy trądzik i karmi zmysły.

Mam nadzieję, że niniejsza uwaga pomoże Ci napompować swoje ego na choćby bieżący tydzień.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez laguna 04 mar 2009, 14:15
ja isj uwazam ze nie obraz sie ale jestes troche dziwny - zawsze w kazdej dyskusji jestes pewny ze twoja racja jest "najtwojsza" i patrzysz na wszystkich z gory, niczym krol na poddanych. ale coz jestesmy na takim forum gdzie ludzie wlasnie maja takie pewne odchylenia od normy dlategoz nie chce sie klocic.

przez isj 04 mar 2009, 15:02
Laguno z Płocka!

Staram się mieć zawsze jasno zarysowane zdanie. Bez pauz, cisz i niedomówień. Jestem z natury bezczelny i zarozumiały i coż, jest to fakt. Z tym że odchyleń takich się nie leczy, tak jak nie leczy się usterek charakterologicznych. Abnegacji, lenistwa, chytrości, zarozumialstwa oraz wielu, wielu innych. Na pewno zaś nie wymaga interwencji wada, która nikogo nie krzywdzi i niczego nie niszczy. Z swoimi wadami żyję podobnie tak jak i Ty - jak z własną skórą.

Ponadto chcę ze wszystkich swoich trzewi oznajmić, że zgadzam się z Tobą, o, Laguno i nie patrzę na Ciebie z góry (jak widzisz). Pani, co spłodziła dzieciątka, przysięgała w mniejszej i większej salce, że nigdy-przenigdy, a która później z p. drugą połową swej towarzyszki zabaw spółkuje postępuje przepodle, przeniedopuszczalnie i przebrzydle. Na galery z nią! Cieszę się, iż Twoja busola moralna prowadzi w Cię dziarsko meandrami i bezdrożami, że działa raźnie i chędogo.

Skoro jednak w temacie kobiecości się znajdujemy... Pani żona jednak coś tam w sobie takiego mieć musiała, że jej wapory przywiodły tego zbłąkanego żonatego wędrowca do słodkiego poróbstwa. Nie wiadomo jak to zwać, seksapil, libido, atrakcyjność, kobiecoś, cielesność. Tu nie wystarczy patos rzeczowników, o, Laguno. Okazuje się, sama widzisz, że "kobiecość" i jej synonimiczne "poboczności" są sobie nierówne, a często mogą działać tak samo. Nie tylko jako zbiór pobożnych życzeń co do stylu i mentalności, ale jako także zwykłe wabiki erotyczne. Czy możemy wykluczyć, iż facet uległ tej mężatce m.in. dlatego. iż pomyślał, że emanuje kobiecością, że ma coś, czego nie ma być jego zabiegana żona wyposażona w strojne papiloty?

Jak więc widzisz, są kobiecości i są kobiecości. I każda każdej nierówna. Każda każdej barykadą.

Jeśli ładnie uzupełnisz moją wypowiedź, gotów jestem, o, Laguno na pokłon na miarę mojej oszałamiającej kifozy. I dorzucę swoją pluszową koronę.

Pozdrawiam
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laguna 04 mar 2009, 15:08
wybacz, ze nie dostosuje sie do Twojego jezyka.... powiem krotko trzeba sie szanowac!!!! bo co to za kobiecosc co jest z kims zwiazana i daje dupy drugiemu? to jest takie ekstra kobiece?

przez Korba 04 mar 2009, 15:08
a ja uważam, że isj ma boskie poczucie humoru, nie pozbawione trafnych złośliwości (takie jest najlepsze) :P

[*EDIT*]

laguna napisał(a):wybacz, ze nie dostosuje sie do Twojego jezyka.... powiem krotko trzeba sie szanowac!!!! bo co to za kobiecosc co jest z kims zwiazana i daje dupy drugiemu? to jest takie ekstra kobiece?

chodzi oto że uszczupliliście temat kobiecości wyłącznie do dobrego tudzież złego prowadzenia się. to jedynie element, który nie wyczerpuje tematu. wszyscy wiemy, że bycie ku.wą nie jest kobiece, będziecie ten temat mientolić przez następne kilka stron?
Korba

przez hyron 04 mar 2009, 15:15
isj, skoro nie potrafiłeś się doczytać z poprzedniego postu żebyś dał mi spokój ze swoimi docinkami to powiem krótko: wal się na cyce

przez Ridllic 04 mar 2009, 16:15
Miśki dążycie do kłótni co :?: :mrgreen:

a i zwykła /cenzura/ może mieć więcej kobiecości co nie jedna święto jebliwa kobieta zależy jak leży i kto ma jakie pojęcie kobiecości :!: :!: :!:
Ridllic

przez hyron 04 mar 2009, 17:02
No i dobrze powiedziane!

przez Korba 04 mar 2009, 17:08
daroh, to Ty sam sobie zaczynasz zaprzeczać, albo się moda wystrachałeś :mrgreen:
Korba

przez isj 04 mar 2009, 17:13
Daroh, gratuluję sznytu dialektycznego, przy okazji dziękuję za krągłe słowa pod moim adresem : *

Ridllic napisał(a):a i zwykła /cenzura/ może mieć więcej kobiecości co nie jedna święto jebliwa kobieta zależy jak leży
Przepraszam, co kolega ma na myśli, bo zdaje się, że nie nadążam za ewolucją przebiegu dyskusji :mrgreen:

isj

przez Ridllic 04 mar 2009, 17:17
isj, " zalezy jak lezy " to takie wtrącenie bez znaczenia ogólnie chodzi mi że każdy ma swoją definicje kobiecości ;)
Ridllic

przez hyron 04 mar 2009, 18:17
Korba
Ridllic napisał(a):zależy jak leży i kto ma jakie pojęcie kobiecości :!: :!: :!:

Ja podałem swoje pojęcie i jednocześnie zgadzam się że można mieć inne. Zaprzeczam sam sobie?

przez laguna 04 mar 2009, 20:26
ja pieknie powroce do tematu rozmowy mowiac iz kobieta musi sie choc troszke malowac:P co nie znaczy tapeta o czym juz wspomnialam, ale delikatny makijazyk, ladne perfumki i to dziaaala na facetow. jeszcze ruch bioderkami i to wyatrczy.

przez Korba 04 mar 2009, 20:44
daroh napisał(a):Korba
Ridllic napisał(a):zależy jak leży i kto ma jakie pojęcie kobiecości :!: :!: :!:

Ja podałem swoje pojęcie i jednocześnie zgadzam się że można mieć inne. Zaprzeczam sam sobie?

no nie wiem, najpierw piszesz, że tylko kobieta która się nie puszcza może być kobieca, a potem przytakujesz Ridowi, który pisze, że kur wa też może być kobieca.... tylko ja tu widzę sprzeczność? :roll:

[*EDIT*]

laguna napisał(a):ja pieknie powroce do tematu rozmowy mowiac iz kobieta musi sie choc troszke malowac:P co nie znaczy tapeta o czym juz wspomnialam, ale delikatny makijazyk, ladne perfumki i to dziaaala na facetow. jeszcze ruch bioderkami i to wyatrczy.

o nie nie nie, zaraz Ci tu jeden z drugim powiedzą, że malowanie jest feeeee i że tylko naturalne jest piękne, czyli ideałem jest kobieta z owłosieniem po pachami, bladą twarzą i w spódnicy po kostki.
bycie sexy to zło!!! :mrgreen:
Korba

Sortuj wg