Która praca najlepsza?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Która praca jest obiektywnie najlepsza?

Animator w hotelu
2
33%

Programista
3
50%

Recepcjonista w hotelu
1
17%

Liczba głosów : 6

Która praca najlepsza?

przez zagubiony 26 gru 2008, 14:12
Cześć. Chciałbym poznać Wasz typ doradzenia w wyborze najlepszego miejsca pracy z podanych w ankiecie.
Dla przeciętnego człowieka, zakładając, że wymagane języki już zna, nie dokuczają mu żadne fobie społeczne itp.
Tak obiektywnie.

Re: Która praca najlepsza?

przez eligojot 27 gru 2008, 01:48
Ja nie rozumiem tej ankiety, no bo jak ma się programista do pracy hotelowej? Chyba, że jesteś informatykiem a zaproponowano ci pracę hotelu. Jednak programista najlepszy. Kasa niezła leci. Ale ja i tak będę za swoim przyszłym zawodem: dentysta-sadysta.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez anatom 27 gru 2008, 01:51
To zależy co tego człowieka interesuje, jaka jest jego pasja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony 27 gru 2008, 05:52
eligojot napisał(a):Ja nie rozumiem tej ankiety, no bo jak ma się programista do pracy hotelowej? Chyba, że jesteś informatykiem a zaproponowano ci pracę hotelu. Jednak programista najlepszy. Kasa niezła leci. Ale ja i tak będę za swoim przyszłym zawodem: dentysta-sadysta.

Ma się tak, że pracuję jako programista, a duchem jestem gdzie indziej. Widząc animatorów w środku "pędzę" do tej pracy. Uwielbiam pracę z ludźmi, a nie w 4 ścianach pokoju przy monitorze. Temat-rzeka zresztą.
Ktoś zapyta, czemu więc nie "przeskoczę"? Dla dziewczyny i kilku jeszcze powodów. Ankieta ma charakter czysto orientacyjny. Pewnie i tak nie odważę się na żaden krok i będę latami klikał te pieprzone literki.....

przez eligojot 27 gru 2008, 12:34
Wszyscy programiści, których znam, czy to testerzy czy software developerzy, są zadowoleni z pracy jak i usatysfakcjonowani zarobkami. Każdy nowy projekt to nie tylko klepanie kodu, ale wkład w rozwój zawodowy.

Recepcjonista w hotelu? Popracujesz cztery lata, znajdzie się młodszy na Twoje miejsce i zostaniesz palaczem (nie papierosów bynajmniej).

O animatorze w hotelu (?) się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem co to za stanowisko.

Może zmień środowisko pracy, w dużych firmach software'owych przecież pisze się projekty w grupach, dużo dyskutuje z co-workerami.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Ridllic 27 gru 2008, 17:21
Grzyw robota to glupota picie to jest zycie :)
Ridllic

przez zagubiony 28 gru 2008, 12:04
eligojot napisał(a):Recepcjonista w hotelu? Popracujesz cztery lata, znajdzie się młodszy na Twoje miejsce i zostaniesz palaczem (nie papierosów bynajmniej).

O, to jest argument....

eligojot napisał(a):O animatorze w hotelu (?) się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem co to za stanowisko.

Prowadzenie programu animacyjnego, zapewniającego rozrywkę gościom hotelowym.

eligojot napisał(a):Może zmień środowisko pracy, w dużych firmach software'owych przecież pisze się projekty w grupach, dużo dyskutuje z co-workerami.

Ankieta ma charakter ciekawostkowy, daleki jestem od jakichkolwiek zmian.

Ridllic napisał(a):Grzyw robota to glupota picie to jest zycie :)

Ciiiiiiii :D Wczoraj położyłem się spać. O 11:30. A.M. :D

Sortuj wg