Test zaprogramowania mózgu

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Test zaprogramowania mózgu

przez julie 28 lut 2009, 17:07
a ja mam 135 :)
i wiedziałam, że wyjdzie mi iż myślenie i charatker mam typowo męski:)
Can as well die if cannot fly

Re: Test zaprogramowania mózgu

przez Princessa 28 lut 2009, 21:19
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 200 Mozg zaprogramowany na kobiecy sposób myslenia. Im liczba punktów jest blizsza liczbie 300, tym bardziej kobiecy mózg i tym wieksze prawdopodobienstwo, ze ta osoba bedzie miala duze talenty twórcze, artystyczne i muzyczne. Wiekszosc decyzji podejmuje na podstawie intuicji lub przeczuc i dobrze rozpoznaje zródla klopotów, uzywajac przy tym minimalnych danych. Dobrze równiez rozwiazuje problemy, stosujac przy tym twórcze myslenie i zrozumienie. Jesli mezczyzna uzyskuje ten wynik, bardzo prawdopodobne, ze bedzie gejem
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

przez idle 17 lut 2012, 22:50
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 115 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów

Mówiłam mamie, że niepotrzebnie wpieprzała tyle grejfrutów, bo to dieta na chłopca :lol:
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 17 lut 2012, 22:56
65. Cholera, ale ja męska. :mrgreen:
No ale nie dziwi mnie to :bezradny:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez carlosbueno 18 lut 2012, 10:42
60 pkt. Po raz pierwszy wyszło że w czymś męski jestem. :D :D :D

-- 18 lut 2012, 10:53 --

Według mnie ten test określa bardziej poziom racjonalności w stosunku do emocjonalności. Z reguły kobiety mają bardziej emocjonalne podejście do życia ale nie uważam że te które mają racjonalne podejście są lesbijkami czy są mało kobiece. Moja siostra pewnie by miała wynik poniżej 0 a wcale męska nie jest tylko skrajnie racjonalna.
Największy Forumowy Maruda

przez Midas 18 lut 2012, 19:12
też 60 8) ale sporo pytań, dziwnie skonstruowanych, nie bardzo wiedziałem co wybrać.
Padłeś?! Powstań!!

przez carlosbueno 18 lut 2012, 22:27
też tak miałem że czasem nie wiedziałem co wybrać albo nawet nic w wymienionych odpowiedzi mi nie pasowało. Z resztą to tylko test choć zawsze uważałem się za mało męskiego a tu miła niespodzianka.

przez mark123 02 cze 2013, 00:41
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 100 Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów

Ale wiele pytań było takich, gdzie chciałem odpowiedzieć coś innego, niż te odpowiedzi, co były.

Myślenie może i mam męskie, ale i tak w bardzo wielu aspektach to ze mnie jest jakaś... "baba".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 02 cze 2013, 08:33
40 pkt, jeszcze mniej niż ostatnio, cóż wg testu jestem jedną z najbardziej męskich osób na forum ;) ale osoby które mnie znają raczej by tego nie potwierdziły. Jestem wybitnie mało zorganizowany, mam niski testosteron, może i myślę logicznie ale ważne decyzje życiowe są u mnie nielogiczne albo po prostu ich unikam. Jedyne w czym się zgadzam to że jestem małoemocjonalny i to chyba głównie ten test sprawdza.

przez libertynka 02 cze 2013, 11:38
130 pkt
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Siding Spring 02 cze 2013, 12:01
175 pkt haha ni to chlop ni baba. A jestem facetem.

przez Arhol 03 cze 2013, 12:46
120 pkt wypadło
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Saraid 03 cze 2013, 13:38
130pkt
Saraid

przez hooain 03 cze 2013, 21:47
60 pkt a emocjonalna babeczka
ତ୍କୃ

Sortuj wg