nie lubię świąt!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: nie lubię świąt!

przez sebcio 08 gru 2008, 10:59
Zgadza sie, nie masz rodzicow bijacych sie w swieta, nie masz matki ktora wyzywa Cie i krzyczy ze swieta spedzisz pod mostem, glupiej rodziny chwalacej sie jakie to oni wspaniale kupili prezenty, albo wyrzucajace Ci ze nie masz dziewczyny.
sebcio

przez zagubiony 08 gru 2008, 11:17
Fakt, nie mam. W końcu ojciec dzień przed Wigilią pewnego roku zostawił list pożegnalny i na szczęście go nie ma. Więcej 'pięknych' historii moich świąt -a są - nie mam ochoty wspominać. Mimo to kocham święta.

przez sebcio 08 gru 2008, 12:11
Bardzo mi przykro ze tak sie stalo.
ja naprawde chcialbym kochac swieta, ale za duzo mam zlych wspomnien, fakt byly kiedys swieta ktre wspominam badzo dobrze, ale czasem mam wrazenie ze te wsppomnienia dotyczyly kogos zupelnie innego.
sebcio

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Azotox 08 gru 2008, 12:20
Właśnie Grzyw ma rację, gdyby nie te święta .. lampki, choinki, kolędy świat byłby jeszcze bardziej szary.. smutny.. ponury.. tak przynajmniej jest na co czekać.
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez jaaa 08 gru 2008, 14:29
to jak taki szary to czego lampek nie bedzie codziennie i choinek i czego luzie nie moga byc caly rok dla siebie mili tylko w swieta?
od 7 miechow nikogo nie interesuje co u mnei to ze meiszkam sama ,zero telefonow a swieta nagle beda tacy przejeci i zaintersowani co mnie...

hipkryzja to swieta

nie nie powiem jest MILO bo JEST i czuje sie inny klimat ale wolalabym tak naokraglo
a nie sztucznie i wymuszenie na swieta

przez .Tomek 08 gru 2008, 18:59
Grzyw, kochasz święta? hej no to super skoro się tym zadowalasz to bardzo dobrze. Skoro jednak nie podobają ci się nasze wypowiedzi nie musisz ich czytać ;) Wesołych świąt dla ciebie. Pozdrawiam :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez anatom 08 gru 2008, 21:01
Grzyw napisał(a):Żal mi Was...
Spotkało się tutaj Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Opluwania Świąt.
Bo filmy się powtarzają, bo komercja, bo ludzie mili są choć raz dla siebie...

Bo się powtarzają. Bo to komercja. A ludzie? Żeby to zachowanie było szczere to ok, fajnie. Ale to wszystko jest udawane, że aż żal patrzeć. Coraz częściej ludzie organizują tą całą szopkę "bo tak wypada" - z prawdziwym przeżywaniem świąt, cieszeniem się nimi, swoim towarzystwem nie ma to nic wspólnego.

Co do towarzystwa wzajemnej adoracji - gdybyśmy tu piali z zachwytu jakie te święta są fajne i w ogóle ą, ę to stworzylibyśmy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wychwalania Świąt - to już byłoby ok? Taka specyfika forum, że piszemy to co czujemy, a że odczuwamy to tak a nie inaczej... Chociaż tu można być szczerym...

I może Cię zdziwię, ale nie jest prawdą, że wszystko zależy od nas.

przez betty_boo 08 gru 2008, 22:27
poza tym kazdy ma prawo do swojego zdania, grzyw lubi świeta a inni moga ich równie dobrze nie lubic, prawda grzyw?

przez jaaa 08 gru 2008, 23:32
psycho-logic - no racja wtedy nie byloby swiat :lol:
ale mi chodzilo raczej o zachowanie sie ludzi

co do drugiej czesci
ja nie mowie o przyjaciolach tylko o rodzinie ze nie interesuja sie dopoki nie maja interesu!
ostatnio zadzwonila ciotka z zyczeniami imienionowymi i spytala co slychac zeby potem zaprosic na imieniny swojego meza;) a tak jakies 6-7 miesiecy kontaktu nie bylo... ;)

przez .Tomek 09 gru 2008, 01:59
hyhy, śmiesznie się robi. Święta miały przedstawiać jakąś ideę, na święta ludzie powinni się jednać, godzić bla bla. A my tu debatujemy dlaczego ich nie nienawidzimy i kłótnie między sobą haha. Yh ta atmosfera świąąąąąt :mrgreen: :mrgreen: się usrali wszyscy na te święta. :lol: :twisted:
o jeszcze tylko zapytam Grzywa, czemu Ci nas żal? Co niektórym z nas jak nie wszystkim nie jest żal samych siebie za to że nie lubimy świąt więc nie potrzebujemy Twojego żalu, ale dzięki za chęci ;) :mrgreen:
Nie żebym próbował być złośliwy. Po prostu się zastanawiam czym się kierowałeś pisząc to.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez sebcio 09 gru 2008, 13:15
wlasnie....
swieta...
swieta Bozego Narodzenia, a nie debilnego karla Coca-Coli rozdajacego prezenty.
sebcio

przez shadow_no 09 gru 2008, 18:55
Co masz do coca coli w swieta,
jak bylem maly to swieta kojazyly mi sie miedzy innymi z szansa na wygranie komputera po wyslaniu kuponu z etykiety :mrgreen:

Osobiscie zaczynam lubic swieta. A bylo odwrotnie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Amy Lee 10 gru 2008, 00:53
Tych czerwonych pajaców mikołajami zwanych też nie lubię, ale Colę w święta bardzo 8)
Amy Lee

przez zagubiony 10 gru 2008, 10:16
.Tomek napisał(a):o jeszcze tylko zapytam Grzywa, czemu Ci nas żal? Co niektórym z nas jak nie wszystkim nie jest żal samych siebie za to że nie lubimy świąt więc nie potrzebujemy Twojego żalu, ale dzięki za chęci ;) :mrgreen:
Nie żebym próbował być złośliwy. Po prostu się zastanawiam czym się kierowałeś pisząc to.

Masz podstawy być złośliwy, palnąłem przy reakcji złości. Sorry :roll:

Sortuj wg