nie lubię świąt!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: nie lubię świąt!

przez eligojot 04 gru 2008, 00:25
Ja nie wiem co Wam święta są winne? Ja poprostu kocham Boże Narodzenie i największą radość czerpię z przygotowań, atmosfery w sklepach, wogóle cały grudzień jest dla mnie magiczny. I moi drodzy pamiętajcie, że Boże Narodzenie to czas cudów i głównie dlatego należy na nie czekać!
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez patrycjak20 04 gru 2008, 00:40
Ja tez nienawidze swiat. sa dla mnie sztuczne. najbardziej to chcialabym albo przespac ten 24 gr albo wyjechac gdzes gdzie bylabym zupelnie sama. a najchetniej wyjechac gdzies w gory do domku z drewna z kominkiem i tak przy rozpalonym napic sie dobrego wina pokolysac sie na bujanym fotelu.... oj to sa marzenia.....

nie lubie jak w tym dniu wszyscy nagle sa dla wszystkich mili. takie to sztuczne. tak jakby wszystkie krzywdy ktore sie doznalo od pewnej osoby sa wybaczane.

ja niepotrafie...

chce wyjechac ale niestety rodzina mnie trzyma...

---- EDIT ----

eligojot, to widze ze masz cudowna rodzine, ciez sie. ja na moja tez nie moge narzekac ale w tych swietach

eh..

przez Ridllic 04 gru 2008, 04:36
Jako ,że jestem najwstrętniejszym z modów to was wkurzę :mrgreen:

Mało to jeszcze dobije :mrgreen:

nie lubicie mnie już tak jak świąt :?:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 04 gru 2008, 07:49
Ridllic, to straszne, okropne, mam dosyc swojej rodziny, a te piosenki to zygac sie chce, reklamy w TV dobijaja (wez 5000 kredytu i spraw sobie wymazone swieta,to nic ze oddasz 9500), ja chyba na choince zawiesze trupie czaszki i trumienki i ozdobie srajtasma
sebcio

przez Hans 04 gru 2008, 09:18
Ridllic ode mnie dla Ciebie http://www.wrzuta.pl/audio/jGTOytbeva/ ;)

A w sumie to te utwory wpadały mi zawsze ucho i się fajnie słuchało.

Pozdrawiam.
Feed your head
Feed your head

przez Pstryk 04 gru 2008, 09:54
Ehh, ja staram się pamiętać o co tak naprawdę chodzi w tych świętach... niestety ich prawdziwe znaczenie dawno zostało zatarte... Porządki, zakupy i ta cała nerwowa atmosfera kufa to strasznie fałszywe mi się wydaje...
Pstryk

przez Korba 04 gru 2008, 10:53
Rid Ty wredna bestio, jak ja Cię nie luuuubieeeee :mrgreen:
Korba

przez Azotox 04 gru 2008, 14:13
aj.. ja myślę że to fajne jest jak ludzie potrafią cieszyć się z drobiazgów.. choćby i dawania prezentów.. zazdroszczę!
Jeżeli kogoś kochamy i nam zależy to nie musimy chyba na chama wymyślać życzeń.. w końcu to rodzina! ;)
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez sebcio 04 gru 2008, 14:18
ooo!!!
wlasnie!!!rodzina...
z nia to tylko dobrze na zdjeciu wychodze
sebcio

przez nieboszczyk 04 gru 2008, 14:41
rodzina...potrzebna człowiekowi jak nowotwór złośliwy na rdzeniu kręgowym.

---- EDIT ----

choroby też są nikomu nie potrzebne.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez betty_boo 04 gru 2008, 17:28
chyba juz wiem czemu nie lubie świat

1 - dla tego napiecia które zawsze sie z nimi wiazało (czy tata bedzie trzezwy, czy sie nie pokłóci z mama, ze moja siostra nawet mnie nie pocałuje , ze bedziemy skladac sobie sztuczne zyczenia które i tak nic nie zmienią, tylko rozdrapia rany i zbudza nadzieje na cos lepszego i pokażą jak nam jest żle

2- z powodu zyczen które mi kazdy sklada, zebym zaszła w ciąze, a ja nie mogę.jest to tak nietaktowne i ...az ciezko mi to nazwac... na sama mysl chce mi sie płakac, w dodatku musze jechac nawigilie do tesciów gdzie bedzie cala sztucznosc i blichtr a ich ukochana córeczka jest w ciazy...po prostu nie chce widziec tych ich szczesliwych min i słyszec tych ich zyczen, mam sie przed nimi rozbeczec i zrobic z siebie przedstawienie?

oni i tak nigdy nie zrozumieja ze nie kazdy przezywal takie swieta jak oni, poza tym nie widza nic poza czubkiem własnego nosa swoim własnym idealnym swiatem!

co mam zrobic?

---- EDIT ----

ale o rodzinie nic złego nie powiem, mam wspaniala Mamęktora jest dla mnie najwazniejsza na swiecie!

przez jaaa 04 gru 2008, 19:51
przestalam lubic ze wzgledu na zaklamana rodzine z ktora nie mam kontaktu miesiacami- w tym momencie jest to 7 miesiecy
a potem zaluski ,zycznia( dla mnie nie mile) zebym miala chlopaka itp
,doceniala zdrowie i cieszyla sie zyciem
w tym roku chyba powem ze jestem Lesbijka az ycie jest cudowne z odpowiednimi depresantami;)

gorzej jak mi zaczana zyczyc dziewczyny jesli sie okazalby ktos tolerancyjny:/

nie lubie zaklamania i nudy znaczy ze rok w rok swieta wygladaja TAK samo i z ta sama rodzina i czlowiek czeka tylko jak do domu wroci

JEDZIEMY WSZYSCY GDZIES NA SWIETA?:D moze paryz?:D na jedno wyjdzie z kasa - kupowanie prezentow i zarcia a tak wyjazd na 4 dni;)

przez .Tomek 04 gru 2008, 20:18
o ...jaki temat xD NIENAWIDZĘ ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ja pierniczę to paranoja, te życzenia, cała rodzina na głowie, zamieszanie, nerwy grrrrrr.......po prostu mnie to rozpiernicza. Ogólnie to zgadzam się z Amon_Rah. Nienawidzę świąt. I nienawidzę ludzi na roku którzy gapią się na mnie jak na poje*anego kiedy mówię, że nie cierpię świąt. Co w tym dziwnego? Dlaczego wszyscy się tak tym podniecają? I dlaczego ludzie są takimi hipokrytami? Nawet niewierzący obchodzą święto narodzenia syna Bożego...coś tu nie gra. Anyway dołączam się xD nienawidzę świąt. Dzień jak każdy inny, a ja muszę się zachowywać jakby nie wiem co się wydarzyło. bleh...
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez linka 04 gru 2008, 20:30
Nie cierpie nadziubanych wszędzie mikołajów, ozdób, choinek, lampek, na ulicach, sklepach, w telewizji i calej tej tandety.....nie cierpie tego udawanego składania sobie życzeń, tego zamieszania, sprzątania, gotowania, wrzasków i krzyków.......
Lubie to, że jest wolne od szkoły, lubie świąteczne jedzonko, mimo wszystko lubie ramówkę telewizyjną - bo zawsze wiem co będzie.

A najbardziej lubie noc w święta jak wszyscy pójdą spać i siedze sobie przy zapalonej choineczce, sama w spokoju, jak jest śnieg za oknem i wtedy mi dobrze :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg