nie lubię świąt!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

nie lubię świąt!

przez betty_boo 03 gru 2008, 21:01
czy ktos jeszcze tak ma ? jesli tak, piszcie dlaczego. nie chce byc sama...:)

Re: nie lubię świąt!

przez Dziewczyna_18 03 gru 2008, 21:33
Ja nie lubię :P Uważam, że w świętach nie ma nic magicznego ani cudownego, jeśli kiedykolwiek było to ludzie to zniszczyli komercją, pogonią za kasą i stopniowym zatracaniem moralności. Szkoda mi, że święta to nie jest dla mnie czas ciepła i radości, to smutne, ale niestety tak jest. Strasznie mnie drażnią, wkurzają, czekam aż się skończą. Jedyne co w nich dobrego to to że jest trochę wolnego i można sobie odetchnąć od studiowania. O! ;)
"Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko [...] Ze mną można tylko w oddali znikać cicho"

Jako że mimo upływu czasu mój login się nie zmienia, a ja się starzeję;)to dodam że jestem z rocznika89:P (Wiek jest czasem istotny:P)

przez nieboszczyk 03 gru 2008, 21:45
święta?jakoś czarno widze.a to dlatego że niemam pojęcia jak je spędze.mam jeszcze do załatwienia ważną sprawę służbową dotyczącą wodociągów.a nie mam czasu.czasu mam tylko godzine a z tego co wiem to ma być operacja na 2 tygodnie bo urzędasy muszą sie namyślić.miały być wspaniałe święta u przyjaciala miało być dobre jedzenie..a w najgorszym wypadku spędze je za kratami albo w ziemi.bo nie dosyć że urzędnicy niespodziewanie zmienili przepisy to jeszcze w każdej chwili mogą sie pojawić ci którym bardzo zależy na zemście na mnie.co to za święta z koszmarami,wymiotami,bólami głowi i biegunką?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 03 gru 2008, 21:53
Ktos Ci grozi, na policje biegnij.
Co to za sprawa w urzedzie, moze jest z tego jakies normalne wyjscie.

Tez nie lubie swiat, wszystko to komercja i przechwalanie sie kto kupil lepszy (drozszy) prezent, nawet zapominamy ze To Boze Narodzenie, a nie mdzien dawania prezentow
sebcio

przez nieboszczyk 03 gru 2008, 22:10
sebcio masz w domu wodomierz?jeśli tak to kto go zakładał?i jak to wyglądało?mi urzędnicy kazali założyć wodomierze.i dali nato bardzo mało czasu.psychika mi dawno padła potem zdrowie.grypa sie już utrzymuje od 3 tygodni.jak w takim stanie mam ściągać głupków którzy założą mi ten wodomierz i kolejnych głupków którzy mają oplombować.a ci którzy mi grorzą to tak zwani krewmi w lini prostej.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Azotox 03 gru 2008, 22:35
nieboszczyk nie będzie tak źle.. idź na święta do kumpla i się nie przejmuj! aa i nie nazywaj ludzi głupkami bo głupi to napewno nie są.. weź książkę telefoniczną i zadzwoń.. nie musisz wychodzić z domu ;)

Ja też nie lubię świąt.. nie wiem czemu ale zawsze mam takiego doła.. już nie wspomnę o tym że trzeba sprzątać, robić zakupy a mi się nic nie chce :(
A jak pomyślę o tych biednych ludziach samotnych, bezdomnych, i tych co resztę kasy wydają na jakieś marne prezenty to masakra.. i jeszcze żal mi tych biednych rybek.. bożeee
sama się nakręcam wiem
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Hans 03 gru 2008, 22:47
Nie lubię świąt, zawsze w domu na święta wojny były.

Pozdrawiam.
Feed your head
Feed your head

przez anatom 03 gru 2008, 22:59
betty_boo napisał(a):czy ktos jeszcze tak ma ? jesli tak, piszcie dlaczego. nie chce byc sama...:)

Też nie lubię. Święta to udawanie, że jest fajnie, choć nie jest. Takie robienie dobrej miny do złej gry. Na plus zaliczam trochę wolnego.

przez MOCca 03 gru 2008, 23:07
Niech sobie nawet będą, coś dla tych standardowych ludzi musi być, ja osobiście nie uczestnicze w wielkich przygotowaniach i staram się za bardzo nie angażować w euforyczne nastawienie rodzinne bo jak Hans napisał wyżej "panują wojny" , tym bardziej nie zbliżam się do choinki heh jedyne co robię to przeszkadzam na złość rzucając co mam pod ręką na choinkę, taki modern :P A już o opłatkowych życzeniach nie wspomnę...blee
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Korba 03 gru 2008, 23:13
Ja po prostu nienawidzę świąt i tego całego szumu wokół nich. Tak długo jak mogę, to udaję, że się nie zbliżają i nie zaglądam do supermarketów, w których od listopada <cenzura> grają kolendy. To samo się tyczy Sylwestra, który ludzie planują od września i Nowego Roku. Tak jakby było z czego się cieszyć i jakby wraz z 1 stycznia jakaś magiczna linia oddzielała nas od zeszłego roku. Ble...
Korba

przez MOCca 03 gru 2008, 23:16
MOCca napisał(a):...blee
Korba napisał(a): Ble...
coś w tym jest ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Azotox 03 gru 2008, 23:19
heh to u mnie jest inaczej.. w święta jest w miarę normalnie i ludzie są dla siebie mili.. a to już moim zdaniem cud.. jeśli chodzi o moją rodzinę!

a co do sylwestra to korba masz rację jakby było z czego się cieszyć.. chyba tylko z tego że jeden marny rok za nami i rok bliżej do końca ;)

przez Azotox 03 gru 2008, 23:36
Ka_Po napisał(a): robić dobrą minę do złej gry :-|

heh to nie rób.. choć ty jedna nie udawaj.. ja tam myślę że ludzie w przeciwieństwie do nas po prostu się cieszą.. może to ta atmosfera albo jakieś refleksje.. sprawiają że ludzie zachowują się zupełnie inaczej, nie koniecznie udają.. ;)

przez cadarxx 03 gru 2008, 23:53
Boże Narodzenie to chyba jedyne święta, które jako tako lubię.
Co do Sylwestra(nie chodzi mi tu o imię ;) ), to nie lubię imprezować wtedy, gdy cała Polska robi to samo oraz nie lubię szampana.

Sortuj wg