pogadanki o wszystkim

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: pogadanki o wszystkim

przez MOCca 05 gru 2008, 22:38
kurde psychoanaliza, ciekawy temat, wertujesz po swoim życiu, wywalasz swoje traumy od dzieciństwa i doszukuje się prawdy czyli wlasnejo "ja" które nami kieruje, jak i dlaczego akurat tak.

Jak usłyszałam tylko te słowa: pani nie ma celu by rano wstawać... to był szok dla mnie, uśmiercenie w jednej chwili, a przecież nie tego jednak chce, pomimo tych swoich negatywnych myśli, te słowa daly mi dzisiaj sporo do myślenia...
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez jaaa 06 gru 2008, 21:50
hehe czyzbys tez rano nie wstawala mocca? ;)

ja tez nie mam celu by wstawac wiec spie ile wlezie wkoncu nie pracuje :-| - sama to powidzialam nawet terapeutce...ze po co mam wstawac rano jak chociaz we snie nic nie czuje

tak napewno chcialabym poznac swoje JA chociaz mam wrazenie ze znam je tylko nie wiem dlaczego tak wszystko naraz u mnie i czy da sie to zmienic i czy serio tylko jedna rzecz tak wplynela na to jaka ja jestem? wkoncu moj brat przezyl to samo a jednak jest przeciwienstwem mnie :( wiec czego ja

przez betty_boo 06 gru 2008, 23:48
tez pytalam terapeuty o moja siostre, powiedział ze ona urodzila sie 3 lata wczesniej ode mnie, ze miała inne miejsce w tej rodzinie itd. i DLATEGO ja. to mnie troche przkonało, takie wytłumaczenie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 07 gru 2008, 01:42
bezsensowne wytlumaczenie :roll:

moj tez 3 lata wczesniej sie urodzil
ale uwazam ze to nie ma wplywu mi powiedziala " bo brat to brat a ty to ty"
i ma inna psychike
maslo maslane;)

przez betty_boo 07 gru 2008, 19:10
nie, wcale nie jest takie bezsensowne.

moze miedzy rodzicami bylo przez te 3 lata troche lepiej? poza tym wy roznicie sie na dodatek płcia...mnie to troche przekonuje.

a poza tym skad wiesz co podziejej sie z twoim bratem za kilka, kilkanascie lat?moze nic , a moze cos innego...you never know

przez jaaa 07 gru 2008, 20:28
hmm ale w momencie jak rodzila sie jej siostra albo moj brat
to malo co moze dziecko pamitac z okresu 1 rok-3 latka

obojetne co by sie dzialo w domu

tu chodzi o wychowanie raczej , kiedys dziecko juz ma pamiec i kontaktuje ,wtedy ksztaltuja sie emocje...
wydaje mi sie ze jesli mojemu brat nic nie jest w wieku 27 lat to juz mu nic nie bedzie w przyszlosci
moje pierwsze objawy chorobowe juz byly w podstawowce a on nie mial zadnych wiec male prawdopodobienstwo choroby jego w przyszlosci- na szczescie;)

Sortuj wg