Kto dziś sam siorbie drinka?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kto dziś sam siorbie drinka?

przez wovacuum 17 paź 2009, 23:22
alienated a dlaczego do spotkania nie doszlo?a co tam siorbiesz sobie? :mrgreen:
wovacuum

przez Alienated 17 paź 2009, 23:38
Właściwie barek mam pełen wszelkiego rodzaju kolorowych wynalazków, ale ostatnio popijam sobie miód Piastowski. Do tego jakieś "piwo" -Desperados:) Chwytam się wszelkich sposobów żeby oszukać organizm, który alkoholu powoli zaczyna mieć dość...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez wovacuum 17 paź 2009, 23:50
och,moj brat filozof tez tak robi :D od czasu kiedy przyjechal do nas tez chwyta siè roznych wynalazkow procentowych :D a o tym miodzie piastowskim to wspominal jak byl w Gdyni na koncercie :smile: piwko desperados znam ale tu w Belgii nie ma :shock: a dlaczego oszukujesz organizm?tzn zapijasz siè czy cos?
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 17 paź 2009, 23:57
Ha, ha:) Żartowałem tylko z tą dewastacją:) Niezależnie od tego jak bardzo bym próbował nie jestem w stanie się kompletnie zapić. Wypijam kilka drinków korzystając z poprzedzającego kolejny, wolny od pracy dzień, wieczora coś przegryzam i idę spać. Takie przyzwyczajenie... Nie piję już tak często, jak kiedyś...

[Dodane po edycji:]

W Belgii Desperados powinien być chyba dostępny, to browar na licencji francuskiej.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez namiestnik 18 paź 2009, 00:19
Kurcze - czasami się chce odpłynąć. I chyba alkochol + benzo robią to doskonale i w miarę bezpiecznie, jednak.. eh... to do niczego nie prowadzi.

Co do ilości to na klonach można wlać w siebie i 0.5l i więcej. Choć potem nie bardzo się wie o co chodzi.

przez wovacuum 18 paź 2009, 00:24
alienated moze w Brukseli:Walonii jest we Flandrii zachodniej nie ma desparadosa :D pozdrawiam
namiestnik;nie jestem na prochach :D dlatego gorzalka :D pozdrawiam
wovacuum

przez Ampułek 05 gru 2009, 01:52
Browarki :) Wreszcie weekend mniam. :D
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez namiestnik 05 gru 2009, 02:06
oj przydałoby się na ostatnie wydarzenia... ehhhh

przez Natascha 07 gru 2009, 04:20
Ja po alkoholu tracę instynkt samozachowawczy. Pewnie dlatego, ze kilka lat spędziłam głównie siedząc sama w domu i kiedy wychodzę nie wiem jak się zachować. Wypijam więc sobie dla kurażu , napięcie znika i reszta już leci sama.
Stałego faceta nie mam bo do żadnego nie umiem się emocjonalnie zbliżyć. Spałam za to z kilkoma- właśnie po alkoholu. Mam wtedy problem z odmawianiem i potem dopada mnie coś w rodzaju kaca moralnego połączonego ze wstydem. A zaczęło się od tego, że kiedyś wkurzyłam się, że moje życie to tylko obowiązki, zero rozrywek i życia towarzyskiego. Postanowiłam- przełamię to, wyjdę gdzieś.
No to przełamałam :-|
Natascha

przez Ampułek 08 gru 2009, 01:08
U mnie jest/było podobnie. Zwlaszcza w pierwszych okresach deprechy. Wydawało mi sie wtedy ze znalazlem lekarstwo na moje lęki i upadlość ducha. Ale lęki po alkoholu się pogłębiają, a świadomość że tracę kontrolę nad własnym życiem też nie pomaga. Nie stałem się abstynentem. Ale wyznaję zasadę "wszystko wolno co nie wolno - byleby z umiarem". I u mnie się sprawdza choć czasami przesuwam granice ;)
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez Natascha 09 gru 2009, 21:21
Też się staram zachowywać umiar, ale czasem nie wychodzi :oops:
Cóż, mam nadzieję, ze terapia załatwi problem ;)
Natascha

przez Majster 09 gru 2009, 22:25
Ja jestem DDA (dzisiaj sie dowiedzialem jak sobie rozszyfrowalem skrot :D ), wiec jak mnie deprecha zgarnela to alkohol byl ostatnia rzecza o jakiej myslalem. Teraz piwsko czy kielicha strzelic sobie moge ale nie pamietam zebym z alkoholem przesadzil w ciagu ostatnich 2-3 lat. Owszem, jak juz bylem po szpitalu (ale wciaz jeszcze na lekach) to iluzja ozdrowienia przepelniala mnie euforia i pare razy przegiąłem z alkoholem, teraz troche zaluje bo dostawalem od tego połączenia malpiego rozumu. W kazdym razie alkohol nigdy nie byl czyms czego mi bardzo brakowalo w trakcie kuracji.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez hutch 10 gru 2009, 15:43
własnie sam za podaje drina i mimo że nerwica prawie nie łagodnieje liczę na reset przeciążonego systemu ;)
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez zarka70 10 gru 2009, 15:59
Jak smakuje samemu:)cóż u mnie to tylko piwko po pracy wieczorkiem ale niczego mocniejszego bym się nie chyciła.Zdaję sobie sprawe że też nie jest za dobre ale to taki fajny środek nasenny:).Bałabym się brac leki i pić.To na zdrowie

Sortuj wg