Kto dziś sam siorbie drinka?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez agapla 27 maja 2006, 22:22
Właśnie wychodze pogadam jutro (imprezki wszelakie do potańczenia) pa,pa :lol:

przez agapla 29 maja 2006, 14:43
No juz jestem możemy pogadać, poza tym Meliska nie martw sie masz przed soba całe życie żeby sie wybawić! A towarzystwo zawsze sie znajdzie! :lol: Pozdro

przez agapla 29 maja 2006, 15:54
Cięzko cos doradzac tak wirtualnie , ogólnie to jak napisze żebys sie nie przejmowała to i tak nic nie da, po czesci rozumiem twoje obawy ja np . nie swojo sie czuje jak gdzies ide gdzie nikogo nie znam ale wtedy staram sie nie myślec jak te osoby mnie oceniaja ale jak ja ich oceniam,zagaduje wtedy do pierwszej miło wygladajacej osoby (taka gadka o pierdołach) a potem to juz z górki.Powiem ci nawet jedna smieszną historię raz poszłam na impre gdzie dosłownie nikogo nie znałam oprócz mojego chłopaka,no wiadomo jak sie czułam nie swojo, tak na własną reke tu zagadalam , tam zagadalam a że wiekszość była juz wcięta to mi łatwo poszło efekt był taki że pare osób pod koniec imprezy prawie wypłakiwało mi sie w rekaw (jak to ludzie potrafia po alkoholu robić rózne rzeczy)i kto powinien w tym momencie sie śmiać? Widzisz nie ma co sie przejmować nikt nie jest doskonały :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dora 19 lip 2006, 00:01
Ja dzis...

przez Antagonist 08 wrz 2006, 15:53
Czego taki fajny temat zamilkł ?
Hej ja dziś pije, może nie sam ale co to ma za znaczenie ? Ważne żeby zabić kilka rzeczy: stres, strach, czas i rozerwać się zwyczajnie.
You see, I believe some darkness reached out to you. And I believe you told it yes.

Civil War !? Nah, honestly i just wanna stab somebody...

przez snaefridur 08 wrz 2006, 19:50
Ja nie,ale wszystko zamierzam sobie odbić w poniedziałek wieczorem.Jednak nie sama,lecz w towarzystwie ludzi,których lubię. ;)A są tacy.
snaefridur

przez bibi 08 wrz 2006, 21:20
mój facet z moim przyjacielem wyjechali w góry na 3 dni :( mogłabym się cieszyć , iść do kupeli, kumpla...ale tęsknie za nimi. :(
zobaczę ich w niedzielę...eh zycie... :cry: :cry: brakuje mi ich
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez snaefridur 08 wrz 2006, 21:54
Ja też tęsknię za kimś.Jest nas już dwie.
snaefridur

przez bibi 22 lis 2006, 22:12
bibi napisał(a):mój facet z moim przyjacielem wyjechali w góry na 3 dni :( mogłabym się cieszyć , iść do kupeli, kumpla...ale tęsknie za nimi. :(
zobaczę ich w niedzielę...eh zycie... :cry: :cry: brakuje mi ich

życie tworzy niespodzianki :D teraz tęsknię tylko za przyjacielem , który jest teraz moim facetem a teraz jest w pracy
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez ewa125 22 lis 2006, 22:34
ja siedze i popijam piwko sama...podobno jak sie samemu pije to znaczy ze jest sie alkoholikiem ale prawda taka ze nic tak jak piwko nie pozwala sie odprężyc wiec mysle ze raz na jakis czas nie zaszkodzi..BIBI to ty teraz jestes z tym przyjacielem bo juz nic nie rozumiem...ja za swoim tez tesknie ale on jest bardzo daleko i zobaczymy sie prawdopodobnie w sylwestra...kocham go strasznie mam nadzieje ze mnie nie skrzywdzi..i ze mu sie nie znudze..[/b]

przez mmarta 22 lis 2006, 23:49
Ech a miałam dzisiaj szansa sączyć w towarzystwie, nic mi sie nie chce

przez bibi 23 lis 2006, 15:22
ewa125 napisał(a):BIBI to ty teraz jestes z tym przyjacielem bo juz nic nierozumiem..[/b]

tak :D dokładnie jestem teraz z tym przyjacielem :D
piwko jest doooobre :D pij sobie w spokoju. smacznego. życzę udanego sylwestra :D

przez Czarownica_Akara 26 lis 2006, 18:39
Ja bym sobie drinknęła....ale tak sama?????? Chyba że z moimi czterema ścianami.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez maiev 29 lis 2006, 00:24
ja nie drinka ale piwko (słabe). Pewnie dlatego się odważyłam udzielić na chacie. Inaczej to bym pewnie się czaiła jeszcze jakiś czas.
Czekam na męża aż wróci z pracy. Jeszcze godzinka.
"I need a new version of me..."

Sortuj wg