Kto dziś sam siorbie drinka?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kto dziś sam siorbie drinka?

przez nenaja 13 lip 2010, 00:46
dziś ja...5 piwko :roll:
nenaja

przez comatom 14 lip 2010, 19:29
hej piłem prawie codziennie od ładnych paru lat i nie widziałem w tym problemu
funkcjonowałem normalnie tak mi sie wydawało
teraz jak dopadla mnie nerwica lękowa od 3 tygodni nie pije-biore paxtin a doraznie afobam ale po tym odpływam
tez bym walnał sobie banie ale sie boje...
wychyliłem jedno piwko bezalkoholowe na grillu i to wszystko
pozdrawiam
comatom

przez banalna 26 sie 2010, 13:29
piję codziennie po 2-3-4 browary, sama
banalna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez banalna 08 wrz 2010, 07:38
trzeźwa jestem, do piątku ;/
banalna

przez Valeria 11 wrz 2010, 21:55
banalna napisał(a):trzeźwa jestem, do piątku ;/

ja codziennie drineczka dzis 3 i wymiękam jak sie dziecku cos stanie to sobie nie wybaczę....

przez Alienated 11 wrz 2010, 22:37
Próbuję choć w ten skromny sposób zrekompensować sobie zmarnowany weekend i właśnie chciałem zaproponować, ażeby ktoś się ewentualnie podłączył, widzę jednak, że nie jestem tu dzisiaj pierwszą osobą ;).
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Valeria 11 wrz 2010, 22:39
Alienated napisał(a):Próbuję choć w ten skromny sposób zrekompensować sobie zmarnowany weekend i właśnie chciałem zaproponować, ażeby ktoś się ewentualnie podłączył, widzę jednak, że nie jestem tu dzisiaj pierwszą osobą ;).

szalej i nie pytaj co dalej zdrówko Twoje:P

przez Alienated 11 wrz 2010, 22:41
Valeria napisał(a):szalej i nie pytaj co dalej zdrówko Twoje:P

Co dalej, niestety wiem, ale dzisiaj jeszcze dam sobie trochę na luz ;).

[Dodane po edycji:]

Twoje również!

przez Valeria 11 wrz 2010, 22:45
Alienated napisał(a):
Valeria napisał(a):szalej i nie pytaj co dalej zdrówko Twoje:P

Co dalej, niestety wiem, ale dzisiaj jeszcze dam sobie trochę na luz ;).

[Dodane po edycji:]

Twoje również!

senkju jutro bedziemy sie martwic o..jutro..dzis jest dzis...:)
my wogole sie chyba za duzo zamartwiamy:)

przez Alienated 11 wrz 2010, 22:50
Valeria napisał(a):senkju jutro bedziemy sie martwic o..jutro..dzis jest dzis...:)

Jutro to jeszcze luzik będzie ;). Najgorzej kiedy znowu trzeba będzie rozpoczynać tydzień od nowa ze świadomością, że podczas weekendu nie wydarzyło się nic extra... ;).

przez Valeria 11 wrz 2010, 22:54
Alienated napisał(a):
Valeria napisał(a):senkju jutro bedziemy sie martwic o..jutro..dzis jest dzis...:)

Jutro to jeszcze luzik będzie ;). Najgorzej kiedy znowu trzeba będzie rozpoczynać tydzień od nowa ze świadomością, że podczas weekendu nie wydarzyło się nic extra... ;).

dosadnie napisane ale rozumiem co masz na mysli..wymagamy od zycia nie wiadomo czego zamisat cieszyc sie kazda chwila..tym ze nie chorujemy na raka tym ze mamy wsparcie bliskich ..ciezko jak sku...yn taki lajf ale zawsze przychodzi poniedziałek i to od nas samych zalezy ajk bedziemy odpierac kazdy dzien...ja tez sie boję.....ale co mamy to stracenia niz z tym walczyc???

przez Alienated 11 wrz 2010, 23:11
Valeria napisał(a):dosadnie napisane ale rozumiem co masz na mysli..wymagamy od zycia nie wiadomo czego zamisat cieszyc sie kazda chwila..tym ze nie chorujemy na raka tym ze mamy wsparcie bliskich ..ciezko jak sku...yn taki lajf ale zawsze przychodzi poniedziałek i to od nas samych zalezy ajk bedziemy odpierac kazdy dzien...ja tez sie boję.....ale co mamy to stracenia niz z tym walczyc???

Valeria, ja prawdę powiedziawszy dopiero uczę cieszyć się chwilą, doświadczać świadomości, że są momenty kiedy niczego od siebie wymagać nie muszę etc... Późno, ale podobno lepsze to niż wcale ;). Z tym wsparciem bliskich różnie bywa. Niby jest, tyle tylko że niekoniecznie tego akurat potrzeba nam najbardziej. No przynajmniej mnie... Wolę zachowywać zdrowy dystans, co w tym konkretnym przypadku oznacza prawie zupełną izolację...

przez Valeria 11 wrz 2010, 23:17
???[/quote]
Valeria, ja prawdę powiedziawszy dopiero uczę cieszyć się chwilą, doświadczać świadomości, że są momenty kiedy niczego od siebie wymagać nie muszę etc... Późno, ale podobno lepsze to niż wcale ;). Z tym wsparciem bliskich różnie bywa. Niby jest, tyle tylko że niekoniecznie tego akurat potrzeba nam najbardziej. No przynajmniej mnie... Wolę zachowywać zdrowy dystans, co w tym konkretnym przypadku oznacza prawie zupełną izolację...[/quote]
tak izolacja jest najlepsza...wiem co masz na mysli tez ucze sie na nowo odkrywac uroki zcyia..kiedys robiłam to spontanicznie teraz boje sie ze strace kontrole a z drugiej strony chciałbym bardzo ja stracic ..bez konsekwencji....bliscy moga wpsierac tak ale nigdzy nie dowiedz sie co seidzi w srodku nas mozemy to opisywac ale nie poznaja naszych uczuc lęków,emocji z tym zwiazanych....dlaczego tak sie dzieje dlaczego my....czemu to jest takie trudne....

przez Alienated 11 wrz 2010, 23:23
Valeria napisał(a):tak izolacja jest najlepsza...wiem co masz na mysli tez ucze sie na nowo odkrywac uroki zcyia..kiedys robiłam to spontanicznie teraz boje sie ze strace kontrole a z drugiej strony chciałbym bardzo ja stracic ..bez konsekwencji....bliscy moga wpsierac tak ale nigdzy nie dowiedz sie co seidzi w srodku nas mozemy to opisywac ale nie poznaja naszych uczuc lęków,emocji z tym zwiazanych....dlaczego tak sie dzieje dlaczego my....czemu to jest takie trudne....

Wiesz, ja będąc szczerym nawet nie usiłuję przybliżać swoim bliskim problemów, z którymi się zmagam. Tutaj nie chodzi nawet o to, że ktoś nie będzie mnie wstanie zrozumieć, po prostu taki mam zwyczaj, że lubię trzymać różne sprawy od siebie odseparowane a rodzina nie powinna mieć wglądu w moje życie prywatne. Da się to wszystko głębiej uzasadnić, ale nie chcę tego robić publicznie i pod wpływem alkoholu ;).

Sortuj wg