Troszkę o seksualności.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Troszkę o seksualności.

przez suzak29 14 lis 2008, 16:42
Dokładnie to są dwa różne tematy:!: :!:
Albo rozmawiamy o Bogu,albo o seksualnośći :mrgreen:
O Bogu to proponuje nowy temat....
Jestem katoliczka wierzącą niemam nic przeciwko,ale jak jedno to nie drugie...
pozdrawiam

---- EDIT ----

P.S . JAMJAN NIE MUSISZ MNIE POUCZAĆ :!:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez nieboszczyk 15 lis 2008, 14:00
podobno kochanie fizyczne to przyjemność dla kobiet nie dla mężczyzn.nie moge zrozumieć co faceci w tym takiego widzą i poco ciągnie ich do agencji towarzyskich lub korzystają z usług tirówek.dla mnie to jest poprostu obleśne i tylko niszczy nerwy.a reakcje ''partnera'' bardzo denerwują bo to świadczy o jego prostactwie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez namiestnik 15 lis 2008, 18:28
Jak to? To jest przyjemność dla mężczyzn.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez suzak29 15 lis 2008, 21:03
hehheheh :mrgreen:
moim zdaniem każdy menn raz w życiu musi iśc do agencji :mrgreen: nie koniecznie bzy...
jak to się niektórzy tłumaczą tylko popatrzeć :mrgreen:
Ale jak za często korzysta to już nie facet tylko frajer:)
Co do tirówek to sie zgadzam gryyy wstretne to :!:
Ja tam się tym nie denerwuje bo mój facet nigdzie nie chodzi :mrgreen: pomimo tego,że w Niemczech jest dzien chłopa i wtedy wszyscy mężczyzni siedza w bałaganie tzn,agencji :mrgreen: ale mój nie :lol:

przez namiestnik 15 lis 2008, 21:25
Ja tam nie chcę do agencji. Ale ze mnie to co za men.

przez suzak29 15 lis 2008, 21:38
Normalny :mrgreen:

przez Ridllic 16 lis 2008, 01:38
heh to niezły temato co do "bałaganów" suzak29, ma racje i pewnie tam nie jeden z nas był osobiście byłem kilka razy lecz podkreślę że nie korzystałem bo to inna liga kobiet a taka prawda ,że i w dużym mieście nie ma się gdzie napić piwa o 5 rano tak że to powód mojej obecność tam i niestety tylko jednemu muszę zaprzeczyć naprawdę siedzą tam też przystojni goście "siedzą" jak to fajnie ująłem :mrgreen:

Ps . Fakt nie łączył bym religii z seksem bo to bezsens ,seks to przyjemność i co tu dużo pisać (przecież nie napisze ,że to zło bo by wyszło że jestem złym człowiekiem :mrgreen: )
Ridllic

przez marmarc 16 lis 2008, 01:54
A ja mam takie pytanie:
czy seks to wyłącznie sfera natury, coś pierwotnego, nieartykułowanego, dzikiego, dżungla po prostu, czy też te zachowania przynależą już do sfery kultury?
wiele przemawia za tym, że to wciąż sfera natury - nie potrafimy mówić o seksie - jest albo język wulgarny, albo medycyna sądowa, w czasie "zalotów" i podczas seksu też niewiele się chyba mówi, ludzie porozumiewają się "między wierszami", ważna jest mowa ciała, instynkt itp. Jeżeli chodzi o szczegóły, seks to w sumie wciąż sfera tabu.
Jak myślicie - tylko natura czy już kultura?

przez nieboszczyk 16 lis 2008, 13:46
a tak wogóle jaki to ma sens?iść do agencji lub korzystać z usług tirówki,zrobić jej frajde i jeszcze jej zapłacić?to jest chore.kobiecie sie rozładuje napięcie a samemu wyjdzie sie ze zniszczonymi nerwami.mowa ciała hehe...zwykłe prostactwo...
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ridllic 16 lis 2008, 15:09
nieboszczyk, no nie mogę sie z Tobą zgodzić ogólnie panuje pojęcie że seks to większą przyjemność dla tej brzydszej płci ,ja to kombinuje tak żeby dwóm stronom tego medalu było fajnie bo czy nie o to chodzi ? ;)
Ridllic

przez MOCca 16 lis 2008, 15:13
marmarc, ze strefą natury kojarzy mi się tylko czysty popęd seksualny a to, że nie potrafimy bądź wstydzimy się o tym mówić to już sprawa kultury i religii.

Bardzo prosto to udowodnić podpierajając się antropologicznym rozwojem, przede wszystkim należy sięgnąć do źrodeł, które w racjonalny sposób potrafią wytłumaczyć zachodzące zjawisko zmian odbierania potrzeb seksualnych. I poproszę o komentarz w tej sprawie jakiegoś seksuologa, :mrgreen: może Lew Satrowicz heh napisał taką ciekawą książkę "Seks w kulturach świata" To co teraz wydaję się nam normalne za kilka stuleci okaże się garstką naiwności.

Ps. co do burdeli to ich tradycja jest chyba dłuższa niż prawne wyznawanie naszej wiary :P może teraz to spróbujcie wytłumaczyć?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 16 lis 2008, 15:20
MOCca, już Ci wytłumaczę :mrgreen: w tym lokalu: Piwo 20 zł , drink z 50ml wódki 40 zł jak idziesz na całość nie dostać jakiegoś syfu bezcenne :!: :mrgreen:
Ridllic

przez MOCca 16 lis 2008, 20:10
Ridllic, widze, że znasz się na cennikach ;) idź na całość, kiedyś Zygmunt Chaizer propagował to hasło w swoim teleturnieju ciekawe czy miał to samo na myśli :mrgreen:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez namiestnik 16 lis 2008, 20:46
OOOOO! 20 zł piwo? 40 drink??? Rany... to ja wolę pozostać przy swoich przyzwyczajeniach. :)

Sortuj wg