Troszkę o seksualności.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Troszkę o seksualności.

przez Pstryk 01 gru 2008, 13:56
Buhahaha o halluksach już było to może być i o implantach..............
Pstryk

przez nieboszczyk 01 gru 2008, 14:02
po trzecie to nie pasuje do upośledzonego.uważam że to pasuje tylko do ''zdrowych''.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Pstryk 01 gru 2008, 14:05
nieboszczyk nie wiem na jakiej podstawie klasyfikujesz się do upośledzonych. Znam Twoją historię i nie powinieneś za takiego się uważać. Więcej wiary w siebie. Potrzebujesz pracować nad swoją samooceną zdecydowanie.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez suzak29 01 gru 2008, 14:40
ale sie czepiacie co chcecie od moich cucuszków :?: :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez nieboszczyk 01 gru 2008, 14:47
Pstryk tak pisze w moich dokumentach,siedziałem za kratami za niewinnośc,nigdy nie miałem żadnych przyjaciól ani znajomych.a mi robili różne rzeczy.na koniec zanieczyścili mi pamięć.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez nieboszczyk 01 gru 2008, 16:05
to tak jak bym spotkał osobnika który mówi do mnie:odetnij mi noge bo tego chcę.ja chwytam za siekire i obcinam mu noge.wszystko w imie przyjazni.

przez Ridllic 01 gru 2008, 16:30
nieboszczyk napisał(a):to tak jak bym spotkał osobnika który mówi do mnie:odetnij mi noge bo tego chcę.ja chwytam za siekire i obcinam mu noge.wszystko w imie przyjazni.

nie rozumie naprawdę o co Ci chodziło ?
Ridllic

przez nieboszczyk 01 gru 2008, 17:06
Ridllic zawsze wiedziałem że sex niszczy każdego.przynajmniej mnie w takim przekonaniu wychowali.wiem też że za gwałt można dostać dożywocie bez żadnego ułaskawienia.wiem też że to jest zródłem wielkich problemów.np.16 latka ulży sobie z kimś i ma już całe życie zrujnowane,albo ktoś sobie ulży,dziecko urodzi sie niepełnosprawne,nieodpowiedzialni ''rodzice'' oddadzą to dziecko do przytułku lub będą je gnoić przez całe życie.a ja nie życzyłbym sobie żeby ktoś ingerował w moje ciało.to inni żadali tego odemnie i im to odpowiadało.a ja czuje sie tak jakbym odcioł komuś noge na jego własne życzenie.

przez DarkAngel 01 gru 2008, 19:21
he? :-|
A jaki to ma zwiazek z cycuszkami Suzak29?
Obrazek
ExModerator

przez Ridllic 01 gru 2008, 20:04
DarkAngel, heh w modzie jest mówić teraz o piersiach suzak29 taki "mały" temat przewodni :mrgreen:

nieboszczyk, dalej nie rozumiem ale to wynik już mojej inteligencji chyba :roll:
Ridllic

przez Azotox 01 gru 2008, 20:42
Ida 3 kobiety do nieba przed brama stoi św Piotr i pyta w jakim stopniu i do czego używały swoich narządów płciowych?
1-mówi 90% do seksu  10% do sikania, na to św Piotr "no dobra idź do nieba",
2- 50% do seksu 50% do sikania, na to święty Piotr "nooo dobra też idz do nieba",
3- 90% sikanie a 10% seks na to św Piotr odpowiada "stanowczo Do piekła! "
kobieta zdziwiona pyta "dlaczego? przecież ja taka święta byłam", a sw Piotr na to "moja droga to jest raj a nie toaleta!"

Spotyka miś zajączka w lesie który ma prezerwatywy na uszach zdziwiony pyta "ej zając co jest grane? po co ci prezerwatywy na uszach
- bo jestem smutny, mam kiepski humor,...
-no dobra ale po co ci te prezerwatywy na uszach?
-bo podkreślają mój chujowy nastój

no właśnie też mam chujowy nastrój :( co zrobić
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez mjp 02 gru 2008, 00:17
Chociaż nastrój masz nienajlepszy to jednak dowcipy były całkiem dobre :) Może i humor się wkrótce poprawi..
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez Korba 02 gru 2008, 00:31
Ja mam lepszy -

Spotyka sie dwóch dziadków w parku i taka rozmowa się odbywa:

1- Wiesz, moja żona chyba zmarła.
2- A dlaczego tak myślisz?
1- Bo wiesz..., w seksie niby nic się nie zmieniło, ale mieszkanie jakieś nieposprzątane...
Korba

przez Pstryk 02 gru 2008, 12:35
Wiecie co, jaki jest temat tego tematu :?: Temat dla dowcipów już mamy tak samo jak czata dla pozostałych wypowiedzi. Albo wracamy do tematu albo zamykam.
Pstryk

Sortuj wg