Troszkę o seksualności.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Troszkę o seksualności.

przez MOCca 18 lis 2008, 01:36
suzak29, pisząc to dowatościowujesz się w jakiś sposób, dużo róźnych osób ma szczególne pojęcie odbierania seksualności, ale żeby walnąć taką pokazuwę.....
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Azotox 18 lis 2008, 11:21
suzak29 napisał(a):Co Ty chcesz co ???
Jak chcem sie pieprzyc z innym ,to zapraszam kolege do domu i sie pieprzymy we 3 :!: albo kolezanke i mam pod kontrola wszystko :mrgreen: męża tez ......

przesada.. Nie wiem, czy jest się czym chwalić.!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez suzak29 18 lis 2008, 17:07
To nie zadna pokazówka ehhh wy jesteście zacofane wogóle....
Jak nam sprawia to przyjemnośc to o co wam chodzi Ja to robię ,a nie wy...
Napisałabym wam coś jeszcze,ale po co skoro nie rozumiecie...dziewczynki byscie sie zgorszyły
I nie chwale sie tylko pisze normalnie gdybym sie zaczela chwalic to byscie padły :mrgreen:
Dla nas jest to mega rozwiazanie obydwoje lubimy sex's i obydowoje nie lubimy się nudzic...

p.s. Ridllic wszystko pod kontrola :mrgreen:

Koncze moje pisanie na tym forum bo zle mnie odbieraja człowiek powie cos i juz jest najgorzszym dzikusem i zboczencem,a Ja mam normalne zycie normalna rodzine itd.
To ,że od czasu do czasu sie zabawie to juz grzech
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 18 lis 2008, 17:42
EEEEEeee

Każdy lubi co innego. Nie bądźmy pruderyjni.

Ja akurat bym się chyba nie zdecydował na taki związek - ale jak ktoś chce to czemu nie?

Tu nie chodzi raczej o straszenie. Poprostu mówimy o sobie. Bardziej szczerze niż to zazwyczaj z kumplami "z podwórka" się robi.

przez Ridllic 18 lis 2008, 18:34
a ja dalej Twierdze ,że nie ważne jak ważne żeby było dobrze jedni potrafią o tym mówić inni nie ja nie należę do tych pierwszych ale jak każdy swoje upodobania mam a marzenia ojjejku każdy z nas je ma ale niech zostaną marzeniami a może kiedyś się spełnią.......

suzak29, nie możesz sie kierować słowami innych maja swoje zdanie ,Ty masz inne i to normalne ktoś Cie oskarża o to że piszesz otwarcie o tym moim zdaniem bezpodstawnie bo dlaczego miałabyś nie wyrażać swojego zdania nie chcą czytać nikt ich tutaj nie zmusza ,chcieli przeczytać i wyrazić opinie też w porządku nudno by było jeśli wszyscy byśmy byli tacy sami mieli takie same zapatrywania czy nie :?: Wiec nie ma powodu żebyś odchodziła bo komuś to się nie podoba ;)

Azotox, Dla Ciebie przesada dla innych coś co daje spełnienie w seksie oceniasz z góry ;)
Ridllic

przez Azotox 18 lis 2008, 19:11
heh weźcie mnie zlinczujcie za to co napisałam!!

Nie zabraniam przecież nikomu pisać na forum.. zresztą nie mam takiej władzy! mówię tylko że moim zdaniem nie ma czym się chwalić i tyle.. nie moja wina że ktoś się aż tak bardzo przejmuje co jakaś azotox sobie myśli!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez MOCca 18 lis 2008, 19:37
suzak29 napisał(a): gdybym sie zaczela chwalic to byscie padły

Pewnie to szczere pisanie ma na celu wzniecenia fali podniecenia u niektórych forumowiczów hehe ale skoro to dla Ciebie nie problem to może pochwalisz się, chce paść na pysk po tym co tu napiszesz, pozdrawiam :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 18 lis 2008, 19:45
Azotox napisał(a):heh weźcie mnie zlinczujcie za to co napisałam!!
yyy można w tym temacie to różnie odebrać sprawdzaj AzotoxPw ile dostałaś propozycji takiej zabawy :mrgreen:

Ps, mam nadzieje ,że nie odbierzesz tego na poważnie ;)
Ridllic

przez suzak29 18 lis 2008, 21:06
Mocca Ty jesteś dziwna na co mi podniecenie innych forumowiczów???
Może Ty tego pragniesz,Ja wole na żywo podniecać i rozbudzać zmysły....zreszta nie musze bo Ja mam w oczach to coś hehhe kiwne tylko palcem:))))

Nie dam Ci tej satysfakcji zostanie to dla mnie.....i się nie pochwale bo sie jeszcze podniecisz i co zrobisz z palucha sobie strzelisz jak nie masz chopa w poblizu
:mrgreen: :mrgreen:
Bawia mnie już Twoje posty dziweczynko...

Azotox Ja się nie chwaliłam tylko wyprowadziłam kogoś z błedu bo ktos mi wmawiał ,że mój mąż chodzi do bałaganu hehhhehe
Napisałam ze nie musi i tyle bo jesteśmy zgranym małżenstwem mam wrarzenie ,że komuś to przeszkadza,że co że sie kochamy ,że jesteśmy szczesliwi i ze nam dobrze....
Poczytaj posty od początku

P.S Ridllic czy Moje posty Cie podniecaja ????,ankieta chłopaki czy moje posty was podniecaja????buhahahhaha

przez MOCca 18 lis 2008, 21:24
suzak29 napisał(a):Mocca Ty jesteś dziwna na co mi podniecenie innych forumowiczów???

Pewnie poszukujesz jakiegoś napalonego forumowicza do trójkącika, nieświadomie wysyłasz sygnały ;) To co w oczach to i w głowie. Twój stan pozbawienia samokrytyki nie pozwala na zrozumienie, że posługiwanie się ogólnie przyjetą retoryką nawet w sprawach seksu jest zawsze mile widziana, a takie słowa jak " razem pieprzymy się i jest nam dobrze " pasuje do opisu dojrzewającej nastolatki, z tego co piszesz to jesteś już powyżej tej granicy :?

Troche dystansu do siebie i bedzie już ok. Z wyrazami podziwu dla tak intelektualnie złożonego postu przedmówczyni, MOCca.

przez namiestnik 18 lis 2008, 21:31
Ej kobitki. :) Nie kłóćcie się.

Nie zmuszajcie się do myślenia tak samo o seksualności. Ale rozmawiajmy, dyskutujmy :)

Suzak może i wysyła nieświadomie sygnały - ale co w tym złego. :)

a MOCca to już nie dziewczynka :) co niektórzy spać nie mogą myśląc o niej... więc wiesz Suzak ... :)

Azotox - Twoje słowa ważne są. :) Widzisz - jak się wszyscy zapalili :)
Fajnie.

przez MOCca 18 lis 2008, 21:39
namiestniku, duchu pojednania heh ...

Krótka wymiana spostrzeżeń, kilka uszczypliwych słowek i temat się rozkręca, a przy tym i człowiekowi ulży z tego podniecenia ;) Suzak strzepnij, bo trochę wydzieliny zostało na Twoim palcu heh

Zawsze mozna zgłosić nadużycie do modera.....

przez Ridllic 18 lis 2008, 21:42
MOCca, to ja już wiem przez kogo cierpię na bezsenność ;)

suzak29, posty mnie nie podniecają ale za to reklamy książek po prawej mmmmm :mrgreen:
Ridllic

przez suzak29 18 lis 2008, 21:45
Mocca może chciałabyś oblizac :mrgreen: :mrgreen: ?????
Moj paluszek jest Twoj kotku :mrgreen:

Sortuj wg