Troszkę o seksualności.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Troszkę o seksualności.

przez MOCca 17 lis 2008, 00:31
KOFFAM MODA :P hehe yapisycie to w ksiegach.........Rid jaki jest ten piepryonz kod ......
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez .Tomek 17 lis 2008, 10:19
Jeśli masz XP, to na dole w pasku startu po prawej jest taka ikonka klawiatury, klikasz prawym przyciskiem myszy, => Ustawienia... => później klikasz na klawiaturę gdzie jest ona oznaczona PL po czym na dole jest opcja Ustawienia klawiszy... => wchodzisz tam po czym na liście będzie opcja Przełącz do Polski - Polski(programisty) zaznaczasz kliknięciem myszy potem klikasz Zmień sekwencję klawiszy... i ustawiasz magiczny skrót którym możesz przełączać klawiaturę w 'pryzpadku jakbz sie yepsula' xD Ja mam ustawiony skrót Ctrl + Shift + 1, i za każdym razem jak mi się przestawia to klikam tylko te 3 klawisze na raz i się przestawia na poprawny tryb :) Powodzenia, chyba że już rozwiązałaś problem. Sorry za offtop nie przychodzi mi do głowy co tu napisać.
.
.
.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez suzak29 17 lis 2008, 14:50
Witajcie mordki:)
Jestem już w klinice laptop pod kołdrą :mrgreen: :mrgreen:
Pisze hehehhe nawet fajnie jest,ale nie wiem jak długo tu wytrzymam :lol:
Dziś nudy od jutra zajęcia ...zobaczymy;)jak bedzie
Chłopców też za ciekawych nie ma:mrgreen:........
buziole dla wszystkich
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 17 lis 2008, 16:15
Pozdrawiamy. Fajnie, że możesz mieć lapka ze sobą.

przez MOCca 17 lis 2008, 17:31
Dziękuje za zainteresowanie moderów, mój problem już rozwiązany przynajmniej jeden :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez suzak29 17 lis 2008, 21:06
Nom bardzo fajnie,ale nie wiem jak długo,zanim się nie skapną :mrgreen:
Chociaż sobie jakiś filmik obejże bo tv brak :roll:
Buziol

przez cadarxx 17 lis 2008, 21:06
linka656 napisał(a):
cadarxx napisał(a):To nie jest tylko panujące pojęcie, ale potwierdzony naukowo fakt. Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

Wiesz co Cadraxx udowodnij tą teorię i podaj źródło tych badań....bo dla mnie jest to jeden ze śmieszniejszych stereotypów....., wychodzi na to, że faceci mają zawsze większe potrzeby, biegają po agencjach, onanizują się non stop, a żony są zadowolone, że po raz kolejny nie muszą się wymawiać bólem głowy............bo wystarcza im, praca i domowe obowiązki a seks to konieczność i obowiązek..................

Ridllic napisał(a):suzak29, linka656, taka prawda że dziewczyny tutaj są szczere bo za cholerę nie wierze że np ja mam większe potrzeby od każdej kobiety na świecie ,no to te badania naukowe chyba trzeba zweryfikować takie moje podejrzenie , mi się wydaje ,że to podobna sytuacja jak z tabu w temacie seksu wszyscy oficjalnie grzeczni a po sypialniach III wojna światowa :mrgreen: czyli kolejny zabobon że facet to tylko o jednym a kobiety robią to wyłącznie dla niego a tu ten zonk bo to nieprawda :!:

Powiedzcie mi do cholery(bo już po raz setny ktoś mi zarzuca, że piszę o WSZYSTKICH) gdzie ja napisałem, że ZAWSZE KAŻDY facet ma większe potrzeby od KAŻDEJ kobiety.

cadarxx napisał(a): Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

Pisząc słowo "przeciętny" miałem na myśli "statystyczny", a nie "każdy".

linka656 napisał(a):Wiesz co Cadraxx udowodnij tą teorię i podaj źródło tych badań....

Źródeł są setki, podam pierwsze z brzegu- wikipedia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Seks

Wystarczy popatrzeć na to i wszystko jasne, łatwo wnioskl wyciągnąć:

Niektóre dane z raportu Kinseya
Seks oralny miało 60% badanych osób[1]
Do co najmniej jednego stosunku analnego w małżeństwie przyznaje się 11% mężczyzn[1]
Stosunki przedmałżeńskie 67-98% mężczyzn zależnie od klasy społecznej i 50% kobiet[1]
Doświadczenia homoseksualne 37% mężczyzn i 13% kobiet.[1] 15% mężczyzn w USA między 16 a 55 rokiem życia ma za sobą doświadczenia homoseksualne stałe bądź okresowe, z czego 18% tyle samo doświadczeń homo- i heteroseksualnych, a 4% to osoby o wyłącznie homoseksualnych przeżyciach.[1]
Do seksu pozamałżeńskiego przyznało się 50% mężczyzn i 26% kobiet[1]
Do korzystania z usług prostytutek przyznało się 69% mężczyzn[1]
Masturbacja jest zjawiskiem powszechnym. Uprawia ją 92% mężczyzn i 62% kobiet

---- EDIT ----

suzak29 napisał(a):Kobiety są jeszcze lepsze od facetów :mrgreen:
Wystarczy,tylko wyjazd słuzbowy,delegacja...,lub zwykła dyskoteka,a taka święta żonka już sie bzyka po kątach :mrgreen:
Mam mase takich koleżanek...
Oraz mase kolegów którzy chodzą do agencji...

Jak mniemam, to mężowie tych kobiet nic o tym nie wiedzą, podobnie jak żony tych facetów. Skąd Ty więc masz pewność, że akurat Twój mąż jest wyjątkiem? To, że wasz seks jest super niczego nie oznacza, bo w małżeństwach Twoich znajomych zapewne u nie jednej z par też jest super, a jednak zabawiają się z innymi.

przez .Tomek 17 lis 2008, 21:12
tam jest takie słówko "przyznało się", co sugeruje, że nie wszystkie kobiety musiały się przyznać xD :P A ostatnio gdzieś widziałem że to więcej kobiet zdradza mężów niż mężczyźni swoje kobiety, bo im nie wystarczy jeden facet. Chyba w cosmo było (ekhm ja nie kupuję moja dziewczyna miała to rzuciłem okiem :P). cadarxx, ja oczywiście ci nic nie zarzucam nie denerwuj się xD tak tylko wspomniałem :P
Pozdrawiam.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez suzak29 17 lis 2008, 21:12
Co Ty chcesz co ???
Jak chcem sie pieprzyc z innym ,to zapraszam kolege do domu i sie pieprzymy we 3 :!: albo kolezanke i mam pod kontrola wszystko :mrgreen: męża tez ......

---- EDIT ----

CADARXX I nie wmawiaj mi Ok

---- EDIT ----

hheheheh zeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Ridllic 17 lis 2008, 22:35
ja To nie rozumiem po co w coś tak prostego wprowadzać jakieś teorie wręcz z dziedzin naukowych tak każdy z nas jest inny jeden lubi tak drugi tak ważne żeby wszystkim było fajnie ;) a takie moje spostrzeżenie ,że teraz czekać tylko na kłótnie w temacie

suzak29, wyciągaj tego gościa z pod kołderki a nie zalewaj ze to lapik :mrgreen:
Ridllic

przez marmarc 17 lis 2008, 22:50
w czasach kiedy ludzie żyli w jaskiniach i seks i spożywanie posiłków miało charakter instynktowny. Obecnie spożywanie posiłków należy do kultury, ale czy seks nie pozostał na tym samym etapie co wtedy kiedy nie wiele różniliśmy się od małp?
Koleżanki z pracy mogą wymieniać się przepisami na ciasto albo sałatkę, ale czy będą opowiadać sobie jakie techniki oralnej stymulacji penisa najbardziej lubią ich partnerzy? I czy chodzi tu wyłącznie o tabu o podłożu religijnym czy czymś podobnym?
czy sprowadzanie sfery seksualnej do obszaru "dzikiej dżungli" może być jednocześnie podstawą do zawieszenia opinii czy oceny o tym jakie zachowania seksualne są dopuszczalne a jakie nie?
skoro to czysty, dziki, niewerbalizowalny, instynkt, dla którego ludzie nawet nie stworzyli właściwych słów, żeby wyrażać swoje potrzeby, czynności, wrażenia... to w oparciu o co ocenić czy coś jest dobre czy złe?
Żeby ludzie mogli o czymś dyskutować muszą najpierw stworzyć odpowienie pojęcia, a takich chyba brak, bo to co jest to zbyt prymitywne i ogólne.

przez suzak29 17 lis 2008, 23:36
Oj Ridllic chciałoby się do raju,ale tutaj nie da rady :mrgreen: :mrgreen:
Buziol

p.s ja tam sie z nikim nie mam zamiaru kłócić,swoje wiem i tyle :mrgreen:

przez cadarxx 18 lis 2008, 01:06
suzak29 napisał(a):Co Ty chcesz co ???
Jak chcem sie pieprzyc z innym ,to zapraszam kolege do domu i sie pieprzymy we 3 :!: albo kolezanke i mam pod kontrola wszystko :mrgreen: męża tez ......

To w takim razie rzeczywiście Twój mąż prawdopodobnie do agencji nie chodzi, bo to nie ma sensu, skoro macie taki układ.

Swoją drogą jest to dość częste zjawisko, coraz częściej się o tym słyszy, że małżeństwo uprawia seks w trójkącie i podobno daje to ogromne podniecenie jak się widzi, że np. żona robi to z innym facetem lub mąż z inną kobietą. Może jak na dzisiejsze czasy jest to jedno z lepszych rozwiązań?

przez Ridllic 18 lis 2008, 01:06
suzak29, to co To za terapia bez przyjemności jeszcze się nam nerwicy Dziewczyno nabawisz :!: również pozdrawiam :mrgreen:

Ps. aha dobrze ,że jest edit jak coś człowiek może zrobić czyli to jest dla niego stworzone i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg