odzyskanie przyjaciela

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: odzyskanie przyjaciela

przez cadarxx 09 lis 2008, 22:11
Friends za bardzo się tym przejmujesz. To normalne, że nie każdemu musi odpowiadać Twoje towarzystwo.

Friends napisał(a):ja tego nie pojmuje jak mozna zakonczyc znajomosc przez jedno glupie slowo :(

Można.

Ja zbytnio nie uznaję takiego słowa jak "przepraszam". Jak ktoś powie do mnie coś niemiłego, to żadne przepraszam tu nic nie pomoże, bo po prostu wiem, co ten ktoś o mnie myśli. Na to, czy temu komuś wybaczę, słowo przepraszam nie będzie miało najmniejszego wpływu. Przeprosić to można, jeśli się przypadkowo kogoś nadepnie, jak się pierdnie w towarzystwie, jak się niesłusznie kogoś o coś oskarży, a potem okazuje się to nieprawdą. Jeśli jednak ktoś z przekonaniem nazwałby mnie takim i owakim, to przeprosiny będą bezużyteczne bo wiem, co ten ktoś o mnie myśli.

przez scrat 09 lis 2008, 22:19
Friends napisał(a):Ale ty kolego haslami sypiesz ze gubie sie czasami

Czego dokładnie nie rozumiesz?

Wiesz może jak zrobić krotki film badz prezentacje i umiescic na stronce "youtube"?

I co, wrzucisz jego zdjęcia, tekst jak to wam razem było dobrze, opublikujesz, dasz linka jego znajomym? Po co prać prywatne brudy publicznie?

Oto punkciki które złamał mój przyjaciel z tego co napisalem o sobie

Problem nie jest w tym że złamał, bo miał do tego pełne prawo. Tak samo jak każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu, o tym, z kim chce się przyjaźnić, z kim rozmawiać, komu o czym powiedzieć. Tak samo jak ja mam prawo żyć tak jak chcę i tak samo jak ty masz do tego prawo. Nie możesz w to ingerować. Każda taka próba ingerencji musi skończyć się źle. Inaczej się nie da.

*nie szanowanie (starszych) ludzi

A na szacunek to każdy musi zapracować sobie sam...

*braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny

Przecież 18 lat to jeszcze dziecko. Co z tego, że w świetle prawa dorosły. Nie wymagaj od niego dojrzałości 30-latka.

A ja niestety jestem osobą szybko zapominająco o tym i wybaczająco :)

Nie, ty po prostu desperacko go potrzebujesz.

Nie lubie jeszcze jesli ktos sie pojawia miedzy mna a moim kumplem bo zauwazylem ze bardzo to komplikuje znajomosc.

Jak wikłasz się w różnego typu dziwne relacje, kiedy traktujesz kogoś jak swoją własność, mimo że on wcale tą własnością nie jest, to nie dziw się potem, że ta osoba ma wolną wolę i nie tylko ty będziesz dla niej najważniejszy.

i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie.

Ano właśnie, on jest szczęśliwy. Nie potrzebuje cię. Jesteś mu obojętny. Uświadom to sobie w końcu i przestań dręczyć to biedne dziecko.

To juz 3 jak nie wiecej przypadek tego w moim zyciu

To może w końcu czas wyciągnąć z tego wnioski.
Przyjaciel forum

przez Friends 09 lis 2008, 23:07
i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie. tu mialem na mysli jego kumpla a nie jego

---- EDIT ----

ALE JA POWIEDZIALEM MU PRAWDE ZE JESTEM W NIM ZAKOCHANY CZY WY TO ROZUMIECIE. A TERAZ ZALEZY MI NA JEGO PRZYJAZNI, WIEC JA NIE POWININEM PRZEPRASZAC GO TYLKO RACZEJ ON MNIE ZA SWOJE ZACHOWANIE, ALE POSTANOWILEM ZE SIE ZAREJSTRUJE NA TYM PROFILU CO JEST JAKO POLKA I INNE OSOBY Z INNYCH NARODOWOSCI I DODAM GO A PO JAKIMS CZASIE POWIEM MU ZE MI SIE PODOBA ZOBACZE CZY TO SAMO POWIE JEJ CO MI JESLI TAK TO BEDE MUSIAL POLCE OTWORZYC OCZY I POIWEDZIEC JEJ JAKI ON JEST WIEM ZE TEGO NIE POWINIENEM ROBIC ALE COZ TAKIE ZYCIE. ZOBACZYMY JAK SIE WTEDY POCZUJE ON :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 09 lis 2008, 23:30
Nie zrozumiałeś kompletnie nic z tego, co ja i inni ci napisaliśmy. Pozostaje życzyć powodzenia.
Przyjaciel forum

przez Friends 10 lis 2008, 00:13
moze i tak!! No to tylko pozostalo mi sie pociąć nic wiecej

---- EDIT ----

Ten filmik jest bardzo ciekawy dotyczy tez mojego kumpla.

http://pl.youtube.com/watch?v=trid-_TmYMM

przez Azotox 10 lis 2008, 12:47
nie smutaj się proszę!

scrat nie chciał cię urazić ani bardziej dołować wręcz przeciwnie starał się pomóc.. konstruktywna krytyka nie jest zła.. powinieneś wyciągnąć z tego jakieś wnioski!
Tak ogólnie w tych wszystkich postach chodziło o to żebyś odpuścił dla własnego dobra.. nie można nikogo zmusić do tego żeby nas lubił, kochał czy chciał się z nami przyjaźnić.. i choćbyś napisał z 1000 tych maili i nie wiem jak się dołował, płakał to ten twój "przyjaciel" nie odpisze rozumiesz?

Nie lepiej poszukać sobie przyjaciół w realu? ale nie takich idealnych którzy nigdy nie kłamią itd tylko takich zwykłych kumpli z którymi możesz zobaczyć mecz, wypić piwko, pogadać, iść na dysk, wyrwać jakieś fajne dupy (czy jak to tam mówicie..)

I się już tak nie dołuj będzie git zobaczysz! :P heh i u ciebie i u mnie !!

(sorry trochę bezsensu to napisałam ale mam dzisiaj problem z koncentracją)
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Friends 10 lis 2008, 16:03
I co wy myslicie ze moje staranie nie pomoga kiedys wysle mu prezentacje na temat przyjazni

porsze obejrzec uwaznie ten film

http://pl.youtube.com/watch?v=tR7DKFebkfI

przez Azotox 11 lis 2008, 17:32
no tak, ja myślę że on już się do ciebie nie odezwie.. ale jeśli chcesz możesz czekać może akurat ci się poszczęści! tylko się już nie dołuj ok?! jakoś to będzie..bo musi być :smile:
3m się!

przez Friends 11 lis 2008, 22:56
Teraz z innego powodu bede sie dołowal bo nikt mnie nie kocha i nikt nie chce mnie odwiedzic

---- EDIT ----

Bede pisal list do niego i wysylal pocztą, pozniej na swieta posle mu maly prezencik

---- EDIT ----

A wiem tylko tyle ze chcialby miec owczarka niemieckiego

przez cadarxx 12 lis 2008, 23:06
Friends Ty naprawdę masz 22 lata?

przez Friends 13 lis 2008, 12:16
a co w tym złego moze mam a co?

przez Azotox 13 lis 2008, 18:59
Friends napisał(a):Bede pisal list do niego i wysylal pocztą, pozniej na swieta posle mu maly prezencik

ja też chcę prezencik ja też.. ja też.. haha żartuje! weź się rozchmurz.. jeśli chcesz to kup sobie pieska.. też bym chciała :P mówią że pies to najlepszy przyjaciel człowieka!

Friends napisał(a):a co w tym złego moze mam a co?

nie to nie jest nic złego heh ja będę tyle miała za 2 lata.. nie wiem czy dobrze czy źle! czy się cieszyć czy płakać.. to taki żart! jestem głupia wiem :P

przez Friends 13 lis 2008, 20:54
to jestes o dwa latka młodsza ode mnie hahah. Nie wiem czy tak dobrze jest miec tyle lat. Starosc nie radosc
Musze jeszcze pomyslec na ladnym prezencikiem dla niego, ja nie poddam sie tak łatwo bede o niego walczyl zeby wrocil.

przez scrat 13 lis 2008, 22:27
Będziesz walczył, żeby jeszcze bardziej cię znienawidził lub zgłosił sprawę o nękanie na policję.
Przyjaciel forum

Sortuj wg