odzyskanie przyjaciela

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: odzyskanie przyjaciela

przez Ridllic 05 sty 2009, 10:16
Friends, tak z Ciekawosci co wybierzesz fajna laseczke czy tego przyjaciela a daze do tego zebys sobie uswiadomil ze sie zauroczyles nim a przeciez nic zlego w tym :!:
Ridllic

przez Friends 05 sty 2009, 10:19
Wiem ze nic zlego w tym tylko przez to co zrobilem stracilem przyajciela. Dopiero po tym co zrobilem uswiadomilem ze to nie bylo zakochanie tylko zauroczenia . A teraz chce go odzyskac

[*EDIT*]

No wiesz hiszpan powiedzial mi ze jak mu to powiem to to zrozumie bo jest bisex

[*EDIT*]

Po prostu ja o tym nie wiedzialem do czego on dazy gdybym wiedzial to moze latwiej mi by bylo. A ja nie chce zeby tak bylo ze sie przespi ze mna i zostawi. Tez nie mam 100% pewnosci ze to chcial zrobic. ale pewien gosciu wczoraj mi powiedzial ktory ma chlopaka ze bisex zalezy na sex i nastepna osoba. I on nie wierzy ze moj kumpel ma chlopaka juz 3 miesiace bo bisex tak nie robia tylko zmieniaja partnerów

[*EDIT*]

Po prostu ja o tym nie wiedzialem do czego on dazy gdybym wiedzial to moze latwiej mi by bylo. A ja nie chce zeby tak bylo ze sie przespi ze mna i zostawi. Tez nie mam 100% pewnosci ze to chcial zrobic. ale pewien gosciu wczoraj mi powiedzial ktory ma chlopaka ze bisex zalezy na sex i nastepna osoba. I on nie wierzy ze moj kumpel ma chlopaka juz 3 miesiace bo bisex tak nie robia tylko zmieniaja partnerów

[*EDIT*]

i moze bal mi sie o tym mowic bo bal sie ze go zostawie itp
Ja chcialem mu prawde powiedziec ale sie balem ze mnie zostawi bo myslalem ze jest hetero

[*EDIT*]

Tylko ze jak ja sie zakocham w kims i mam ochote sie z ta osoba przespac to jest blokada i nie moge nic zrobic tego co chcialbym

[*EDIT*]

Juz byłem blisko myslalem ze moje marzenia sie spełnia ale niestety chyba juz nie bo pojawila sie przeszkoda jego kumpel. gdyby on mi o tym nie powiedzial to moze mialbym pewnosc ze moje zyczenie sie spelni

[*EDIT*]

i zauwazylem ze kazdego roku o tej samej porze pojawia sie przeszkoda ktora wszytsko niszczy. Tak jak juz wczesniej wspomnialem na temat hiszpana i wlocha

przez Korba 05 sty 2009, 10:38
ale jakie życzenie, bo się pogubiłam?
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Friends 05 sty 2009, 10:41
takie jakie ma czy mial moj przyjaciel wobec mnie, no wiesz

przez Ridllic 05 sty 2009, 10:41
Friends, no rozumie juz ale dalej nie odpowiedziales na moje pytanie co bys wybral ladna dziewczyne czy tego przyjaciela :?: :?:
Ridllic

przez Friends 05 sty 2009, 10:42
Bravo bravo

[*EDIT*]

Bravo bravo
a co cos zlego?

przez Korba 05 sty 2009, 10:43
słuchaj, a może byś sobie znalazł na odmianę Polaka, który będzie stricte gejem i będzie wierny, a nie bi innej narodowości, który skacze z łóżka do łóżka...?
Korba

przez Friends 05 sty 2009, 10:48
ale ja jego chce. No wiesz ridlic chcialbym byc z dziewczyna. A moze i z nim tez to zalezaloby od niego ale sadze ze nie chce

przez Korba 05 sty 2009, 10:50
przeczytaj sobie powyższe zdanie, które napisałeś. na moją logikę, a jestem dość inteligentną osobą, wynika z niego, że sam nie wiesz, czego chcesz.
Korba

przez Friends 05 sty 2009, 10:52
Nie skacze z lozka do lozka, jak by skakał z łozka do łózka to powiedzialby ze mial juz chlopaka i to nie jednego. Ale powiedzial ze mial w usa a te w realu z chorwacji

[*EDIT*]

tzn czego nie wiem co chce. No wiesz nie chce krzywdzic osob i jesli ktos chce byc ze mna ok

przez Korba 05 sty 2009, 10:56
Rid czy możesz mi to przełożyć na polski?
Korba

przez Friends 05 sty 2009, 10:59
Nie skacze z lozka do lozka, jak by skakał z łozka do łózka to powiedzialby ze mial juz chlopaka i to nie jednego. Ale powiedzial ze mial w usa a te w realu z chorwacji.
Kobra - ale nie wiem czy on chce bo sie nie pytalem jeszcze o to bo sie boje.

[*EDIT*]

:P hehe

[*EDIT*]

:P hehe
wiec pomoze mi ktos i powie co w tej sytaucji mam jemu powiedziec tylko zeby sie nie pogorszyla

przez Ridllic 05 sty 2009, 11:06
Friends, a czego u nas heterykow tez sie zdaza isc do lozka z kims mniej znanym prawda Korba ;)
Ridllic

przez Friends 05 sty 2009, 11:15
w takim razie nie chcecie mi pomoc ok
:(:(:(

[*EDIT*]

ale jak sam to zrobie i popelnie kolejny bład to nie miejcie pozniej do mnie pretensji jesli nie chcecie mi pomoc

Sortuj wg