Jakie masz zwięrzę w domu... ??

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Jakie masz zwięrzę w domu... ??

przez Kaawaa 05 lis 2008, 19:30
A ja mam sunię, Tinę, sznaucer miniatura. Ma siedem latek i jest kochana :smile:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."

Dobra rada, dla kogoś takiego jak ja...

________
Biorę sprawy w swoje ręce!

przez nieboszczyk 09 lis 2008, 15:17
ja mam skunksa.wabi sie Świrus.nazwałem go tak ze względu na jego temperament.ciągle włazi mi na szafki,tłucze moje talerze i szklanki.do tego otwiera lodówke i wyjada mi ser lub jajka.do tego znosi rózne śmieci za łóżkiem lub meblami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez sebcio 09 lis 2008, 18:30
Ale nie masz stracha ze skunks sie zdenerwuje i przez pewien czas bedziesz miec naprawde niewielu przyjaciol???
sebcio

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 09 lis 2008, 18:34
no tez się zastanawiam jak to jest mieć skunksa. Pewnie trzeba pilnować by nikt go nie wkurzył :)

przez suzak29 09 lis 2008, 18:35
Witajcie
Ja mam owczarka niemieckiego piękny i wierny wabi się Aval,oraz papuga nazywa sie Kapsel była też Butelka,ale Kapsel ją zadziobał :roll:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez Daria Sz. 09 lis 2008, 23:02
mam kota Muszelkę, niezwykle charakterna i cwana kocica :) moja najwierniejsza przyjaciółka, uwielbiam koty...
memento mori...

przez nieboszczyk 10 lis 2008, 12:27
Świrus nie puszcza bąków bo kiedy go kupiłem odrazu zawiozłem go do weterynarza.tam usuneli mi gruczoły zapachowe kiedy był miał 2 tygodnie.obecnie ma już 4 lata .jest czarny z dwiema białymi pręgami,ma wielki puszysty ogon i maleńką główke. jest czyściutki.ale straszny z niego śmieciarz.zawsze mam za meblami i kanapą jakieś papiery,bułki,ciastka,skarpety.do tego lubi spać w moim łóżku bo tam mu ciepło.lubi też jak sie go bierze na ręce lub wspinać sie po moich spodniach.je wszystko(mięso i warzywa)tylko niewiem kto go nauczył otwierać lodówki i szafki bo napewno nie ja.a on najbardziej lubi żółty ser i surowe jajka.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 10 lis 2008, 12:48
nieboszczyk, Kurcze wstaw jakieś zdjęcie świruska:-)
Bo jestem bardzo ciekawa, poza tym to musi byc piekielnie inteligentne zwierzątko jak go tak opisujesz :mrgreen:

Poza tym zapomniałam dodać, ze mój chłop ma jeszcze kotka - wabi się Zuza i ma już 16 lat a jeszcze potrafi do domu myszkę przynieść :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 10 lis 2008, 12:54
No ja znam lodówki zapinane pasem albo sznurkiem :) Ale to psy i koty. No to niezły ten świrus :) Często rozmraża lodówkę? :)

przez fobia 10 lis 2008, 13:26
taki skunksik chyba dziala lepiej na zlodzieja niz pies :lol: a swoja droga- nieboszczyku gdzie kupiles skunksa :?:

przez nieboszczyk 10 lis 2008, 13:32
Świrus rozmraża mi lodówke prawie każdej nocy.jak dobierze sie do jajek to jest horror!a o zapinaniu lodówki paskiem czy sznurkiem nie pomyślałem.nie potrafie wysłać zdjęcie mojego świruska do netu ale moge przesłać link sklepu w którym go kupiłem.tam zobaczycie jak on wygląda.http://www.papugi.com.pl/skunksy.html

---- EDIT ----

to wszystko co potrafie przysłać.

przez linka 10 lis 2008, 14:53
nieboszczyk, prześliczne stworzonko :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 10 lis 2008, 14:59
Prześlij swojego :) koniecznie :) Wrzuć tu na forum :)

przez fobia 10 lis 2008, 15:38
nieboszczyk- to jest super zwierzatko :!: pokombinuj i wstaw swiruska na forum

Sortuj wg