"Mam talent".

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: "Mam talent".

przez rudzia 26 paź 2008, 22:46
Ja odpadłam jak usłyszałam tę małą Klaudię, ciary miałam takie, że aż mi włosy wszędzie stanęły.
Z jurorów najbardziej szanuję Kubę, za jego poglądy i stosunek do beznadziejności.
A co sądzicie o tym brzuchomówcy, który odpadł, tym z big brothera, na necie jest jego filmik, widzieliście?
To dopiero przypadek nie z tej ziemi:)

przez Misiek 26 paź 2008, 23:04
Taa... on jest dobry... :smile:

przez Razorbladerka_ 28 paź 2009, 16:57
A w tej edycji kto wam się podoba??
Ja właśnie ściągnęłam sobie wszystkie dotychczasowe odcinki i skończyłam je oglądać ;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 28 paź 2009, 17:12
Cadarxxx ciągle z nami :} taki demotywator :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Razorbladerka_ 28 paź 2009, 18:04
mi się podoba ten taki 15latek co go Lypskee uczył :) (czy jak on tam sie nazywa:P )
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez magdalenabmw 28 paź 2009, 20:43
Mi też ten od Lipskee'go sie podoba ;)
I jeszcze ta co spiewała 'Alleluja' ale krowy nie wzieli jej do finału :evil: Jest kilka perełek ogólnie :)
Za to ta co trzy lata w 'Ich Troje' śpiewała wg mnie jest beznadziejna, takie smuty...

A gak wogóle to ja też tylko ten program oglądam, 'Gwiazdy tańczą na głodzie' i 'Taniec z piz*ami' mnie nie interesuje.
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 29 paź 2009, 18:12
Noooo, ona niezłą sobie reklame strzelila tym tekstemze w ich troje spiewała - mogla to przemilczec...

Mnie cos dopiero z tydzien temu napadlo na mam talent bo tu przynajmnmiej cos ciekawego czasem pokaza a nie tak jak w innych podobnych badziewiastych programach

Sortuj wg