strzał puszkowy

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: strzał puszkowy

przez Misiek 16 paź 2008, 22:18
To nie tosamo co puszka jednak... ;)

przez nieboszczyk 17 paź 2008, 10:28
ridllic tylko w tarczę?teraz strzela sie tylko w puszkę.tarcze do lamusa.tarcze są dla początkujących bo są szerokie i niesztuka w nie trafić.co innego maleńka puszka na sznureczku która jeszcze sie majta po każdym trafieniu.a to urządzonko chyba sie nazywało AKMS i było na amunicję 7.62x39mm. :( tym samym urządzonkiem posługują sie klawisze na wieżyczkach w zakładach karnych i aresztach śledczych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Misiek 17 paź 2008, 14:10
Mi tam wystarcza swykła ruska wiatrówka... :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 17 paź 2008, 16:08
nieboszczyk napisał(a):ridllic tylko w tarczę?teraz strzela sie tylko w puszkę.tarcze do lamusa.tarcze są dla początkujących bo są szerokie i niesztuka w nie trafić.co innego maleńka puszka na sznureczku która jeszcze sie majta po każdym trafieniu.a to urządzonko chyba sie nazywało AKMS i było na amunicję 7.62x39mm. :( tym samym urządzonkiem posługują sie klawisze na wieżyczkach w zakładach karnych i aresztach śledczych.

Hehe "Nieboszczyk" wyobrażasz sobie strzał z 300 m do puszki kbk AKMS w wojsku bo naprawde bylem żołnierzem dość długi czas i zapewniam cie ze na 100 strzałów nie trafił byś ani razu w warunkach otwartych ale skoro twierdzisz ,że nie sztuka trafiać do tarczy to musisz być gość z Ciebie :D i takie pytanie strzelałeś już w ogóle w życiu ?

Ps. Pełna nazwa to kbk AKMS to zmodyfikowana wersja kbk AK47 uzywana przez "Polish army"
Ridllic

przez nieboszczyk 17 paź 2008, 20:03
ridllic po pierwsze niema strzelnic o dystansie 300m.po drugie nie strzelałem z 300m tylko z 30m i mam pełno takich podziurawionych puszek.i korzystam z najcięższej broni.pamiętam dobrze łukowy magazynek na 30 naboi,metalową kolbe składaną,pociski pełnopłaszczowe,dosyć wysoką muszkę,bardzo silny odrzut i podrzut i dużą mase (4,5kg)do tego przed oddaniem strzału za każdym razem trzeba wprowadzić pierwszy nabój do komory.ryglowenie z prawej strony broni. :(
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ridllic 17 paź 2008, 21:03
"Nieboczyk" nie zrozumiałeś mnie zupełnie nie strzelałem na strzelnicy komercyjnej tylko w wojsku strzela sie tam z 30 m ale z broni krótkiej .100 m z pozycji stojącej i 300m z pozycji lezącej a co do budowy nie musisz mi opisywać jej bo tyle razy co ja rozbierałem i czyściłem w życiu to Ty tyle razy nie miałeś jej w rekach(chyba że odbywałeś zasadnicza służbę wojskową) wiec nie mów że strzał do tarczy oddalonej o 300 metrów jest dla początkujących bo strzał na dystansie 30m nie jest zupełnie niczym nadzwyczajnym :smile:
Ridllic

przez Misiek 17 paź 2008, 21:14
W sumie to pomyślałem sobie teraz że przecież do butelek też się fajnie strzela... tylko trzeba się nachodzić :smile:

przez nieboszczyk 18 paź 2008, 10:34
ridllic nie odbywałem służby wojskowej.mimo to troche znam sie na takich urządzonkach bo czytam książeczki.do tego były też ćwiczenia praktyczne które poszerzyły moją wiedze na ten temat.a strzelam tylko z pozycji stojącej.czy pozycja leżąca ma wpływ na precyzje strzału?obsługa tego urządzonka niejest prosta ze względu na silny odrzut i podrzut oraz konieczność regulowania szczerbiny.a jeśli według ciebie strzał na dystansie 30 niejest niczym nadzwyczajnym to jak poradził być sobie z celem o wymiarach nie 50x50cm tylko 5x12cm? :( ilość trafień zależy głównie od nastroju.(im gorszy tym więcej dziur). misiek strzał w butelke to żadna frajda.jedno trafienie i po butelce.a puszka sie nie tłucze i niema bałaganu.

---- EDIT ----

co? już się boimy?widocznie na tym forum są sami wydygańce.ale to działa o obie strony.ja też sie was boje.

Sortuj wg