PZPR

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: PZPR

przez Azotox 15 paź 2008, 10:50
no tak sorry mam nadzieję że cię nie uraziłam.
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez zagubiony 15 paź 2008, 11:55
Azotox napisał(a):no tak to zaleta nie wada.. dobrze powiedziane! dzięki chłopaki ale jakoś wcale nie czuję się lepiej

Bo to nie przychodzi od razu:)
Nie daj się zwieść, że jesteśmy happy i wszystko co złe nas omija. Nie, każdy z nas przeżył piekło. Różne. I dziś walczymy z różnymi przypadłościami.
Ja próbuję pokonać nerwicę lękową hipochondryczną, daje ostro popalić momentami.
Ale przy tym... żyjemy sobie:) Zabijamy śmiechem wszystko, co najgorsze:)
Za szybko te dni mijają, ich licznik tyka jak głupi. Ja do końca nie wiem, czy jest reinkarnacja, czy też faktycznie to, co jest mną, dostanie opierdziel od Boga jak to się wszystko skończy. Wiem jedno, te dni, które mam tutaj, chcę przeżyć własnym życiem. Nawet, jeżeli daje po dupie.

A Ola? A czy Ją jest cokolwiek w stanie urazić? :D :P

przez Azotox 15 paź 2008, 12:53
Nie wiem bo jej nie znam..
No tylko że mi nie jest do śmiechu.. i dobrze że dni szybko mijają mnie to akurat cieszy.. niech jak najszybciej to głupie życie się skończy1

Ja w każdym razie mam nadzieję że nie ma żadnej reinkarnacji, ani Boga. Nie chcę znowu się urodzić.. i znowu tego przeżywać. A jeżeli Bóg istnieje to istnieje też życie i to w dodatku wieczne, nie dzięki jak umrę to umrę na wieki wieków.. AMEN

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony 15 paź 2008, 13:24
Nie żal Ci tego całego życia?
Przecież możesz je inaczej przeżyć.

O urażenie Oli pytałem retorycznie licząć, że coś odwali:)

przez ALEKS*OLO 15 paź 2008, 13:32
heh spokojnie ja sie nie obrazam za takie rzeczy:P juz wiele raz mnie mylono tutaj z facetem :D hehe nie wiem tylko czemu xD

a co do waszej rozmowy to życie jest piekne pomimo tego ze przezywamy rozne piekła i horrory tylko nie kazy umie dostrzec w nich cos dobrego , jakas nauke i wyniesc z kazdej walki cos dobrego . Musimy nauczyc sie kochac siebie i brac zycie pelnymi garsciami , dostrzec piękno w najmniejszej rzeczy , ktora moglaby sie wydawac blacha :)

http://pl.youtube.com/watch?v=MDBqlU7cx_k

"...mozesz zdobyc swiat, lecz to bedzie tylko swiat, tylko swiat...nie barwy ktore niesie wiatr .."
:)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Ridllic 15 paź 2008, 14:04
i tak sie nie wyspałem :twisted:
Ridllic

przez zagubiony 15 paź 2008, 15:07
ALEKS*OLO napisał(a):heh spokojnie ja sie nie obrazam za takie rzeczy:P juz wiele raz mnie mylono tutaj z facetem :D hehe nie wiem tylko czemu xD

Prawda? Jaki bezsens, przecież Aleks i Olo brzmią tak dziewczęco:D

przez Azotox 15 paź 2008, 20:40
to chyba dobrze że życie jest takie piękne.. kurcze szkoda tylko że tego nie zauważyłam chyba mam coś z oczami pójdę jutro do okulisty..

przez zagubiony 15 paź 2008, 21:56
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
1:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

---- EDIT ----

Azotox napisał(a):to chyba dobrze że życie jest takie piękne.. kurcze szkoda tylko że tego nie zauważyłam chyba mam coś z oczami pójdę jutro do okulisty..

Azotox, Twoje życie, Ty nim rządzisz. Ja etap, w którym już umierałem i żegnałem się z tym światem, mam za sobą. Wraca mniej-więcej co rok, bardzo uciążliwie, ale w końcu się wk****łem i już się nie dam.

Polecam to samo.

przez Ridllic 15 paź 2008, 22:51
Grzyw napisał(a):JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
1:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

---- EDIT ----

Azotox napisał(a):to chyba dobrze że życie jest takie piękne.. kurcze szkoda tylko że tego nie zauważyłam chyba mam coś z oczami pójdę jutro do okulisty..

Azotox, Twoje życie, Ty nim rządzisz. Ja etap, w którym już umierałem i żegnałem się z tym światem, mam za sobą. Wraca mniej-więcej co rok, bardzo uciążliwie, ale w końcu się wk****łem i już się nie dam.

Polecam to samo.

Grzyw tak JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEbneli nas 1-2 :(

PS.jak ktos nie wie jak stracic troche kasy to prosze o kontakt na PW :mrgreen:
Ridllic

przez zagubiony 16 paź 2008, 08:36
Ridllic napisał(a):Grzyw tak JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEbneli nas 1-2 :(

Bolało. Ale czyjaś głupota nie może boleć, więc trzeba się podnieść.
Robię sobie szlaban na mecze tej reprezentacji w 2009.

przez ALEKS*OLO 16 paź 2008, 08:57
hahaha chłopaki nie było tak zle :lol: :lol: no jebneli nas ale to było do przewidzenia buhahaha , nasi trampkarze maja to we krwiii taka nasza narodowa duma <lol> :lol:
dlatego ja ogladam mecze ze wzgledu na ich (zawodnikow) prezencje :P te tyłeczki mmm miodek :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Azotox 16 paź 2008, 11:40
hehe JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEbneli nas?? jakoś mnie to nie dziwi! nie wiem czemu ale śmiać mi się chce!!

przez zagubiony 16 paź 2008, 12:13
Wiesz co Ola, tyle tyłeczków polskich, a Ty oglądasz tak przeciętne.... :D
Wszystko powiem M :P

Sortuj wg