Psychotest: Czy jesteś Gothem?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy jestes Gothem?

Tak
12
67%

Nie
6
33%

Liczba głosów : 18

Re: Psychotest: Czy jesteś Gothem?

przez Magdalenka81 28 lip 2008, 22:00
A mnie to troche wkurzylo bo jak mlodzi mloga miec jakies pojecie o Bogu jak wszedzie ludzie wypisuja takie brednie,z tego co tu jest napisane to ja kurde jestem gothem?Dlaczego ludzie zawsze sa straszeni Bogiem?Troche sie unioslam ale denerwuja mnie tacy ludzie,czy oni niewiedza ze pojda do PIEKLA :!:

przez Vitalia 31 lip 2008, 20:27
Zabawna ta ulotka :) pewnie większosci z nas przydałby się jakiś mały egzorcyźmik :)

przez eligojot 31 lip 2008, 22:16
Magdalenka81 napisał(a):A mnie to troche wkurzylo bo jak mlodzi mloga miec jakies pojecie o Bogu jak wszedzie ludzie wypisuja takie brednie,z tego co tu jest napisane to ja kurde jestem gothem?Dlaczego ludzie zawsze sa straszeni Bogiem?Troche sie unioslam ale denerwuja mnie tacy ludzie,czy oni niewiedza ze pojda do PIEKLA :!:

Jako autor tego wątku powinienem się jakoś ustosunkować. Ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Po pierwsze jest to ulotka prawdopodobnie prawdziwa, znaleziona gdzieś w czeluściach Internetu. A po drugie, zakładając, że jest autentyczna, to raczej satyra na instytucję Kościoła, zresztą przygotowana przez niego samego.

Ja rozgraniczam Kościół jako instytucję od Boga, i nie uważam, że nabijąc się z takiej oto, poniekąd komicznej, ulotki pójdę do Piekła.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lariana 31 sie 2008, 22:45
Spoko ulotka :D
Jeszcze niech podpiszą na niej punkt o słuchaniu Karela Gotta jako prekursora demonicznych dźwięków :D
Nie wiedziałam że noszenie przeze mnie czarnej odzieży prowadzi do złaa. To zastanawia mnie czemu księża chodzą na czarno ,hm..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Sortuj wg