Życzenia urodzinowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez WERCIA 09 maja 2007, 12:11
CIALO liceum DUSZA muzeum------przylaczam sie do zyczen,wszystkiego najjepszego. :D :D :D

przez IceMan 09 maja 2007, 13:01
Obrazek
Przyjaciel forum

przez atrucha 09 maja 2007, 13:12
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):zawsze sie balam tej trzydziestki, myslalam, sobie, ze wtedy, to juz zycie nie bedzie mialo takiego sensu

Też się bałam tej okrągłej rocznicy ;) Ale wierz mi - mam 31 i jest lepiej niż przed trzydziechą :D Pomyślności, "Ciało (..) Dusza (..) Lidziu" ! ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 09 maja 2007, 16:40
wiecie co? no takich urodzin, to w zyciu niemialam :lol:
dostalam pare sms, kwiatka od meza, ktory przyszedl z pracy zlozyl zyczenia i zaraz potem spytal, co dzis na objad...... :shock:
dostalam tez sliczną laurke od mojego 8 letniego synka z napisem wszytkiego najlepszegi i zebys sie juz wiecej niestarzala..... :idea:
wasze zyczenia sa dla mnie szczegolnie wazne, bo wiem, ze od przyjaciol, ktorzy mnie rozumieją, ktorym tyle zawdzieczam.....nieumialabym juz bez WAS zyc, staliscie sie dla mnie rodzina, dziekuje wam za to
zyczenia wszytkie piekne
piotrku, a tobie szczegolne dzieki za to arcydzielo :D z kad wiedziales, ze chabry, to moje ulubione kwiaty? i kolor zreszta tez ;)
jeszcze raz,,, wielkie dzieki
PS.chcialam wstawic wam jakies piwko ale nieumie dodac zalącznika, moze kiedys, przy jakims zlociku cos sie wymysli ;)
lidzia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez IceMan 09 maja 2007, 17:02
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):z kad wiedziales, ze chabry, to moje ulubione kwiaty? i kolor zreszta tez

nie ma to jak wyczucie 8)
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 09 maja 2007, 18:06
Obrazek

...DarkAngel
Obrazek
ExModerator

przez 331ania 09 maja 2007, 18:20
CIALO liceum DUSZA muzeum - Wszystkiego Naj !!!!!! :smile: :P
ExModerator

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 09 maja 2007, 22:07
DarkAngel no niewiem co powiedziec,........ :oops:
z tego co zobaczylam , chyba doszlam do wniosku, ze trzydziecha tez moze byc fajna :D
331 aniu, dziekuje ci baaaardzo,
buziaki wam sle i mam nadzieje, ze te wszytkie zyczenia sie spelnią
DZIEKUJE!!!!!!!
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Mizer 09 maja 2007, 23:05
Lidia-

Udanej imprezy z tego zycia Ci życzę. I nie zmywaj się z niej tak prędko, bo sto lat to chyba trochę za mało.

Pogoda ducha dobrze Ci sie prognozuje.
:D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 10 maja 2007, 10:39
miezer no dzieki ci bardzo, impreza byla taka sobie, chociaz niemarzekam dzis na brak bolu glowy, poszly juz 3 opakawonia kefiru :shock:
a co do tych 100 lat, rowniez serdeczne dzieki, w koncu moge sie sprawdzic rowniez jako prababka, co nie? :lol:
jeszcze raz DZIEKI
zawsze staram sie byc skromna, no ale po tych waszych postach pusze sie jak paw :lol: , to juz teraz napewno sie mnie niepozbedziecie z tego forum , tyle osob pamietalo..... rozczulilam sie ,,,
calusy dla wszystkich i tony piwa, wina wodki i co tam jeszcze chcecie :P

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:30 am ]
kochani, wpisujac tu swoja date urodzin, nieprzeczytalam tematu od deski do deski, dzis to zrobilam i zrobilo mi sie okropnie wstyd.... :cry:
dostalam tyle wspanialych zyczen, ktore sprawily mi ogromna radosc, dzis wyczytalam, ze niedawno mieli urodziny inni forumowicze...
DarkAngel przepraszam, wiem, ze spoznione ale miales urodzinki 29 kwietnia, ale chce ci rowniez zyczyc wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, i wspanialego zycia bez cienia nerwicy, duzo milosci, kasy (urody ci niezycze, bo masz jej pod dostatkiem :D ), sory ze spoznione, moja wina (dzis odprawie zdrowaske, za to moje niedopelnienie)
1 maja miala urodzinki Marla_30g
Tobie marlo, zycze rowniez, duzo sily, wiary, spelnienia marzen i samych codownych chwil w zyciu......
oczywiscie obiecuje, ze sie poprawie, wszystkie urodzinki forumowiczow wpisalam sobie w notatniku w komorrce, juz niezapomne :lol:
pozdrawiam serdecznie
lidzia

przez Zorki 11 maja 2007, 00:02
Kto dziś ma urodziny?

Gimme G!
Gimme U!
Gimme S!
Gimme I!
Gimme A!

Gusiu, nasza dobra ciociu :]
Życzę Ci, żebyś przezwyciężyła swoje problemy, Żebyś znalazła siłę, by stawiać na swoim i żebyś zobaczyła jak fajną i wartościową osobą jesteś. Bo jesteś i zasługujesz na szczęście.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez DarkAngel 11 maja 2007, 00:55
Ah nie zdążyłem....jako pierwszy ;)

Obrazek

:* :* :* :* :* :*
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 11 maja 2007, 00:55
Droga Agnieszko,
życzę ja Tobie wszystkiego absolutnie NAJ.
Zdrówka,siły,motywacji,energii,życia w kolorze różu,o subtelnym zapachu białej czekolady ( :mrgreen: ) i fakturze pluszu.

Obrazek
snaefridur

przez depresyjny86 11 maja 2007, 01:22
Wszystkiego najlepszego Gusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

Sortuj wg