26 V DZIEŃ WSZYSTKICH MAM

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

26 V DZIEŃ WSZYSTKICH MAM

przez annaszczechowicz@op.pl 13 maja 2008, 19:18
JAKIE ŻCZENIA DLA NASZYCH KOCHANYCH MAM ZŁOZYMY W TYM DNIU MOZE ..OBIAD I BUKIET KWIATÓW NAWET TAKICH Z OGRODKA -DZIALKI ALBO MILE SLOWA ............................................................................................JA TEGO DNIA MAM JESZCZE JEDNĄ ROCZNICE 18 LAT POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO WIĘC BEDZIE DUZY TORT POZDRAWIAM

Re: 26 V DZIEŃ WSZYSTKICH MAM

przez Zagubiona=> 13 maja 2008, 21:43
Przykre to,ale moja matka niestety nie zasługuje na życzenia...
Zagubiona=>

przez annaszczechowicz@op.pl 14 maja 2008, 09:04
Cześć zagubiona nieznam relacji miedzy Tobą a mamą ale moze raczej warto wyciągnąć reke moze sprobuj chociaz w tym jedynym dniu a moze wszystko bedzie dobrze nalezy wybaczac błęy przykrosci przynajmniej spróuj ale kim ja jestem aby Ci radzić mozesz tak pomyśeć ale warto pomyśleć o tym i spróbować każdy ma prawo do szczęścia przyjemności pozwól wybaczać zaczynając od samej Siebie ŻYCIE PRZECIEŻ JEST TAK KRÓTKIE CZASEM BYLEJAKIE ALE WARTE PRZEŻYCIA W RADOŚCI CHOCIAŻBY TEGO JEDNEGO DNIA ....pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiona=> 14 maja 2008, 09:37
annaszczechowicz@op.pl napisał(a):reke moze sprobuj chociaz w tym jedynym dniu a moze wszystko bedzie dobrze nalezy wybaczac błęy przykrosci przynajmniej spróuj

To nic nie zmieni, może i należy wybaczać,ale ja nie potrafię.
annaszczechowicz@op.pl napisał(a):Cześć zagubiona nie znam relacji miedzy Tobą a mamą

A relacje są....hmmm właściwie to ich nie ma. Nie rozmawiamy ze sobą prawie,chyba że się kłócimy. Matka zniszczyła mi moją psychikę, ona mnie nie wychowała,ale uczestniczy w moim życiu przez to że pije.Nigdy nie usłyszałam od niej że mnie kocha,NIGDY. Matka to nie ta która urodziła ale ta która wychowała...
Zagubiona=>

przez annaszczechowicz@op.pl 14 maja 2008, 21:07
Czesc zagubiona przeczytalam o tym co napisalas i naprawde niewiem co mam odpowiedziec co poradzic przykro mi z tego powodu ale rodzicow sobie niewybieramy musi Ci byc ciezko z tego powodu ze niepotrafisz wybaczyc moze jutro nowy dzien przyniesie cos ciekawego cos nowego i bedzie lepszy pozdrawiam Ania

przez Akin 14 maja 2008, 22:19
Dzień matki, a potem zaraz moje święto, a ja nie wiem co robić :? Życzenia, prezent ? Rzadko u mnie się prezenty daje.
Akin

przez xCarmen 15 maja 2008, 17:20
a u mnie na odwrot... 25 moje urodziny ... a potem Dzień Matki...
prezenty w moim przypadku odpadaja bo mama za granica ...
ale zyczenia napewno zloze w niedziele bo 26 udaje sie w Bieszczady :D
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Amy Lee 15 maja 2008, 17:53
A ja w tym roku nie daję prezentów, tylko zabieram matkę do kina :mrgreen:
Amy Lee

przez scrat 16 maja 2008, 00:49
A ja wytrawię mamie swój uśmiech w miedzi... Heh. Taki prezent dostała niedawno dziewczyna na urodziny i jej się spodobał.

Zagubiona=>, współczuję...

W sumie ja z ojcem kontaktów nie utrzymuję, nienawidzę go jeszcze bardziej za to, że chcąc nie chcąc staję się taki jak on...
Przyjaciel forum

przez Zagubiona=> 16 maja 2008, 07:58
scrat, życie...no ale za to mam kochającą babcię i dziadka ;)
Zagubiona=>

przez julie 16 maja 2008, 13:10
Zagubiona=> napisał(a):
annaszczechowicz@op.pl napisał(a): Matka to nie ta która urodziła ale ta która wychowała...

Dokładnie;
A ja się tak zastanawiam, skąd u mnie niska samoocena i jakieś lęki przed życiem, skoro miałam i mam kochających i niepoddających się rodziców, zwłaszcza ojca;
zła karma?
już nie wiem co myśleć :roll:
Can as well die if cannot fly

Sortuj wg