Tybet Chiny Znicz Olimpijski

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Tybet Chiny Znicz Olimpijski

przez ashley 07 kwi 2008, 20:49
Co myślicie na temat olimpiady w Chinach? Powinna się odbyć czy nie?
Ja myślę, że nie. Że powinni ją zbojkotować. Owszem to jest piękna impreza sportowcy się szykuja latami świat na nią czeka, ale jakie to ma znaczenie w porównaniu z tym co się tam dzieje? To porażka co oni wyprawiają z ludźmi... Poprostu żalosne Ci ludzie którzy mordują innych w sposób bestialski to potwory. Uważam, że sportowcy interesowcy itd powinni ostro zaprostetować. Ludzkie życie jest najważniejsze. Przynajmniej dla prawdziwych ludzi. Inne rzeczy na bok. Poza tym pomyślmy przez chwile, jakbyśmy się czuli jakby nas zabijali serwując wcześniej masakrę a świat by milczal albo tylko mowil, że im przykro. I dodatkowo by sie odbyla impreza- pokojowa!! A my bysmy obok żegnali się z życiem. Co byście czuli?!?!?!?!................ Nie potrafimy sobie tego nawet wyobrazić:/:/:/ Znicz olimpijski już "biegnie"- ale jak tam mówić o pokoju? Znicz to symbol nie wystarczy nikogo nie uratuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cieszy mnie ogromnie fakt, że ludzie go gaszą i nie pozwalają im biec. czuję wielki respect do nich. Narażają się policji ale robią coś wielkiego.

przez Amy Lee 07 kwi 2008, 23:43
W zasadzie igrzyska olimpijskie nie mogą odbywać się w krajach, gdzie jest wojna, tyle że Chiny nie przyznają się, że prowadzą wojnę. Wygadują, że tylko pacyfikują zamieszki czy coś :?
Amy Lee

przez zimbabwe 08 kwi 2008, 17:36
Ja uważam że organizatorzy przyznając Chinom prawo do igrzysk olimpijskich albo wykazali się obłudą, albo głupotą i ślepotą.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 08 kwi 2008, 19:00
No wlaśnie wina organizatorów...

przez Amy Lee 08 kwi 2008, 20:32
zimbabwe napisał(a):Ja uważam że organizatorzy przyznając Chinom prawo do igrzysk olimpijskich albo wykazali się obłudą, albo głupotą i ślepotą.

Powiedzieli, że największemu krajowi na świecie nie można odmówić :/
Amy Lee

przez ashley 08 kwi 2008, 21:23
no wlaśnie w końcu Chińczyków jest na świecie 1/4 poza tym interesy handlowe...

przez pyzia1 09 kwi 2008, 08:30
Też uważam, że sportowcy powinni zbojkotować tą olimpiadę. Ale tego nie zrobią.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez IceMan 09 kwi 2008, 15:49
Też jestem przeciw bo jak dla mnie to co się dzieje to profanacja olimpiady, w takim "kraju" to nie powinno się odbywać.
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 09 kwi 2008, 16:29
A poniekąd my też za to odpowiadamy my tzn. Zachód - przez interesy handlowe z Chinami.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 09 kwi 2008, 19:27
Obłuda i fałsz - zadziwiające, że świat się na to zgadza :? Ale jeśli nie wiadomo o co chodzi - chodzi o pieniądze. Wstyd, że takie rzeczy się dzieją :?
Pstryk

przez ashley 09 kwi 2008, 21:16
Chodzi o kase niestety :/ Tyle ludzi jest przeciwko a nie bardzo da się na to zaradzić - Chiny są wplywowe. No ale chociaż bojkot by się przydal.

przez Amy Lee 09 kwi 2008, 21:18
zimbabwe napisał(a):A poniekąd my też za to odpowiadamy my tzn. Zachód - przez interesy handlowe z Chinami.

Gdyby w Chinach nie wykorzystywano ludzi jako taniej siły roboczej, to żadne interesy by się nie opłacały :?
Amy Lee

przez ashley 10 kwi 2008, 15:45
No ladnie, w Stanach musieli skrócić sporo drogę sztafety z ogniem bo zbyt duże prostesty byly, premier WB nie jedzie, Tusk też zrezygnowal. oby tak dalej.

przez IceMan 10 kwi 2008, 15:55
Wszędzie oznaki są tylko co to da :? w Tybecie z tego co wiem ropy nie ma więc raczej Bush misji pokojowej tam nie zrobi, a czy z samych protestów sobie Chiny coś zrobią - zobaczymy :roll:
Przyjaciel forum

Sortuj wg