Dzienks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienks

przez towdy 17 mar 2006, 21:44
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pisanie podziękowań :?: . pewnie lepiej byłoby napisać w off-topic ale to subforum czyta jednak trochę więcej osób więc piszę tutaj :twisted: . Najwyżej upomnienie dostanę :P .
muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie byłem w miejscu, gdzie można "spotkać" tylu mądrych i wrażliwych ludzi... jestem tu zaledwie tydzień a już polepszyło mi się z moją fobijką społeczną... na ulicy nie patrzę już na ludzi jak na potencjalne zagrożenie dla mojego dobrego samopoczucia i poczucia własnej wartości. do tej pory czułem jakby moje myśli przechodziły przez filtr, który sprawia że postrzegam ludzi jak bezduszne istoty, potrafiące tylko wyśmiewać, krytykować, sprawiać przykrość. tak na nich reagowałem mimo że tak o nich nie myślę. próbowałem se wmówić że ludzie są dobrzy i wrażliwi w nadziei, że pozwoli mi to zdrowo reagować na otoczenie. to co jest zakodowane w podświadomości jest jednak silniejsze niż rozum i racjonalne myślenie...

wiem, że do wyzbycia się lęków jeszcze daleka droga, ale...
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ. PRZYWRACACIE MI "WIARĘ" W LUDZI...
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez drań 17 mar 2006, 21:58
No jednak przeniose to do off-topicu ;)
ExModerator

przez largecoffe 06 maja 2006, 21:58
Podłączam się pod dziękczynny wątek. Przez ponad miesiąc żyłam w stanie paniki totalnej (oczywiście chora na kilka nowotworów). Teraz mi lepiej, bo wiem, że wszystkie straszne rzeczy i doznania, które uznałam za niezwiązane z nerwicą cą nerwicą. I już mi lepiej, bo się ich nie boję.
Dzięki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg