Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez *Monika* 20 lis 2010, 11:59
Korba, Jejku.........co Basia z Nią robiła? ;)
Jest poprostu prześliczna. Nie wiem dlaczego Ona mnie tak rozśmiesza jak na NIą patrzę Kasiu :lol:
Obrazek
Główny Moderator

przez Vi. 20 lis 2010, 15:01
paradoksy, ona ma różne rodzaje, teraz ma bez zbóż suszoną, później będzie miała inną.
MA wapienko, ma kolbę świętojańską a ja się pytałem czy to jest dobre jako na nagrodę dla niej za reagowanie na imię.

[Dodane po edycji:]

Upatrzyłem sobie taką klatkę http://www.zwierzowisko.pl/products/115 ... dla-fretki
Trochę droga, ale podobno inne duże się strasznie kołyszą np. ta :
http://allegro.pl/klatka-zestaw-70x80cm ... 49805.html
No i oczywiście, nie mają atrakcyjnych drzwiczek, a ta pierwsza ma górę całą otwieraną oraz całkiem duże drzwi wejściowe.
Vi.

przez paradoksy 20 lis 2010, 23:22
Vi., w nagrodę dobre jest cokolwiek szczurka lubi, a rzadziej dostaje. No cokolwiek, np. kawałek jabłka może być.

jeśli chodzi o te klatki to raczej ta druga - pierwsza to tak trochę przepłacenie. albo coś w tym stylu -sporo miejsca do zaaranżowania - http://allegro.pl/klatka-dla-szynszyla- ... 00386.html
http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 42616.html
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vi. 20 lis 2010, 23:24
Basia,, to dam jej coś dobrego :)

Co do klatki, to boję się, że będzie się trzęsła- tak napisali na forum o szczurach...
Te drzwiczki, też są bardzo niewygodne w użytkowaniu chyba.
Myślisz, że nie warto płacić aż tak drogiej ceny za klatkę, jeśli mogę zdobyć środki ?
Vi.

przez paradoksy 20 lis 2010, 23:27
Vi., no, myślę że tamta cena jest z dupy wzięta.
jak bedziesz mieć proste podłoże to czemu ma się klatka trząść, bo nie rozumiem?
paradoksy

przez Vi. 20 lis 2010, 23:32
paradoksy, taką dostała opinię tutaj :
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=165&t=17695

Nie wiem pomyślę o tym, może znajdę jakąś z lepszymi drzwiczkami, może ty mi wrzucisz zdjęcie swojej klatki ?
Jak myślisz, czy szczury nawet do takich drzwiczek będą podchodziły, bo ja Claire nauczyłem, że ja ją wyciągam i się boję, iż jej nie wyciągnę później...
Vi.

przez paradoksy 21 lis 2010, 11:22
moja klatka to obecnie jedynie miejsce, gdzie znajduje się miska i kolby bo dziubdziaki ostatnio biegają sobie całymi dniami na wolności.
mam małą klatkę, dostałam po koszatniczce. ale z racji,że maluchy spędzają czas poza, nie potrzebuję narazie większej.
jak mi się powiększy stadko to wtedy zrobię dobudówkę z drugiej klatki i będzie git majonez :mrgreen:
dla mnie to bez znaczenia gdzie są drzwiczki w klatce, bo moje same sobie wychodzą, nie wyciągam ich nigdy. poza tym one akurat nie lubią jak się ich bierze. więc nie biorę ich na siłę ;)
paradoksy

przez Vi. 21 lis 2010, 11:23
paradoksy, Rozumiem, to zobaczę jak będzie z kasą i podejmę odpowiednią decyzję.
Lubię mieć coś bardzo porządnego, więc dlatego tak droga...
Vi.

przez paradoksy 21 lis 2010, 11:34
ale nie musisz mieć dobrej klatki za 399 zł, możesz mieć dobrą klatkę za 150 zł.

mam totalny rozpiździel na łóżku - pełno żarcia, zabawek i wszystkiego, co się da wyciągnąć z klatki :mrgreen:
paradoksy

przez Vi. 21 lis 2010, 11:41
paradoksy, zazdroszczę Ci, też bym chciał mieć pozwolenia od brata i rodziców na taką zadymę.
Masz rację, więc poszukam jakiejś porządnej na allegro :)
Vi.

przez paradoksy 21 lis 2010, 16:13
Zawsze możesz połączyć obecną klatkę z nową - wtedy szczurki będą miały jeszcze więcej miejsca. :)

a to jedna z moich kocic, wygrzebałam z dysku.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
paradoksy

przez Vi. 21 lis 2010, 16:57
paradoksy, :), cieszyłbym się ze zdjęcia klatki.
Vi.

przez paradoksy 21 lis 2010, 17:34
eh, no niech stracę :mrgreen:
jak widzisz klatka stoi pusta, bo obecnie moje dzieci urządziły sobie wyścig po łóżku :mrgreen:
a Mietek jest już tak rozpieszczony, że pół łóżka zajmuje - śpi tam, je, kupka itd, a ja śpię z podwiniętymi nogami :mrgreen:

jak będę w domu chcę w ogóle rozmontować to pięterko, ten cały tunel, w którym żadnemu dupcia się już nie mieści i porobić im hamaczki, kółka zaś mają tylko i wyłącznie dlatego, że lubią w nich czasami spać.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
paradoksy

przez Vi. 21 lis 2010, 17:49
paradoksy, ładna klatka, ta moja co ją niedawno kupiłem chyba jest większa, tylko że mój nie może wychodzić z klatki sam.

Ostatnio się sprawy układają coraz gorzej co do tego, że mama pozwoli mi na klatkę większą i 2 szczura :(
Zazwyczaj sprzątam po niej jak się załatwi, ale nie wiem skąd znalazło się na kocu a mama się nim przykryła, i nieźle wkurzyła.
Tylko ten koc nie wiem skąd wzięła, bo w moim pokoju chyba go nie było, a na pewno dziś po nim nie biegała.
Ewentualnie wczoraj mogła po nim biegać, gdy ją puściłem na pokój.
Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze i kupię klatkę oraz szczura, chociaż narazie to w to nie wierzę i nawet nie chce mi się czytać o trzymaniu dwóch szczurów a tym bardziej oswajaniu...
Vi.

Sortuj wg