Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez NN4V 13 sie 2016, 11:55
Leoś podrośnięty.

__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez helloafrica 15 sie 2016, 15:20
Koty są strasznie głupie a zwłaszcza białe. Były robione badania, facet stojąc na drabinie markował upadek i ból z tym związany. Były testowane psy i koty, pies po "wypadku" człowieka skomlał i szczekał zapewne ujawniając przejawy empatii jak i chęć zaalarmowania innych, wobec tego co się stało. Koty nie przejawiały jakichkolwiek reakcji w związku z powyższym. Dowiedziono tym sposobem przewagę inteligencji psów nad kotami. Oglądałem to w tv, autentyczne badanie zachowań zwierzęcych.

Podobno własciciele swoich zwierząt upodabniają się do nich. Obserwując świat jestem skłonny uwierzyć tej teorii...
helloafrica

przez NN4V 15 sie 2016, 15:31
helloafrica napisał(a):..Obserwując świat jestem skłonny uwierzyć tej teorii...

Również.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez helloafrica 15 sie 2016, 15:44
NN4V, mam koty ale nie przepadam za nimi, jeden taki wredny jest...

Wolę psy, serio, serio. Ogólnie empatyczne istoty są mi bliższe. Jak kot do mnie przyjdzie, to wbija mi pazury, nie kuma, że to może mnie boleć, pies natomiast przejawia w podobnych sytuacjach zachowania inteligentne, empatyczne. Zawsze wolałem psy. Chociaż, nie podoba mi się że psy lgną do każdego, koty natomiast tylko do wybranych osób. W tym wypadku koty u mnie plusują...
helloafrica

przez agusiaww 15 sie 2016, 15:51
helloafrica napisał(a):Koty są strasznie głupie a zwłaszcza białe. Były robione badania, facet stojąc na drabinie markował upadek i ból z tym związany. Były testowane psy i koty, pies po "wypadku" człowieka skomlał i szczekał zapewne ujawniając przejawy empatii jak i chęć zaalarmowania innych, wobec tego co się stało. Koty nie przejawiały jakichkolwiek reakcji w związku z powyższym. Dowiedziono tym sposobem przewagę inteligencji psów nad kotami. Oglądałem to w tv, autentyczne badanie zachowań zwierzęcych.

Podobno własciciele swoich zwierząt upodabniają się do nich. Obserwując świat jestem skłonny uwierzyć tej teorii...

ja ogladałam jak kot pogonił psa https://www.youtube.com/watch?v=g79Kwie0jOw . Nie uwazam ze koty sa głupie, przeciez podobno zabijaja dzieci...a nie ma nigdzie takiego przypadku udowodnionego, za to ze psy zagryzły jest.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez helloafrica 15 sie 2016, 15:55
agusiaww, ja wdziałem jak kot pogonił krokodyla, poważnie, jednak wydaje mi się, że ani ten ani tamten nie zdawał sobie sprawy z przewagi siły fizycznej i jej braku.
helloafrica

przez Michellea 15 sie 2016, 15:58
helloafrica napisał(a):Koty są strasznie głupie a zwłaszcza białe. Były robione badania, facet stojąc na drabinie markował upadek i ból z tym związany. Były testowane psy i koty, pies po "wypadku" człowieka skomlał i szczekał zapewne ujawniając przejawy empatii jak i chęć zaalarmowania innych, wobec tego co się stało. Koty nie przejawiały jakichkolwiek reakcji w związku z powyższym. Dowiedziono tym sposobem przewagę inteligencji psów nad kotami.

No właśnie, jak facet markował, a kot nie zareagował, to znaczy, że wcale taki głupi nie był, bo się nie dał nabrać :P

agusiaww napisał(a):Nie uwazam ze koty sa głupie, przeciez podobno zabijaja dzieci...a nie ma nigdzie takiego przypadku udowodnionego, za to ze psy zagryzły jest.

A weź, przecież podobno podrzynają gardła w nocy :lol: Jakoś przez 12 lat nic mi się nie stało :lol:
Ostatnio edytowano 15 sie 2016, 16:00 przez Michellea, łącznie edytowano 1 raz

przez agusiaww 15 sie 2016, 16:00
helloafrica napisał(a):agusiaww, ja wdziałem jak kot pogonił krokodyla, poważnie, jednak wydaje mi się, że ani ten ani tamten nie zdawał sobie sprawy z przewagi siły fizycznej i jej braku.

to instynkt obronny działa, jedne koty maja bardziej rozwiniety inne mniej. W kazdym razie wole nawet głupiego kota niz psa, ktory ze mnie zrobi mieso mielone zebiskami :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez helloafrica 15 sie 2016, 16:02
Michellea, i już Cię lubię za wnikliwą analizę (chociaż nie, w innym wątku źle o mnie pisałaś)
helloafrica

przez helloafrica 15 sie 2016, 16:47
agusiaww, jak będziesz topić się w przeręblu pies cię wyciągnie, kot nawet nie spojrzy na ciebie, przewrócisz się na ulicy pies będzie szczekał chcąc pomóc jednocześnie alarmując wszystkich, kot ucieknie.

Miłość psa do ciebie jest bezwarunkowa, zawsze będzie za tobą, kot ma swoje fazy, może być przy tobie może nie, choć sam tej fazy nie rozumie. W razie ekstremalnych sytuacji kot cię oleje i pobiegnie w swoją stronę nie rozpatrując sytuacji, kiedy będziesz na skraju życia i śmierci kot położy się obok ciebie smacznie śpiąc, pies będzie biegał nerwowo, próbując coś z ty zrobić. Pies jest bardziej ludzki w pozytywnym tego słowa znaczeniu, kot to psychopata, który ma wyyebane na ciebie.
helloafrica

przez Michellea 15 sie 2016, 17:00
Pytanie zasadnicze: Skoro nie lubisz kotów, to po co je masz?

przez helloafrica 15 sie 2016, 17:05
Znalazłem przybłędę...

Psy to lubię ale kota nienawidzę jak psa... ;)
helloafrica

przez Michellea 15 sie 2016, 17:13
helloafrica napisał(a):Znalazłem przybłędę...

Można oddać komuś innemu. Jak się danego zwierzęcia nie lubi, to lepiej je oddać niż robić mu krzywdę w postaci nielubiącego go właściciela.

Poza tym:

helloafrica napisał(a):NN4V, mam koty ale nie przepadam za nimi, jeden taki wredny jest...

Zdecyduj się ile tych kotów masz :lol:

przez elo 15 sie 2016, 17:18
helloafrica napisał(a):Miłość psa do ciebie jest bezwarunkowa

milosci kota nie kupisz - trzeba sobie na nia zasluzyc
a pies? wejdzie ci w dupe za kawalek kielbasy
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30