Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez buraczek58 30 wrz 2015, 13:34
Cudny, skubaniec :)

przez Druid 30 wrz 2015, 13:39
buraczek58 napisał(a):Nie jadam padliny, w przeciwieństwie do Ciebie. Dlatego mam fioła na punkcie zwierząt. Mogłabym niejedno opowiedzieć o inteligencji zwierząt, o psach i kotach nie wspomnę, ale jak mądre są krowy i świnki,i konie, mogłabym mówić bez końca
Można zapytać, czym karmisz koty i psy?
Druid

przez buraczek58 01 paź 2015, 10:34
Dark Velvet no jasne, że można. Kota karmię Animondą, psu gotuję.To są zwierzęta mięsożerne, jak wiele zwierząt wśród zwierząt. One nie zabijają dla miłości zabijania( jak np sławny ostatnio porcenalolicy dentysta i inne ludzkie padalstwo) One chcą po prostu przeżyć. Moja kotka np łapie myszy, ma kły, gryzie, to nic, że później nimi rzyga. A czy Ty masz takie kły, silne nogi, żeby np dogonić zająca i go skonsumować. Nie masz takich warunków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 02 paź 2015, 10:43
buraczek58 napisał(a): A czy Ty masz takie kły, silne nogi, żeby np dogonić zająca i go skonsumować. Nie masz takich warunków.

A jeśli jestem w stanie własnoręcznie upolować i uśmiercić zwierzę - mam prawo je zjeść?
(ludzki układ pokarmowy jest przystosowany do trawienia i przyswajania białka pochodzenia zwierzęcego)
Druid

przez buraczek58 02 paź 2015, 14:22
Dark Velvet, jeśli masz możliwość "samoręcznie, samowolnie, własnymi pazurami i kłami zabić, uśmiercić zwierza, to smacznego.

przez Evia 02 paź 2015, 14:41
Czyli pająk powinien zacząć żywić się jagodami ponieważ polujac wykorzystuje sieć

przez Druid 02 paź 2015, 14:48
buraczek58 napisał(a):Dark Velvet, jeśli masz możliwość "samoręcznie, samowolnie, własnymi pazurami i kłami zabić, uśmiercić zwierza, to smacznego.
Przy moim temperamencie mogę się zaczaić na żółwia błotnego, jak wyjdzie z bajora ;) i rozbroić z użyciem kamienia
Druid

przez TruchłoBoga 02 paź 2015, 14:57
Dark Velvet napisał(a):
buraczek58 napisał(a):Dark Velvet, jeśli masz możliwość "samoręcznie, samowolnie, własnymi pazurami i kłami zabić, uśmiercić zwierza, to smacznego.
Przy moim temperamencie mogę się zaczaić na żółwia błotnego, jak wyjdzie z bajora ;) i rozbroić z użyciem kamienia

Hihihi
TruchłoBoga

przez buraczek58 02 paź 2015, 19:59
TruchłoBogaweź leki....weź leki... koniecznie weź leki.........

przez TruchłoBoga 02 paź 2015, 20:27
Dlaczego?
TruchłoBoga

przez buraczek58 02 paź 2015, 20:34
PICT6001.JPG
Dark Velvet to są moje żółwie

i ja je uwielbiam, bo mam serce we właściwym miejscu. A Ty też weź leki....I na tym kończę . Trzymajcie się miło.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez khaleesi 02 paź 2015, 21:30
buraczek58, też mam żółwia. Ile lat Twoje mają?

a dla moich czworonożnych kupiłam troszkę karmy Josera w ramach przysmaku :105:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez buraczek58 02 paź 2015, 22:19
khaleesi, ten wodny , wiem, ma 21 lat., bo sama go kupiłam dla dziecka :lol: . Ten lądowy, nie mam pojęcia, podwędziłam go ze 20 lat temu z karygodnych warunków z pracy. Więc to już trochę staruszek, w tym roku miał problemy z łuskami, dwie mu się odklejały, ale biały ser i dużo słońca pomogło.. Ciągle jest żwawy i obsrywa mi notorycznie chałupę , :lol: , ale nic to, daję radę :smile:

Josera jest dobra, warto, poleciła mi ją kiedyś wetka. Ja aktualnie psu trochę gotuję, a trochę dokarmiam Puriną pro plan adult digestion, z ryżem i jagnięciną. Ale mi się coś za bardzo drapie. Może zamienię na Joserę.
Pozdrawiam :D

przez Druid 03 paź 2015, 01:57
buraczek58 napisał(a):Dark Velvet to są moje żółwie
i ja je uwielbiam, bo mam serce we właściwym miejscu. A Ty też weź leki....I na tym kończę . Trzymajcie się miło.
A żebyś wiedziała, że wezmę. Odliczam dni do wizyty u psycha.
Druid

Sortuj wg