Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez Anja01 14 mar 2010, 13:05
magdalenabmw napisał(a):Ale bym ją poprzytulała Anja ! :mrgreen:

Ona też by się poprzytulała ;)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez solipsea 14 mar 2010, 13:36
Bliksa - jak wilk normalnie. Przepięknyyyy. :mrgreen:

W takim razie ja też dodaję zdjęcia Księcia, Jaśnie Pana T. :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
solipsea

przez Danusia_86 01 cze 2010, 19:33
A tu moje kaczuchosy przewspaniałe i nigdy nienajedzone :) Na chwilę obecną jest TYLKO 27 małych.

Miot 2: Samica z 7 małymi:
http://lh3.ggpht.com/_MihCPq45U3k/TAPKLUxS61I/AAAAAAAAAYw/PAhVcVTcPm4/s720/DSC02515.JPG
Miot 1: Tasiunia z 11 małymi, które już nie są wcale takie małe :) porastają piórkami:
http://lh5.ggpht.com/_MihCPq45U3k/TAPK1RY01wI/AAAAAAAAAZk/QbA6aUBkpqE/s720/DSC02526.JPG
http://lh4.ggpht.com/_MihCPq45U3k/TAPKxGPo6qI/AAAAAAAAAZg/Suav0bLR3Hk/s720/DSC02525.JPG
Miot 3: Są dopiero od 31.05 i mają jakiś tydzień. 9 slodkich okazów:
http://lh3.ggpht.com/_MihCPq45U3k/TAPM3DLbfJI/AAAAAAAAAZ4/bVhRNA9cXF8/s720/DSC02529.JPG
¿A quién le importa lo que yo haga? ¿A quién le importa lo que yo diga? ¡Soy así, así seguiré, nunca cambiaré!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 01 cze 2010, 19:43
Dana - super kaczki! XD :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Danusia_86 01 cze 2010, 19:58
SOLA - dzięki :**
¿A quién le importa lo que yo haga? ¿A quién le importa lo que yo diga? ¡Soy así, así seguiré, nunca cambiaré!

przez fobia 01 cze 2010, 21:02
Danusia_86, każdy to o kocie, psie, myszkach, rybkach,itd a Ty tak orginalnie :D słitaśne kaczuchy :D

Ja zapomniałam się pochwalić,że od ponad miesiąca mam akwarium z rybkami i żabą ;)

przez Ridllic 01 cze 2010, 21:25
Danusia_86, jejku ale główek do urywania :mrgreen:
Ridllic

przez fobia 02 cze 2010, 00:19
Ridllic, a ukręcił Ci ktoś coś ? :twisted:

przez isabella_28 02 cze 2010, 14:14
Ja mam ,,fiola.. na punkcie kotow.Kazdy uliczny kot jest moj:)
Poza tym kocham wszystkie zwierzatka na Swiecie:)Na filmach tylko one potrafia mnie doprowadzic do wzruszen.Uwazam,ze najlepsze co Bogu wyszly to wlasnie Zwierzeta!
isabella_28

przez Natascha 02 cze 2010, 15:29
isabella_28 napisał(a):Ja mam ,,fiola.. na punkcie kotow.Kazdy uliczny kot jest moj:)

Też kocham koty. Nawet przygarnęłam jedną bezdomną kicie- najukochańsze miziadło pod słońcem.
Natascha

przez Alienated 21 cze 2010, 20:40
No cóż, ja może fioła na punkcie zwierząt nie mam, ale przyszła mi do głowy pewna myśl, która chyba najbardziej pasuje do tego właśnie tematu. Nie pierwszy już w życiu raz wziąłem ze schroniska psa będącego z początku całkiem przyjaźnie nastawionym do innych, sobie podobnych, zwierzakiem, który z czasem przeistoczył się w pałającą żądzą mordu bestię :D Nie no, trochę przesadzam ;) Ale fakt faktem, skądś się ta agresja musi brać. Istnieje takie powiedzenie: Jaki pan -taki pies, i ja w związku z powyższym zaczynam zastanawiać się czy jest już ze mną aż tak źle??? Normalnie nie jestem zbyt otwarty w stosunku do innych. Moja potrzeba przebywania wśród przypadkowych osób zostaje aż w nadmiarze zaspokojona podczas godzin spędzonych w pracy. Kiedy wracam do domu z reguły irytują mnie wszyscy, których zmuszony jestem po drodze minąć. To samo ma miejsce podczas spacerów z psem. Staram się omijać kogo tylko możliwe szerokim łukiem a kiedy nie mam takiej możliwości, czasami aż się we mnie gotuje. Zaciskam jednak zęby i przechodzę obok, pozornie jak gdyby nigdy nic. Często słyszę też idiotyczne komentarze odnośnie tego gdzie powinienem swojego psa wyprowadzać a gdzie nie. Właściwie gdziekolwiek bym się nie pojawił zawsze gotowy jest znaleźć się ktoś komu to przeszkadza. Odnoszę wrażenie, że ludzie ostatnimi czasy stali się na tym punkcie przewrażliwieni... Jak myślicie, czy nie jest przypadkiem tak, że zwierzę wyczuwając moje napięcie z czasem samo zaczyna zachowywać się agresywnie?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Sean1 22 cze 2010, 13:26
Ja lubie ogolnie zwierzeta, ale za to mojego psa kocham :P On czuje emocje, zawsze jest lojalny, potrafi sie cieszyc razem z rodzina.

przez Nenaja 27 cze 2010, 13:47
Kocham zwierzątka :mrgreen: obecnie mam kociaka i dwa chomiki:P
Nenaja

przez brokenwing 27 cze 2010, 13:50
koty i psy ..niestety aktualnie n,nie mam ani kota ani psa

[Dodane po edycji:]

Danusia_86, fajne kaczuchy
brokenwing

Sortuj wg