Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez agusiaww 18 lip 2015, 10:11
Tez brałam na tymczas, w ogole wspolpracuje z jedna fundacja jako wolonatariusz, ale teraz to juz wiadomo ze odpada.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ugh 18 lip 2015, 13:43
Ja za moja gora futra w ogien bym skoczyla. Chociaz jedt wrednym I upierdliwym egocentrykiem, to moj pies to dla mnie swietosc. Nie wyobrazam sobie zycia bez niego ale niestety ma juz swoje lata. Tego mialam od malego szczeniaka ale w przyszlosci juz zamierzam adoptowac psy stare, ktorym kilka lat zycia zostalo, zeby chociaz ten ostatni czas przezyly dobrze. Jakos zwierzeta zawsze traktowalam lepiej nic ludzi I bardziej je cenie. Dzieci miec nie musze ale pies, to u mnie podstawa.
ugh

przez Artemizja 26 lip 2015, 21:30
Musiałam dzisiaj wykąpać mojego rudo - białego Minionka, bo odkąd wychodzą na dwór, to biały jest czarny, a nie biały i bardzo nieładnie zaczął mi się drapać. Chyba będę im musiała sprawić środek na pchły.
Okazało się, że jeden z moich kotów ma coś na kształt nerwicy natręctw - ma odruch ssania mojej koszulki. Ile razy do mnie przychodzi tyle razy nie mogę go wręcz odpędzić. Obślinia mi wszystkie bluzki :lol: Nie wiem, co w tym wypadku zrobić, bo kociak jest już na tyle duży, że nie powinien takich rzeczy robić. No i jest to dość mocno drażniące. Tym bardziej, że drugi tak nie robi.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 28 lip 2015, 09:44
Mój ojciec ma pieska kundelka.Troszkę piesek tchórzliwy.Ale fajny.

A ciekawostka.Blaszkodziobe w locie mogą być szybkie.Szlachar i cyraneczka.To tylko dwa przykłady :D

przez NN4V 28 lip 2015, 17:35
Artemizja napisał(a):...Okazało się, że jeden z moich kotów ma coś na kształt nerwicy natręctw - ma odruch ssania mojej koszulki....

Często jest to następstwem przedwczesnego oddzielenia od matki. Raczej nic się nie da zrobić, choć może mu kiedyś przejść.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez agusiaww 30 lip 2015, 06:51
Moj kot do tej pory ugniata ale koldre zanim sie polozy :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Artemizja 30 lip 2015, 11:04
A ugniatanie, to już w ogóle inna kwestia :mrgreen:
NN4V, obawiam się, że mu ie przejdzie i to mnie trochę martwi. Tym bardziej, że staje się to tak sile, że nie idzie go odpędzić. To tak, jak rzucisz kotu kawałek wędliny, która mu niewyobrażalnie smakuje. Tutaj wędliną jest moja koszulka.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez NN4V 30 lip 2015, 11:18
To coś w rodzaju choroby sierocej. Miałem kiedyś taką kotkę, ale ona ssała własny pazurek. Głupi byłem, bo zabrałem ją od matki bardzo wcześnie.
Możesz spróbować poszukać w poniższej książce.
Moze coś jest na ten temat.
http://90.156.65.160/CRF/Feline_Behavio ... dition.pdf
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Artemizja 30 lip 2015, 11:27
NN4V, ok, dzięki.

Administrator

przez arienka 06 sie 2015, 13:07
Ja mam rottweilera. Moja przygoda z nimi zaczela sie , jak mialam 15 lat. To prawie 20 lat temu. Od tamtej pory jestem wierna tej rasie. Co prawda w miedzyczasie trafialy sie rozmaite rasy i ich mieszance, glownie na tymczas, ale jednak co rott to rott. Przez kilka lat bylam wolontariuszem w Fundacji zajmujacej sie rottweilerami. Jako koordynator regionalny znalazlam kilka nowych domow. Nie duzo tego bylo, bo i rasa malo rozchwytywana, a jak juz sie jakis trafil, to najczesciej oszolom, ktory bestie chcial. Prowadzilam tez dom tymczasowy dla rottow spaczonych psychicznie po przejsciach. Po resocjalizacji trafialy do adopcji. To taki paradoks- ja psychicznie zaburzona resocjalizowalam psy tez zaburzone psychicznie. Od kiedy mam dzieci, dom tymczasowy niestety przestal istniec. Z powodu braku czasu i miejsca (nas 4ro w jednym pokoju i moj wlasny rott). Ale na forum fundacji zagladam. Czasem spotkam jakiegos potencjalnego kandydata na wlasciciela lub ktos sam sie odezwie, wtedy zawsze jakiegos piesia sie znajdzie. Szkoda, ze z powodu zlej reklamy, jaka tej rasie media uczynily, tak malo jest chetnych.
Dla Ciebie jest morderca, a dla mnie Aniołem Stróżem !

przez Artemizja 06 sie 2015, 17:00
I pomyśleć, że mają dopiero 4 miesiące :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Administrator

przez ladywind 06 sie 2015, 17:16
Miziałabym:D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Artemizja 06 sie 2015, 17:38
Ja je miziam kiedy tylko mogę, ale i tak mi mało :mrgreen: Rozpieszczone pańciowe kotki :mrgreen:

Administrator

przez Artemizja 11 sie 2015, 15:27
Moje koty też mają dość upału :hide:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Administrator

Sortuj wg