Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Anna Maria 06 cze 2013, 23:27
veganka, swoją drogą mądra sunia.
Moje jak się w lesie zgubią to do domu,patrzą tam czy jestem a potem pędem z powrotem do lasu i mnie szukają,a ja zawsze stoję w jednym miejscu i wołam tzn. piesek się gubi bo Pętelka to nie.Mamy te same ścieżki więc łatwo mogą mnie odszukać.

-- 06 cze 2013, 23:30 --

Przyszło moje Fraszysko :D Ufff
Anna Maria

przez libertynka 06 cze 2013, 23:32
moja do tej pory szukała mnie w parku i nie wychodziła nigdzie dalej, zawsze wracała do miejsca gdzie ostatnio mnie widziała. nie wiem co się stało, że wyszła z parku. ale nie ma tego złego, przynajmniej wiem, że zna drogę do domu. psy to jednak mądre są.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Anna Maria 06 cze 2013, 23:34
veganka, bardzo mądre.
Dobra.Psiaki w komplecie można iść spać.Dobranoc :papa:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 07 cze 2013, 14:11
veganka, współczuje. Domyślam się co przeżywałaś. Mnie raz na moment znikła moja suńka, pognała za zającem. Przez te pare sekund jak jej nie widziałam myślałam, że serce mi wyskoczy i miałam tysiące myśli co teraz będzie. Na szczęście ona jest przywoływalna i zaraz jak krzyknęłam wróciła.
Ogólnie moje stadko biega sobie ale zauwazylam że jak tylko straca nas z oczu od razu wracają :)
A tak na marginesie... masz bardzo mądrą dziewczynkę :)
Aranjani

przez znudzona-ona 07 cze 2013, 15:09
oj dziewczyny, wy tu o sekundach nieobecności mówicie a moja suka potrafi na 15-20 minut zniknąć w pogoni za zwierzyną. Ostatnio za zającem przebiegła całe wielkie pole, SZOSĘ PO KTÓREJ JEŻDŻĄ AUTA i kolejne pole. I ja to wszystko widziałam a nie mogłam nic zrobić bo ta cholera głuchnie jak biegnie za czymś. Nie wiecie co przeżyłam jak zobaczyłam, że ona wpada na ten asfalt, histeria i paraliż jednocześnie. A na dodatek wracała tą samą trasą więc też przez drogę. Boże, miałam takiego stresa, że chyba dwa lata życia mniej mam prze to. A nie mogę przecież dziadówy na smyczy trzymać cały czas bo musi się wybiegać. Ona jest grzeczna i się słucha, jedyny wyjątek to jak wypatrzy coś co ucieka, wtedy kaplica.
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Aranjani 07 cze 2013, 15:17
znudzona-ona, współczuje... zawał serca normalnie murowany.
Ja się bałam swego czasu o naszą wyżlice... wiadomo pies myśliwski. Przede wszystkim obawiała się dzików, bo już raz ratowałam psa zaatakowanego przez odyńca...
Ale młoda pierwszy raz jak zobaczyła dziki została przywołana, siadła przy nodze pana i tylko z zainteresowaniem patrzyła gdzie te zwierzaki biegną
Aranjani

przez znudzona-ona 07 cze 2013, 15:22
Aranjani, dzięki, że nie krzyczysz, że psa należy na smyczy trzymać.
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Aranjani 07 cze 2013, 15:29
znudzona-ona, a czemu miałabym krzyczec? :D pies sie musi wybiegać. A na nas spoczywa obowiazek nauczenia go pewnych zachowan. Sa miejsca w których psa w zyciu bym nie spusciła. Jednak nawet najbardziej usłuchany pies potrafi czasami nas nie posłuchać... instynkt czasami zwycięża.
Aranjani

przez libertynka 07 cze 2013, 15:38
moja była uczona przywołania na gwizdek, ale gwizdek trzeba nosić ;) poza tym między blokami w odległości pół km nie usłyszy. a bawiła się z psami tak jak zwykle, nawet nie wiem w którym momencie wyszła z parku, co innego w lesie czy na łące, co innego na osiedlu wśród bloków. znudzona-ona, zawału bym dostała :) może naucz ją przywołania awaryjnego, u mnie na kursie trenerzy mówili, że dobrze wyćwiczone działa w 100%, nawet w pogoni, jak odruch. tylko to jest kilka etapów nauki i kilkaset powtórek. parę ładnych tygodni pracy.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Anna Maria 07 cze 2013, 16:15
Odzwyczajam się od palenia,ale muszę tutaj powiedzieć,że moje psiaki również.Otóż one zawsze przeżuwały pety.Teraz zaglądają do popielniczki a tam pusto :D Ciekawe jak to na nich działa.Jak mocno są uzależnione od żucia tytoniu :?
Anna Maria

przez Aranjani 11 cze 2013, 14:59
kasiątko, ja na kleszcze używam Sabunolu. Wypróbowałam już wiele droższych środków ale wróciłam do tego, ponieważ w przypadku mojego stadka sprawdza się najlepiej
Aranjani

przez Anna Maria 11 cze 2013, 23:02
Aranjani, też go kupię.Właśnie muszę poczekać aż moja Pętelsia przyśnie by wyrwać jej kleszcza bo się uparła że nie odda i szarpie się.
Anna Maria

przez Aranjani 11 cze 2013, 23:25
kasiątko, oj kochana wspolczuje. Ja wlasnie meczylam sie z moja najwiekszą psiną... miała kleszczora za karkiem i 15 minut ja uspokajałam i głaskałam żeby jej ta mendę wyciągnąc...ale udało się więc życzę Ci powodzenia... ech wstrętne te stwory. Ja dzisiaj rano z nogi sobie wyciągałam... a 30 lat nie miałam żadnego... a teraz w przeciągu miesiąca dwa...
Aranjani

przez Anna Maria 12 cze 2013, 00:48
Aranjani, jest plaga diabelstwa.Po spacerze to po kilka ściągam z sierści a jeszcze jakiś skubaniec się zawsze wbije. :evil: Sobie też w tym roku kilka wyłapałam.Nie wbiły się ale łaziły po mnie.
Anna Maria

Sortuj wg