Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 03 mar 2013, 23:30
znudzona-ona, świetne mordeczki :) podziwiam zgodnośc tych dwóch gatunków :yeah:

ale u mnie koty niestety nie mogą być...
Aranjani

przez Little Red Fox 03 mar 2013, 23:33
mój kocur nie mógłby zaakceptować drugiego zwierzaka, a co dopiero psa :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez znudzona-ona 03 mar 2013, 23:38
:) moje psy są nauczone tego, że kotów w domu się nie rusza. Najpierw były psy więc jak pewnego pięknego dnia przywieźliśmy kotka to psy o mało co nie wyszły z siebie. Suka z ekscytacji się posiusiała :D kilka pierwszych dni pilnowaliśmy, ale potem koteczek sam zrobił porządek z psami i od tego czasu wprowadzenie nowego kota do stada przebiega z mniejszymi emocjami. Calineczka1990, Aranjani, dlaczego u was odpadają inne zwierzęta?
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 04 mar 2013, 10:34
znudzona-ona, śliczne.U mnie też psy i koty żyją razem.Kocurek nawet woli psy ode mnie.Zawsze się do nich łasi i ociera.
Anna Maria

przez L.E. 04 mar 2013, 11:38
kasiątko, u moich rodziców też od wielu lat psy żyją razem z kotami.
U mnie w mieszkaniu to niestety nawet na jednego zwierzaka jest z bólem miejsce (zwłaszcza, że uwielbia wywlekać swoje legowisko w pysku i kłaść się w takim miejscu, gdzie najbardziej przeszkadza :mrgreen: ).
Main coon mi się marzy (czy jak to się tam piszę), ale nie wiem, czy kiedykolwiek to marzenie spełnię. Nawet gdybym szarpnęła się na kota, kosztującego ponad tysiąc złotych to chyba żyłabym stale w strachu, że ktoś mi go ukradnie :(
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Aranjani 04 mar 2013, 11:40
znudzona-ona, mam trzy psiaki :) Najmniejsza sunia uwielbia koty :D Niejednokrotnie się z nimi bawiła. Ale reszta stada jakoś za nimi nie przepada. Po prostu bałabym się o kicie :)
Aranjani

przez DeNiro 04 mar 2013, 11:55
U mnie jest tylko kot, a w zasadzie kocica :) każdego wieczoru funduje mi masaż :D

przez znudzona-ona 04 mar 2013, 15:57
ja uważam, że im większe stado tym zabawniej :great: psy można nauczyć, że koty są nietykalne, ale nikogo nie namawiam :)
my mieszkamy w bloku i się gnieciemy na 68 metrach, w każdym kącie jakiś ogon. L.E., to może kot być niewychodzący, wtedy raczej nikt go nie ukradnie

przez Aranjani 04 mar 2013, 17:08
znudzona-ona, a nie no... duże stadko jest fajne... ale trzeba liczyc siły na zamiary :)
ja mam trzy psy i powiedziałam, że na tym koniec. Trzeci trafił do nas na DT i zostal... i powiem Ci że, zresztą sama na pewno to wiesz, że przy takim zwierzyncu jest trochę roboty. Pracując nie zawsze jesteśmy w stanie poświecic im tyle czasu ile powinniśmy... więc większe stadko na pewno na razie nie wchodzi w grę :) Chociaz nie powiem, żebym nie chciała... może kiedyś.
Aranjani

przez znudzona-ona 04 mar 2013, 17:31
zgadza się, że im więcej zwierzaków tym finansów mniej i kłopoty lubią się mnożyć jak króliki na wiosnę :) ja na razie też spasowałam, chociaż gdybym miała ogródek to miałabym też trzeciego psa

przez dogomaniaczka 04 mar 2013, 17:32
znudzona-ona, cudowne psiury :) Ja mam dwa labiszony :)

przez Aranjani 04 mar 2013, 17:35
znudzona-ona, :) to nie chodzi nawet o finanse... a o to, że większej ilości psów nie byłabym w stanie poświęcic tyle czasu ile powinnam. Uwielbiam zwierzeta i chcialabym wszystkim pomoc... ale wiem, że rady nie dam. ;)
Aranjani

przez znudzona-ona 04 mar 2013, 17:36
dogomaniaczka, oj jak fajnie :D labradory są fajniusie. Jakiej maści masz psiury? Ja na początku też chciałam labradora do kompletu (bo pierwszy pies to był Gruby Biszkopt) ale na szczęście się opamiętałam jak sobie realnie pomyślałam o wyprowadzaniu dwóch czubków na raz. I dlatego wzięłam mniejszą i spokojniejszą dziewuszkę ze schronu zamiast drugiego wariata :shock: tzn wiem, że labki mogą być spokojne (podobno) ale spokojny labrador traci na uroku 8)

przez dogomaniaczka 04 mar 2013, 17:42
znudzona-ona, jedna to biszkoptowa- 2 letnia wariatka nie do okiełznania :D a druga to już 8 letnia spokojna brązowa. :) Myślałam kiedyś, że wszystkie takie są i trafiłam na mojego pierona :D Ale tak jak mówisz gdyby nie była taka szalona nie byłaby sobą :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg