Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Anna Maria 30 gru 2012, 19:35
Moja sunia która jest przy budzie nie chce jeść,zakopała całą miskę.Jest przerażona bo już jacyś wariaci strzelają.Powinno być karalne strzelanie poza Sylwestrem punkt 12. :evil: Nie mogę jej wziąć do domu bo gryzie się zresztą suczek,dopiero jutro to zorganizuję gdy naprawdę będzie źle.
Anna Maria

przez girl anachronism 30 gru 2012, 19:40
Złapałam wszystkie 3 :mrgreen:

Obrazek
wild hearts can't be broken.

F31

przez amelia83 30 gru 2012, 19:56
girl anachronism, :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 31 gru 2012, 18:57
Michalina i Wincent:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Anna Maria 31 gru 2012, 19:03
siostrawiatru, takiego samego króliczka ma moja siostrzenica.To lew polskie-czy coś takiego,prawda? :D Kocica też śliczna.
Anna Maria

przez Aranjani 31 gru 2012, 20:23
kasiątko, przy budzie? mam nadzieje że nie na łańcuchu... Weź ją do domu bo pies który boi się wystrzałów moze dostać zawału serca. Nie żartuje
Aranjani

przez Anna Maria 31 gru 2012, 20:33
Aranjani, wezmę ją do domu.Bliżej północy.
Niestety i na łańcuchu."Przychylni" sąsiedzi wymusili.Zagryzała gęsi.Były dwa wyjścia,albo uśpić,albo uwiązać. :bezradny: :(

-- 31 gru 2012, 19:35 --

Moja "niania" do suni poszła sobie w cholerę na picie.Już się niepokoję i trafia mnie szlak.Poza tym mam jeszcze trzy a nie mogą być razem bo się gryzą.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Anna Maria

przez siostrawiatru 31 gru 2012, 20:36
kasiątko, dziękuję :D One są dla mnie prawie całym życiem.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Anna Maria 31 gru 2012, 20:40
siostrawiatru, świetne barwy ma ta kocica :105: ja od kilku lat mam czarne koty i trochę mi się przejadły te barwy
Anna Maria

przez Aranjani 31 gru 2012, 20:57
kasiątko, o zgrozo ! a może kojec... buda z łańcuchem to najgorsze co może być...
Aranjani

przez Anna Maria 31 gru 2012, 21:36
Aranjani, wahałam się nad kojcem,ale brat mi odradził.Dzięki temu,że jest na łańcuchu a nie w kojcu to zawsze jakiś psiak do niej podejdzie polizać,w kojcu by była sama.
Ogrodzić całe podwórko to za duże koszta zwłaszcza z podmurówką na psiaki-nie stać mnie poza tym moje sunie gryzą się między sobą bo to wszystko przygarnięte już starsze.
Nigdy więcej nie dopuszczę do sytuacji abym tak miała trzymać piesa,ale dzięki temu ona żyje i żyją inne psiaki bo ona wyciąga za sobą inne psy do gęsiarni i jeden mi tak zginął.Nie chcę stracić już żadnego psiaka :cry:

Sunia w domu.Uradowana od uszu po sam ogonek.Strachu po niej nie widać.
Anna Maria

przez siostrawiatru 31 gru 2012, 21:38
kasiątko, widzę że masz ogromne serducho. Tak trzymaj.

przez Duran84 31 gru 2012, 21:43
Mój najmłodszy kociak Jasiek. Boi sie z piwnicy wychodzić. Jak jest w domu to cały się trzęsie...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Anna Maria 31 gru 2012, 21:58
Duran84, moje mieszkają na strychu.Do domu nie chcą wchodzić bo są psiaki czy coś innego im przeszkadza.A wychodzi na podwórko?Moje wychodzą.Twój ma trochę chyba na bakier z myciem :mrgreen:

siostrawiatru, no nie wiem,ale dzięki,staram się ;)

Dodam,że moja sunia ma 3 metrowy łańcuch.Straszy ludzi przychodzących bo żeby wejść na podwórko trzeba koło niej przejść.Kto nie zna to się boi kto zna to wie,że jest łagodna jak baranek i do każdego się łasi.Straszy tylko tym,że jest na łańcuchu więc powszechnym rozumieniu groźna,a ona jest groźna pod tym względem,że potrafi człowieka zalizać na śmierć :mrgreen:
Anna Maria

Sortuj wg