Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lady Em. 07 gru 2012, 14:49
kasiątko, mnie też... Nie mogę się ogarnąć, w domu jest taka pustka bez mojej Cocuni :why:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez linka 10 gru 2012, 22:34
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Aranjani 11 gru 2012, 10:46
to jeszcze raz zapraszam miłośników zwierząt :D

post1054751.html#p1054751
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lady Em. 11 gru 2012, 16:21
Pedagog zaproponowała mi dziś ze skoro tak kocham kociaki to zebym została wolontariuszką w schronisku. Podoba mi się ten pomysł ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez trek 11 gru 2012, 16:28
jak ta pedagog taka mądra niech sama za darmoszke zasuwa, a Ty otwórz hodowlę kotków. :D
trek

przez Lady Em. 11 gru 2012, 17:28
trek, gdybym mogła otworzyć to pewnie bym to zrobiła... Ale nie mogę mieć kota, a mama wydala ostatnio mojego ukochanego persa :cry:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez linka 11 gru 2012, 17:38
Ja polecam wolontariat w schronisku, sama miałam przyjemność. Zajmuje czas i myśli, pomaga poczuć się potrzebną, poznaje się masę fajnych ludzi, zwierzaki kochają bezwarunkowo i to daje ogromną satysfakcję :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez trek 11 gru 2012, 18:27
i co tam sie robi w tym wolonatariacie?

Lady, nie wiedziałem, to moze faktycznie jakis lekki wolontariacik by sie przydal. :smile:
trek

przez linka 11 gru 2012, 18:32
Wszystko co się da, sprząta w klatkach, karmi psiury i koty, wychodzi z nimi na spacer, pomaga przy pielęgnacji, przy adopcjach. Praca jest zwykle brudnawa i brzydko pachnąca - ale mi to nie przeszkadzało, nie brzydzą mnie zwierzaki :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Candy14 11 gru 2012, 18:41
trek, są prace ktore sa cenniejsze od pieniedzy... miedzy innymi praca ze zwierzetami.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Aranjani 11 gru 2012, 18:44
linka, wspaniale Wielki szacunek. :) ja działam tak z boku... nie byłabym w stanie patrzeć na te wszystkie bidy... samo czytanie, redagowanie forum na którym pomagamy psiakom sprawia, że czasami łzy same lecą.

Candy dokładnie :great:
Aranjani

przez trek 11 gru 2012, 18:46
macie racje oczywiscie, ale te psycholozki i pedagozki jak maja pacjenta to z jednej strony mu pomagają a z drugiej nie chcą żeby ten się ustawił w zyciu lepiej od nich, maja dobre samopoczucie i odpowiada im sytuacja, ze pacjent jest tym gorszym ktory zwrocil sie do nich o pomoc i ze one maja wyzsza pozycje spoleczna, tak wynika z moich obserwacji, jak kolezanka chciala isc na studia to psycholog zasiewala w niej watpliwosci, a jak proponuja prace to wolontariaty, albo jakis zaklad pracy chronionej, czemu ona w ramach wolontariatu nie pogada z pacjentem nawet 5 minut tylko skasuje 100zł za pogadanke...
trek

przez linka 11 gru 2012, 18:53
trek napisał(a):macie racje oczywiscie, ale te psycholozki i pedagozki jak maja pacjenta to z jednej strony mu pomagają a z drugiej nie chcą żeby ten się ustawił w zyciu lepiej od nich, maja dobre samopoczucie i odpowiada im sytuacja, ze pacjent jest tym gorszym ktory zwrocil sie do nich o pomoc i ze one maja wyzsza pozycje spoleczna, tak wynika z moich obserwacji, jak kolezanka chciala isc na studia to psycholog zasiewala w niej watpliwosci, a jak proponuja prace to wolontariaty, albo jakis zaklad pracy chronionej, czemu ona w ramach wolontariatu nie pogada z pacjentem nawet 5 minut tylko skasuje 100zł za pogadanke...

:shock: z jakimi psychologami Ty miałeś do czynienia ......... ja za terapię nie zapłaciłam nawet złotówki a psychologa miałam świetnego :)
Przyjaciel forum

przez trek 11 gru 2012, 19:02
moze akurat ja na takich slabych trafialem...
trek

Sortuj wg