Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez aperecium 07 sie 2012, 01:19
Właśnie adoptowałam psa. Miał być dog niemiecki a będzie... mieszaniec maltańczyk+york. Sama nie wiem jak to się stało, ale zgoda na przygarnięcie tego psiaka jakoś sama wypłynęła z moich ust. Mam już white terriera i rudego kota, który chodzi własnymi ścieżkami, teraz czas na psa, którego rasę dotychczas nazywałam 'szczurami', cóż, czas najwyższy to... odszczekać. ;)
aperecium

przez L.E. 07 sie 2012, 09:02
aperecium, jak już pisałam wcześniej - pierwsze co to psa trzeba odrobaczyć, zwłaszcza, że masz w domu inne zwierzęta.
Żeby nie skończyło się tak jak u mnie :(
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez aperecium 07 sie 2012, 09:45
Oczywiście. Wiem, o tym. Wszystkie zwierzęta jakie mam czy kiedykolwiek miałam są regularnie odrobaczane, w ogóle pod regularną kontrolą weta. Chociaż mojemu młodszemu bratu i tak wyszedł ostatnio wątpliwie dodatni wynik na toksokarozę. Sami nie wiemy jeszcze co z tym zrobić, bo kolejka do poradni chorób zakaźnych trwa sto milionów lat a to nie jest choroba, którą można tak łatwo ogarnąć prywatnie. Jeśli dojdzie do najgorszego i tak ląduje się przecież w szpitalu. :/ W każdym razie mały na pewno złapał to gdzieś w cudzej piaskownicy, bo nasze psy i koty zawsze były pod tym względem ogarnięte. Nie zawsze to wystarczy niestety.
aperecium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 07 sie 2012, 10:56
Miał być dog niemiecki

Cudne sa ale wymagaja specjalnej pielegnacji ..no i krotko zyja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez aperecium 07 sie 2012, 12:29
Jak wszystkie duże psy niestety. :< Ale marzy mi się taki niebieski i jestem pewna, że kiedyś go sobie sprawię. Chciałam teraz póki mieszkam w domu rodzinnym, bo już na swoim raczej długo mi zajmie dorabianie się dużego domu z ogrodem, a nigdy nie kupiłabym dużego psa mieszkając w bloku. W ogóle uwiebiam duże psy, zawsze miałam boksery (miałam cztery w swoim życiu) i jednego dobermana (mój ulubiony pies ze wszystkich, wspaniały i mądry, niestety otruty przez sąsiadów :x ) Teraz po raz pierwszy nie mam żadnego dużego psa, bo zdecydowaliśmy się na westhighland white terriera, ale nie żałuję bo okazał się najukochańszym psem na świecie. No i teraz ten rodzynek do kompletu. Nie będzie jednego dużego psa, to będą dwa małe, równowaga w przyrodzie być musi. ;)
aperecium

przez kafka 07 sie 2012, 12:41
Ale marzy mi się taki niebieski i jestem pewna, że kiedyś go sobie sprawię.

wow, nie wiedziałam, że sa tez w tym kolorze
a mnie dziś znów czeka wyprawa do weta, martwię się o mojego kocura
kafka

przez L.E. 07 sie 2012, 13:08
kafka, a co kocurkowi dolega?

przez kafka 07 sie 2012, 13:10
L.E., no kurde jeść nie chciał dziś rano, a on zawsze pierwszy się rwie, już wczoraj wieczorem późnym był osowiały.
kafka

przez L.E. 07 sie 2012, 13:19
kafka, ojej :(
A ile lat ma kiciuś?
Trzymam kciuki, będzie wszystko dobrze, skoro ma panią, która tak o niego dba ;)

przez kafka 07 sie 2012, 13:45
L.E., kiciuś ma rok, także młodziutki, ale wiele przeszedł, jest ze schroniska i ledwo go odratowałam, miał bardzo poważne problemy z jelitami i załatwiał się z krwią prze bardzo długi czas, co ja się z nim nabiegałam po wetach to masakra. Ale było już długi czas wszystko dobrze, a tu znów mu coś dolega.
Dzięki za słowa wsparcia L.E..
kafka

przez Anna Maria 09 sie 2012, 11:52
Dzień z życia psiaków
9-10 godz. pobutka.
11 godz. po wysiusianiu itp. spanko
13-14 spacer
15-16 powrót drzemka

18 spacer
19 jedzenie
19.30 zabawa do wyboru kopanie dołów,zabawa piłką,tarmoszenie szmaty
21 powrót do domu i przekąska tzn. kiełbaska
21.30 spanie
Anna Maria

przez kafka 09 sie 2012, 12:02
Z moim kotkiem na szczęście już lepiej, ale miał 41stopni gorączki tego dnia co nie chciał jeść :hide: Dzis znowu idę do weta z nim.
kafka

przez L.E. 09 sie 2012, 13:35
kafka, trzymam kciuki za kiciusia.

A moja mała dziś jest tak grzeczna, że aż się nadziwić nie mogę. Ciekawe, jak długo to potrwa :mrgreen:
Wymacałam jej jakąś dziwną kulkę po szyjką, najpierw myślałam, że taka po prostu jej uroda, ale teraz się biję z myślami czy nie pokazać tego weterynarzowi. Daleko nie mamy więc pewnie na dniach się przejdę. Mam tylko nadzieję, że nie trafię na "godziny szczytu". Dziś jak byłam po tabletki to w poczekalni było z 5 psów i 2 koty i wszystko się wyrywało i darło mordki na siebie nawzajem :?

przez kafka 09 sie 2012, 13:38
L.E., lepiej o to zapytaj, bo nie wiadomo co to może być.
a mi się na szczęście ostatnio udaje, że jak idę do weta to nie ma kolejek, a jak wychodzę to już kilka osób czeka, ciekawe jak dziś będzie...
kafka

Sortuj wg