Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez dogomaniaczka 11 kwi 2012, 18:27
amelia83, bardzo mi się podobają owczarki :) :) chciałam kiedyś mieć, ale ostatnio bardzo się zraziłam, bo ludzie je spaczają :(

przez amelia83 11 kwi 2012, 18:29
z naszymi kochanymi od 2 tygodni jeżdzimy na szkolenia , trwa ok. 2 mies. 3 razy w tyg. po 2 godziny, robia postępy

-- 11 kwi 2012, 17:31 --

i po zakończeniu szkolenia będą na stałe na ogrodzie, mają wielką budę :105: , od szczeniaków i przez zimę były w domu, ale wybieg mają non stop ogólnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez dogomaniaczka 11 kwi 2012, 18:31
amelia83, to fajnie. :) wymiziaj słodziaki :)

mi się marzy border collie :105: :105:

-- 11 kwi 2012, 18:32 --

amelia83, to co to za szkolenie? na psy obronne? :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 11 kwi 2012, 18:33
wymiziam na pewno ;)

-- 11 kwi 2012, 17:36 --

dokłądnie to zobaczymy efekty niebawem czy az tak , ale widać po kazdym szkoleniu, że jest coraz lepiej. Nie są głupawe, słuchają komend. Ten treser jest magiczny tam jest ok. 25 psów i wszystkie Go słuchają :shock: :D aż nie wierzyłam na początku

-- 11 kwi 2012, 17:38 --

Dominiko specjalnie dla Ciebie :smile:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez dogomaniaczka 11 kwi 2012, 18:40
aaaj piękniusi nie kuś mnie tutaj :mrgreen: :mrgreen: chłopak się nie zgadza, tak to pewnie bym takiego już miała :D ale póki co jeden pies musi mi wystaczyć ::)

http://www.youtube.com/watch?v=RmcTW_FgL_U czyż nie są cudowne i mądre i kochane? :105:

przez Lady Em. 11 kwi 2012, 22:31
amelia83, prześliczne psiaki :D
ano z Coco jest łasuch, jest ;) teraz zaczyna się okres godowy i mam z nią sporo problemów, bo szuka każdej okazji żeby uciec z domu do jakiegoś napalonego kocura :P
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Laima 24 kwi 2012, 00:21
Leśne psy :mrgreen:
Laima

przez dogomaniaczka 24 kwi 2012, 19:20
Laima, słodziaki, dobrze im z Tobą :)

przez Laima 29 kwi 2012, 15:07
Umorusałam się :mrgreen:

-- 03 maja 2012, 13:47 --

rzedstawiamy zbiór zdjęć produktów, znaków towarowych, stron www oraz reklam, które są w naszej ocenie niezgodne z przepisami prawa, ale przede wszystkim ze zwykłą, ludzką przyzwoitością. Żyjemy w czasach, gdy rzeczą powszechnie znaną powinno być to, że zwierzęta są istotami potrafiącymi odczuwać; zarówno radość, jak i cierpienie; ufność, jak i strach. Dla każdej żywej istoty tym co ma najcenniejsze jest jej własne życie. Dotyczy to również tzw. zwierząt rzeźnych. Wszystkie przedstawione przykłady odnoszą się do reklamy bardzo szczególnych produktów, jakimi są wyroby mięsne. Produktów okupionych życiem i często długotrwałym cierpieniem zwierząt. Sądzimy, że producenci i sprzedawcy tych wyrobów powinni w swoich działaniach zachować szczególny umiar oraz przejawiać zrozumienie dla oczywistych faktów. Za rzecz całkowicie niedopuszczalną uważamy obrazy, w których te same zwierzęta, często ze śmiechem i gestykulacją zachęcają do spożywania wyrobów mięsnych. Występują jako element żartu i narzędzie promocji. To wielkie zakłamanie, jakie przejawiają niektórzy producenci w celu nakłaniania do zakupu swoich wyrobów jest czymś co powinno napawać wstydem, zażenowaniem i prostym, wewnętrznym odruchem sprzeciwu. Uważamy, że ten sposób reklamy wyrobów mięsnych jest nieetyczny i niegodny człowieka.
towarzyszenie Empatia będzie stanowczo protestować przeciwko niemoralnemu i nieuczciwemu zachęcaniu do zakupu wyrobów mięsnych. W najbliższym czasie zamierzamy m.in. wystąpić do zakładów mięsnych, które w ten sposób postępują aby zaprzestały takich praktyk. Wystąpimy również do Prezesa Urzędu Patentowego RP o nie rejestrowanie znaków towarowych, które w obecnych czasach muszą być uznane za niezgodne z dobrymi obyczajami. Apelujemy do wszystkich osób, nie tylko tych, które są wrażliwe na los zwierząt, aby poparły nasze starania. Twórzmy świat, w którym prawda i poszanowanie dla innych są podstawowymi wartościami. Jeżeli od najmłodszych lat mamy być uczeni, że zakłamywanie rzeczywistości oraz kpina z życia i cierpienia innych istot są przyjętymi normami, to świat, w którym żyjemy będziemy czynić miejscem coraz mniej przyjaznym i dla nas samych.
http://raport.empatia.pl/
Laima

przez L.E. 07 maja 2012, 15:02
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 ... 1336315856

miał się pokazać, ale jest za duży :(
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Candy14 07 maja 2012, 15:06
Swietne macie zwierzaki :D Tez mam dwa psy i kota. Moj partner kiedy ma gorszy dzien to mowi ze jeszcze osła czyli jego :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Laima 07 maja 2012, 17:00
L.E., fajny chlebek :D
Laima

przez dogomaniaczka 07 maja 2012, 17:04
Laima widzę, że Twoje tez się lubią ubrudzić :)

a tu moje dwa potworki :)

przez Laima 07 maja 2012, 22:19
dominika92, jaki mój psiak dzisiaj przyszedł uciapciany bo świeże kałużę w lesie :hide:
Twoja Księżniczka jak widzę uwielbia się pluskać :D

-- 08 maja 2012, 00:41 --

.
Laima

Sortuj wg