Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez burakota 08 paź 2011, 12:28
detektywmonk napisał(a):Najmniejszy dziki kot to kot czarnołapy z południowej Afryki .

Prawda :) I jest niebezpieczny, tak jak np. ryś, mimo że jest malutki :)

przez wiejskifilozof 08 paź 2011, 13:29
A największy to tygrys syberyjski .

przez frytka 14 paź 2011, 23:31
moi ulubieńcy :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Anioły są wśród Nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 18 paź 2011, 08:13
Ten biały jest śliczny . :mrgreen:

przez shinobi 18 paź 2011, 08:20
2Proof, słodziaki. :)

przez linka 20 paź 2011, 12:29
Pytanko mam ktoś zamawia jedzonko dla zwierzaka w sklepie internetowym? Polecacie jakiś sklepy?

-- Cz paź 20, 2011 11:30 am --

No i mój stały odwieczny apel, nie karmcie swoich kotów i psów kitikatem, łiskasem, pedigree czy chappi !!!!!
To syf jakiego mało !!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 20 paź 2011, 12:32
linka, animalia.pl :) polecam :) zamawiam od ponad roku :) tylko nie wiem jak tam z przesyłką ale to musisz doczytać, w każdym razie my zawsze byliśmy zadowoleni.

-- 20 paź 2011, 12:34 --

linka, podpisuje się pod tym :) tak naprawdę jak liczyliśmy to wychodzi niewielka różnica między tym g.... a profesjonalną karmą. teraz jest taki wybór na rynku, że da się wybrać coś odpowiedniego dla zwierzaka, nie wydając tony kasy, a nie trując swojego zwierzaka.

przez linka 20 paź 2011, 12:43
dominika92, tak jest, tylko ludzie nie mają pojęcia że w tych karmach jest ....4% mięsa!!

Puszka whiskasa 400 gram ma 4% mięsa, reszta to ścięgna, rogi, kopyta i popiół - cena w sklepie około 5 zł, natomiast niewiele droższa karma np. Animondy - 400 gr - 90% mięcha kosztuje około 6 zł - różnica w cenie ??
Żadna.

Nie wspomnę o suchym żarciu dla psów - to samo, tylko żeby pies się najadł musi zjeść duużo więcej "śmieciowej" karmy - a o wiele mniej tej zdrowej, dlatego pomimo ceny, większej za mniejszą ilość i tak się opłaca!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 20 paź 2011, 12:47
linka, no dokładnie...ludziom się wydaje że tak jest taniej, a wcale nie...a potem wychodzą problemy zdrowotne i więcej kasy trzeba wydać na weterynarza...jest jeszcze tekst że " mojemu psu to smakuje" a pewnie że smakuje jak dodają do tego ulepszacze to ja się nie dziwie...

przez linka 20 paź 2011, 12:51
dominika92, tak jak nam ( w większości) smakuje fastfood i inne śmieciowe jedzenie - bo jest napakowane ulepszaczami, dodatkami .... ale nikt nie chciałby jeść tylko tego a coraz więcej osób w ogóle nie jada takich rzeczy.... a zwierzakom się daje....
Przyjaciel forum

przez shinobi 20 paź 2011, 12:52
Puszka whiskasa 400 gram ma 4% mięsa, reszta to ścięgna, rogi, kopyta i popiół - cena w sklepie około 5 zł

Ciekawe w jakim sklepie tak drogo tego Whiskasa sprzedają, bo np. w Rossmanie jest chyba po 3,99 czy coś.

przez dogomaniaczka 20 paź 2011, 12:56
tak, ja na forum labradorów usłyszałam opinie że chapi nie może być złe skoro istnieje na rynku tyle czasu :mrgreen: no cóż mc donald też istnieje od dawien dawna, a żywienie tym NA CO DZIEŃ nikomu nie wyjdzie na zdrowie...:(

ja się już przekonałam że świadomość ludzi jest zerowa. mówimy o karmach, a co dopiero o np. wspieraniu pseudo hodowli, przeciętny człowiek nie ma o tym pojęcia jak mu powiesz żeby kupił psa z rodowodem to Ci powie " ja potrzebuje psa do kochania nie chcę rodowodu bo to papier "
a tak naprawdę tu chodzi o zupełnie co innego..czemu tyle psów jest w schroniskach? między innymi przez pseudo hodowle, które oszukują ludzi, nie dbają o psy..człowiek weźmie "labradora" z takiego pseudo a potem jest w szoku bo wyrosło coś innego, o zupełnie innych cechach i oddaje do schroniska..zawsze powtarzam, jeśli nie stać Cię na kupno psa z rodowodem adoptuj- mało potrzebujących zwierzaków mamy? nie trzeba wspierać dodatkowo pseudo..:(
na szczęście od nowego roku ma być zabronione rozmnażanie zwierząt poza zarejestrowaną hodowlą.

przez Sabaidee 20 paź 2011, 13:15
A to mój nowy nabytek :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sabaidee

przez shinobi 20 paź 2011, 13:17
Zajebisty nabytek. :)

Sortuj wg