Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

jak zaaplikować kotu tabletkę

przez vallkinger 03 sie 2007, 11:46
Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę.
Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć.
Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu.
Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.
Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamłaną już tabletkę.
Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi.
Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.
Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy.
Przyduś kota do podłogi klinując go między kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylne łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie, warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki między rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle - co skłoni go do przełknięcia.
Ściągnij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nową tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później.
Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę między rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij jedną butelkę piwa żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach.
Zabandażuj żonie rozdrapane ramie, a następnie przy pomocy zimnej wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu.
Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj następną butelką piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki "recepturki" strzel tabletką między rozwarte zęby.
Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec.
Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek aby ukoić ból. Podartą koszulę możesz już wyrzucić.
Zadzwoń po straż pożarną, aby ściągnęli tego pier.. kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę.
Wyjmij koleją tabletkę z opakowania. Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylnie łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej.
Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła żeby spłukać tabletkę.
Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie.
Siedź spokojnie, żeby doktor mógł opatrzyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół.
Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików.
1. Kot zawsze spada na 4 łapy.
2. Kanapka zawsze spada masłem do dołu.
3. Przywiązujemy na plecach kota kanapkę masłem skierowanym w górę.
4. Otrzymujemy lewitujący układ do wykorzystania w szybkobieżnych pociągach.

przez scat_man 03 sie 2007, 11:58
vallkinger leki odstawiles?

przez vallkinger 03 sie 2007, 12:56
Dla kota czy swoje ?
1. Kot zawsze spada na 4 łapy.
2. Kanapka zawsze spada masłem do dołu.
3. Przywiązujemy na plecach kota kanapkę masłem skierowanym w górę.
4. Otrzymujemy lewitujący układ do wykorzystania w szybkobieżnych pociągach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 03 sie 2007, 15:30
Moja wariatka ;)

Obrazek

i......sąsiad ;) (czasem wpada na pedicure)

Obrazek
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez .Kinga. 03 sie 2007, 16:18
Ja kocham papugi. Mam ich dwie. Nimfe- Żelusia i żako- Frugo. Boskie stworzenia! A tu podaje link do ich albumu: http://www.papugi.webd.pl/index.php?cat=10193
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Jovita 03 sie 2007, 17:33
kocham króliczki, kotki, pieski i PAPUŻKI !!!!!!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez smutna48 03 sie 2007, 17:53
a ja pieski ajbardziej kocham i tygryski :D ale tygrysków w domu nie można trzymac hehh bede miala niedługo owczarka niem długowłosego jak mi sie uda uzbierac pieniądze bo nie mało wcale kosztuje :cry: a juz mi sie marzy 8)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jovita 03 sie 2007, 17:55
a ja zamawiam sobie wkrotce YORKA miniaturke tez drogi ale PRZESŁODKIE PIESECZKI :D juz mialam jednego wiec wiem, sa bardzo bardzo modre i pocieszne!!
ExModerator

przez smutna48 03 sie 2007, 18:00
ania331 to Twoje pieski??? przekochane są

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:01 pm ]
moja siostra ma ale ja jakoś nie przepadam za tym psem mały strachliwy bojący :lol: szczekajacy na swoj cień robi na dywan fujjjj :lol:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jovita 04 sie 2007, 11:41
smutna48 napisał(a):moja siostra ma ale ja jakoś nie przepadam za tym psem mały strachliwy bojący szczekajacy na swoj cień robi na dywan fujjjj

to musi miec nie prawdziwego yorka bo ja mialam i jak miala 2 mies to od razu wiedziala gdzie jej spanko.. a juz o innych rzeczach nie wspomne!! bo jest duzo ''podróbek''!!!! to sa bardzo madre zwierzatka!!! jeszcze takiego madrego nie mialam, a mialam ras psow kupe!!!
ExModerator

przez Jovita 04 sie 2007, 14:50
dżejem napisał(a):można mieć mieszańca lub psa rasowego, ale jaki on będzie, to zależy od jego pana. Dobrze wychowany pies dobrze świadczy o jego właścicielu.

zgadzam sie z toba jak najbardziej :D
a co jesli piesek ma 2 mies i od razu jak go wzielam byl madry.. jeszcze go nie zdazylam wychowac ;) a ona juz byla madra-tu akurat rasa :!:
ExModerator

przez mtajemnica 06 sie 2007, 21:45
jestem walnieta na tym punkcie
http://www.zwierzaki--pixxy.prv.pl/
do rodzinki doszly 2 szczurzaste samiczki i 2 myszowate samiczki

http://www.animals.livenet.pl/forum/index.php
zapraszam :mrgreen:

przez snaefridur 07 sie 2007, 23:39
Albercik na kolanach u koleżanki.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
snaefridur

przez gusia 07 sie 2007, 23:46
Mrmrmrmr Boski ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg