Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez shinobi 20 maja 2011, 14:58
Fajna ta Tosia.
Mój kot śpi najczęściej w szafie. Do pudełek też włazi, choć z tego względu, że jest to kot wychodzący, jego domowa aktywność nie jest wielka.
shinobi

przez *Wiola* 20 maja 2011, 15:10
U mnie do tej pory wszystkie koty , które miałam wychodziły na zewnątrz, ale niestety prędzej czy później źle się to dla nich kończyło:( i teraz te 2 małe rudziaski , które mam mają zakaz.
Moderator

przez Pinkii 21 maja 2011, 12:27
Piękne kotki :105: Wszystkie bym wyściskała. Moja też włazi w kartony, dodatkowo każdy drapie. Jest kotem domowym, ale chodzę z nią na spacery- na smyczy, nad jezioro, nad morze, do parku, do lasu... Tam może się wyszaleć pod moim okiem. Wczoraj mi numer odwaliła bo otworzyłam okno aby przewietrzyć mieszkanie i wtedy ją zamykam w przedpokoju żeby mi nie wyskoczyła. A przyszedł do mnie kumpel, poszłam mu pokazać łazienkę i kota wypuścił, oczywiście nikt się nie zorientował. Po jakimś czasie zorientowałam się że kota nie ma i szukam, szukam i nic :bezradny: Już zaczęłam panikować. Patrzę pod łóżko- nie ma, w szafie- nie ma, nawet spojrzałam za okno czy nie spadła- nie ma. Okno oczywiście zamknęłam żeby nie wyskoczyła jeśli jest w mieszkaniu. Minął jakiś czas (w tym czasie oczywiście dalej przekopywałam wszystkie kąty w domu) i słyszę jakieś dziwne odgłosy... Patrzę a moja kicia sobie siedzi na końcu parapetu- po drugiej stronie okna, wszystkie zamknięte! :mrgreen: Ale tak się wystraszyłam... :roll: W ogóle ciągle jakieś numery mi odwala. Ostatnio u rodziców była puszczona w domu i mój ojciec wchodził i wychodził, więc jak zorientowałam się że nie widzę kota to od razu wystraszyłam się że pewnie gdzieś ją wypuścił. I szukaliśmy całą rodziną prawie godzinę, a okazało się że kot siedział sobie pod łóżkiem na strychu i patrzył się jak go szukają :mrgreen: Nawet nie piśnie nigdy tylko się gapi jak na idiotów! :evil: :mrgreen: Jeszcze jedna sytuacja mi się przypomniała. Spałam u teściów w domu i wróciłam z baletów nad ranem w wakacje, i nie wiem jakim cudem ale kot musiał mi spierniczyć między nogami jak drzwi otwierałam bo rano przyszła do nas sąsiadka z moją kicią i mówi że ją w krzakach znalazła :mrgreen: To była jedyna noc mojej ślicznej poza domem ale i tak prawie zawału dostałam...
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sabaidee 25 maja 2011, 22:51
No nie mogłem się powstrzymać... :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sabaidee

przez *Wiola* 25 maja 2011, 22:56
Sabaidee, Uroczy :mrgreen:
Moderator

przez bliksa 26 maja 2011, 07:20
słodziak :D
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wielkamała 26 maja 2011, 08:34
Zdjęcie0444.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

przez kite 26 maja 2011, 15:30
Obrazek
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez dogomaniaczka 26 maja 2011, 16:33
cudowne :) a mi się marzy owczarek niemiecki...całe życie mi się marzy :105: ale dopiero jak będę mieć dom za miastem czyli nieprędko.

przez paradoksy 26 maja 2011, 19:58
śliczności. już się nie piorą?
paradoksy

przez dogomaniaczka 26 maja 2011, 21:17
http://allegro.pl/labrador-retriver-za- ... 00608.html

ludzie może znacie kogoś kto może pomóc :( ew. transport z Poznania do Łodzi ;(

przez amelia83 27 maja 2011, 14:04
ja mam Swojego kotka Franusia od dwóch dni :P , ale Franuś okazał sie kotka,ma 6 tygodni.Jak znajoma odda mi aparat foto to wstawię fotkę Franusi...mruczy do ucha od 4 rano..dzis mnie lizała słooodkooo ;...
kochana i jaka mądra 2 razy pokazałam jej kuwetę tzn.wsadziłam do niej a rano juz sama umiała z niej korzystać.Szok :brawo:
FRanusia :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez kite 27 maja 2011, 16:54
kurde wkurzyłam się i muszę się wyżalić! dostałam cynk że w krk będzie do wyjęcia kilka labów. szczep wistar. szczury przechodzą przesiew, te które przejdą mają jakieś testy z glukozą. reszta idzie do uśpienia :( i na szczurach.org dostałam odpowiedź" widzisz ci się dzieje w oddam/sprzedam?" czyli niezbyt chcą pomóc :? a ja do krk mam 500km :(
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez paradoksy 27 maja 2011, 17:43
ja muszę przestać czytać te wszystkie ogłoszenia bo nie mam finansowych możliwości pomocy i tylko przez to się gorzej czuję
paradoksy

Sortuj wg