Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bretta 26 mar 2011, 13:40
mój pies ostatnio pod naszą nieobecność sukł trzy szklanki i dwa kubki, w całej kuchni było wszędzie musli i dalej nikt nie ma pojęcia jak i dlaczego on to zrobił (mam cztery lata a nigdy nic nie broił)... ^^
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Anna Maria 26 mar 2011, 21:06
mój psiak broił jak był zły na coś z reguły na to że nie mógł wyjść na dwór,psuł wszystko zaczynając od papierosów,chusteczek,a jak go zamknęłam to podszedł do lampki popatrzył na mnie zwalił... poparzył-wiedział cwaniak dokładnie co robi i o co mu :D
eeech... a ja sprzątnęłam a moje psiaki zrobiły porządek po swojemu :hide:
teraz niewinątka śpią i mi zatruwają powietrze co chwile
Anna Maria

przez bretta 26 mar 2011, 21:19
kasiątko, oj to nieźle masz. mój to nie, jak jestem w domu to nie broi. sporadycznie jak jest sam, ale wtedy to wiem zawsze bo jak wracam do domu to nie szczeka i nie skacze tylko tak do mnie pełznie prawie i już wiem że musze szukać gdzie co zrobił:p.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 26 mar 2011, 21:56
a dla mnie to jest bardziej zabawne,nie przeszkadza mi to,kocham wszystkie wybryki moich psiaków
nawet ich pierdzenie jest dla mnie zabawne,brudzić w domu nie brudzą
zbzikowana jestem i kocham właśnie takie psiaki co mają swój charakterek i nie boją się pokazywać siebie i co chcą,mają pewne granice a takie tam....to weselej
Anna Maria

przez bretta 26 mar 2011, 22:05
kasiątko, no to w sumie racja. tylko też, czasami ile można?;). ja lubie jak mój się zachowuje jak szczeniak i podgryza po nogach jak chce się bawić;).

ale jedno mnie drażni. jak wstaje o świcie, Nero wstaje, patrzy się na mnie wzrokiem "co ty robisz głupia" i wchodzi spowrotem pod kołdrę:p

przez Anna Maria 26 mar 2011, 22:43
moje psiaki zjadły kinder niespodziankę (orzechy włoskie) i jak zwykle sunia domaga się o więcej :P
Anna Maria

przez bretta 26 mar 2011, 22:48
alee bym zjadła coś takiego:p. (czekolada mnie prześladuje^^)

przez Anna Maria 26 mar 2011, 22:51
to zwykłe orzechy włoskie w skorupie,ja to nazywam kinder bo mają i zabawkę i jedzonko,uwielbiają, polecam,wolą to niż drogie przysmaki dla psów
Anna Maria

przez bretta 26 mar 2011, 22:55
a to im nie szkodzi? bo pewnie z czekolada sa? mój to w ogóle wszystkożerny, szczególnie jak w grę wchodzi coś słodkiego;):p

przez Anna Maria 26 mar 2011, 23:05
tak wygląda pokój jak psiaki się bawią

-- 26 mar 2011, 22:08 --

bez czekolady,zwykłe orzechy prosto z drzewa,jak je Pan Bóg stworzył
czekolady psiakom nie daje bo właśnie szkodzi,słodycze ograniczam do malutkiego kęsa
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Anna Maria

przez bretta 26 mar 2011, 23:08
słodkie psiaki:)
przypomniało mi to pewien obraz..
siostrzenica zostawila kiedyś na łóżku takiego dość dużego misia, wyszłyśmy z pokoju no na pięć minut może i jak wróciłam to cały pokój był w wacie i wyglądał jakby śnieg spadł:). a z misia została tylko poszewka:p...

przez kite 27 mar 2011, 11:01
tea jest zdrowa! śmiga aż miło a je za siebie i siostrę. jednak nutridring podawany strzykawką postawił ją na nogi :)
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Lolita18 27 mar 2011, 22:56
Całkowicie mogę się podłączyć do tytułu tematu- również mam fioła! Jestem całkowicie pokręcona na tym punkcie, zwierzęta to moja pasja, a szczególnie psy. Obecnie mam 4-letniego Golden Retrievera, z którym bardzo bym chciała odważyć się przejechać na wystawę. Poza tym, moim niespełnionym marzeniem są koty norweskie, jednak, niestety, mam alergię na kocią sierść :x

przez chojrakowa 29 mar 2011, 22:19
A oto częściowo sfotografowany zwierzyniec chojrakowej - częściowo, bo chomiczyca Elza raczyła sobie uciąć drzemkę i nie miałam serca jej budzić.

Psiury- mniejszy Kajtek, większa, znajdka - Puszka (psy za sobą nie przepadają, jednak tworzą wspólny front w sytuacjach kiedy ich zostawiam samych, co widać na załączonym obrazku)

Obrazek

Żabki w swoim lokum
Obrazek
Obrazek

I Pluszaczek, najprzyjemniejsze ośmionożne stworzenie jakie dane mi było poznać ;)
Obrazek
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg