Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez Apii 27 gru 2010, 13:57
a ja jak zawsze sceptyczna napisze, ze nie zawsze jest tak wesolo. Ja kiedys mialam 2 myszki (chyba oba samce) i jedna zagryzla druga :( wiec trzeba uwazac! Jak zajrzalam do akwarium jedna myszka nie zyla i byla calutka oskalpowana :( To straszne, do tej pory nie moge sobie wydarowac. A zagryzla ja w noc przed dniem, w ktorym mialam oddac ta agresywna mysz kolezance. :why:
Apii

przez paradoksy 27 gru 2010, 14:04
Apii, bo łączenie trzeba kontrolować... patrzeć uważnie jak zwierzątka na siebie reagują i jeśli nie jesteś pewna czy zaraz na siebie nie skoczą to nie zostawia się ich razem w jednej klatce..
paradoksy

przez Apii 27 gru 2010, 14:13
paradoksy, ja akurat wtedy kupilam za jednym zamachem 2 myszki. W podstawowce jeszcze niestety nie bylam taka madra. Teraz juz bym tego bledu nie popelnila, ale do tej pory nie moge sobie wydarowac. Zawsze ta jedna mysz byla agresywna (do mnie tez, mnie tez gryzla), ale nigdy nie zostawiala zadnych trwalych sladow, konczylo sie z reguly na ganianiu, odganianiu od jedzenia itp. :( az do tamtej nocy...... wiem, bylam glupia powinnam byla wlozyc ja w jakis chociazby pieprzony sloik na ta jedna noc :bezradny: , ale coz, stalo sie, zostala zagryziona piekna, madra i lagodna mysz takze dzieki mojej glupocie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko swoj owczesny mlody wiek.

W kazdym razie chcialam pokazac, ze laczenie nie zawsze przebiega tak rozowo!!! i zeby z tym uwazac. I nie "luzik" bo moze nie wyjsc!

Tak samo jak laczenie kotow, psow, chomikow, krolikow i wszytskiego co moze byc. Ja mam kota z takiego nieudanego polaczenia. Moja kolezanka wziela do siebie znajdke a jej stara kocica nie zaakceptowala maluszka i ja gryzla. Teraz jest u mnie :(
Apii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 27 gru 2010, 15:37
paradoksy, Nie wiem czy ryzykować. Jak się okaże, że się nie znoszą to będzie lipa... Nie chce stawiać wszędzie klatek na chomiki. Poczytam jeszcze, zastanowię się :smile: A w ogóle to mi się marzy parka :105: ale na razie pomysł nie przejdzie...
coma

przez paradoksy 27 gru 2010, 15:38
coma, ... ja przypadkowo miałam kiedyś parkę chomików... i nigdy więcej bym nie chciała :mrgreen:
paradoksy

przez coma 27 gru 2010, 15:46
paradoksy, Parki to chyba można mieć jak ma się dużo czasu i można je ciągle obserwować i kontrolować a do tego nie mam głowy... Marzą mi się małe chomiczki. :105: Zresztą już miałam sześć malutkich. Kupiłam w sklepie chomika syryjskiego z niespodzianką w środku 8)
coma

przez chojrakowa 27 gru 2010, 17:43
coma, babo, to migiem do sklepu w którym chomiczkę kupiłaś i poproś o jeszcze jedną - zapewne są z jednego miotu i nie będą się wtedy gryzły.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez coma 27 gru 2010, 19:28
chojrakowa, to nie będzie takie hop siup niestety, moja mama jest wrogiem gryzoni :roll: Ledwo przebolała tego jednego...
coma

przez lakuda 27 gru 2010, 20:04
Apii napisał(a): Ja kiedys mialam 2 myszki (chyba oba samce) i jedna zagryzla druga :( :why:

:shock:
lakuda

przez Apii 27 gru 2010, 20:22
lakuda napisał(a):
:shock:

wiem, masakra
dlatego trzeba uwazac...
a moje byly kupione jednoczesnie wiec najprawdopodobniej z jednego miotu
Apii

przez *Monika* 27 gru 2010, 21:04
coma, NIe przejmuj się. Dziewczynki też są fajne. Kup drugą , a jak się bedą biły i gryzły to je odizoluj, kup drugie "pomieszczenie"
Jak się będzie nazywała?
Kika?
Susie?
Vicky?
;)

Żartuję....tak mają na imię moje 3 yorczki-dziewczynki.
Obrazek
Główny Moderator

przez chojrakowa 28 gru 2010, 18:08
Myślicie, że jeśli dokupię Elzie drugiego dżungarka do pary będzie szczęśliwsza?
Zastanawiam się z czystego zainteresowania nią - mnie to wszystko jedno, jeden czy dwa, a może jej zrobiłoby różnicę.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez coma 28 gru 2010, 18:14
chojrakowa, Też się właśnie tak zastanawiam... :105:
Monika1974, Nie powiem jak się nazywa bo się wstydzę :oops: Twoje yorczki za to pięknie się nazywają :105:
coma

przez *Wiola* 28 gru 2010, 18:16
chojrakowa,
No jej na pewno zrobi różnicę,będzie miała się z kim bawić i w ogóle. Zawsze lepiej jak się ma parkę.
Moderator

Sortuj wg