Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez toya75 12 mar 2006, 08:00
Witam wszystkich :D Moze mój temat nie wszystkim przypadnie do gustu ale mślę ze na forum trafiaja sami wrażliwi ludzie a wiec i tacy którzy maja fioła na punkcie swoich milusinskich .Od roku choruje na nerwicę już tak na maxa z atakami.Od tego czasu mój dom powiększył sie o grono dwóch westi.Sa to najcudowniejsze psy pod słońcem.I powie tak:nie wyobrazam sobie życia bez tych zaierzat , poswiecaja całą moja uwage idlatego nie mam czasu myślec o chorobie.Z psami bez problemu zasypiam, dają mi tyle bezinteresownej miłości i radosci ze nie mam czasu myslec olękach.Moze pomyslicie że nie mam nikogo ? Mam meża i dwoje dzieci ale z nimi to tylko urwanie głowy.A psy robią ze mna co chcą.Mówi sie o róznych formach terapii, a ja polecam przebywanie ze zwierzetami.Oprócz psów mam jeszcze dwa koty i konia.Spróbujcie jazdy konnej też niesamowicie pomaga w walce z chorobą poniewaz gdy jesteś na koniu nie jestes w stanie mysleć o niczym innym jak tylko o relacji koń i ty.Napewno będzi przy tym adrenalina ale to taka zdrowa , mobilizująca.Jeżeli kogoś ten temat zainteresował chętnie wymienię doświadczenia .Nie pomyslcie ze jestem świrnięta ale z wykształcenia jestem zootechnikiem i zwierzeta to moja pasja.Polecam wszystkim nerwusom : kochajcie zwierzeta a zobaczycie ile one potrafie dac człowiekowi dobrego.Napiszcie prosze kto ma jakie zwierzatka . Chetnie poczytam podobne posty.Pozdrawiam
toya75

przez Magda-27 12 mar 2006, 10:30
Hej! Ja mam papugę (nimfę) i rybkę. Synek dostał te zwierzaczki :D . Na rybkę niestety można tylko popatrzyć, ale nasza papuga, Filip, to jest straszny pieszczoch. Pewnie nikt nie uwierzy, że ptaki lubią się przytulać i być głaskane :shock: , ale nasz Filipek właśnie taki jest. Uwielbia z nami jeść i oczywiście najbardziej wszystko smakuje mu z naszych talerzy. Uśmialibyście się jak on je np. zupę pomidorową i jeszcze jak mu smakuje :D . Jest naprawdę kochany i ubaw mamy z nim nieziemski.

[ Dodano: Nie Mar 12, 2006 10:33 am ]
Chciałam wstawić zdjęcie Filipka ale cosik mi nie wyszło :(
Ostatnio edytowano 29 lip 2013, 18:55 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
Przyjaciel forum

przez bibi 12 mar 2006, 11:18
ja równiez uwielbiam zwierzęta!!!kochamm swojego psa Korę i wszytkie koty na świecie!!!!
jak będe na swoim to bede miała wiele kotów.
A TO MOJA "WREDOTKA"
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez toya75 12 mar 2006, 11:23
Swietne te wasze zwierzatka :D Poproszę meża to moze wstawi zdjecia bo ja nie umiem :?
toya75

przez Magda-27 12 mar 2006, 11:28
A ja niby umię wstawić, bo już nie raz coś wstawiałam, ale Filipka jakoś się nie da :(

[ Dodano: Nie Mar 12, 2006 11:28 am ]
JEST :D :D :D Udało się :!: :!: :!:
Przyjaciel forum

przez toya75 12 mar 2006, 11:36
:lol: :lol: :lol: Siczny ten twój Filipek jak zobaczyłam zdęcie to mnie rozbawił.I jak tu nie kochać zwierząt!!!!!!!!!!!!
toya75

przez Sonia 12 mar 2006, 14:02
Ja mam kota na punkcie wszystkich kotów!!! W domu mam koteczkę i suczkę owczarka niemieckiego. Koty uwielbiam, mogłabym pozbierać wszystkie biedaczki z ulicy gdybym tylko miała warunki, ale niestety maleńkie mieszkanko mam. Za to dokarmian kota z podwórka.
Moja koteczka śpi ze mną, a właściwie to na mnie. Jest bardzo przytulaśna i miauczy najgłośniej na świecie, nie wyobrażam sobie życia bez niej.Piesek tez jest fajny ale nie da sie tak przytulać jak kot, zachowuje duzy dystans, ale jest członkiem naszej rodziny juz 12 lat.

przez didado1 12 mar 2006, 14:11
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 19:41 przez didado1, łącznie edytowano 2 razy

przez toya75 12 mar 2006, 14:22
:twisted: :twisted: :twisted: A ja wogóle nie mogę wstawić zdjęć :!: :!:
toya75

przez Sonia 12 mar 2006, 14:33
O jejku , jaka maskotka z tej Fredki!!!

przez kasiek 12 mar 2006, 14:51
Kapitalne te wasze zwierzaki!!!!!! Ja mam jamnika-bardzo długiego ..i kochanego.To mój najlepszy przyjaciel. :)
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez bibi 12 mar 2006, 16:29
a to moja suczka Kora
szkoda ze musiałam zdjęcie zmniejszyć. jest piękna
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez shadow_no 12 mar 2006, 18:00
Moje pupile, którym szykuje już 3x większy domek:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez toya75 12 mar 2006, 19:32
widzę neonki i molinezje :D
toya75

Sortuj wg