Czego nie cierpicie najbardziej na swiecie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ferdynand k 26 kwi 2014, 11:00
Indifference1,

oglądał z was ktoś komedię "Mien Fuhrer" ?
tak to niemiecka komedia o Hitlerze autorstwa Danyego Levy'ego przypomniał mi się z niej fajny cytat :
"Mój ojciec bił mnie tak często, że teraz dręczę niewinnych ludzi jak mnie jak mnie kiedyś dręczono. Mszczę ię na Żydach, ped..łach, chorych (...)
mszczę się za to że w dzieciństwie cierpiałem."
przypominacie mi tą postać ty i ten gościu co znowu na odwrót na kobiety najeżdża (panxyz) :lol: :P
ktoś was skrzywdził i teraz nienawidzicie wszystkich oczywiście na jedne zaczepki reagują a drugie dla politycznej poprawności tu na forum nikt nie krytykuje jesteście żałośni wszyscy.
Naczelny Użyszkodnik

przez Indifference1 26 kwi 2014, 13:32
wykończony, oh tak, ja tak nienawidzę facetów, że się obściskuje z nimi na każdej imprezie :lol:
To był jeden jedyny raz jak napisałam coś takiego :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ferdynand k 26 kwi 2014, 13:34
Indifference1 napisał(a):wykończony, oh tak, ja tak nienawidzę facetów, że się obściskuje z nimi na każdej imprezie :lol:
To był jeden jedyny raz jak napisałam coś takiego :P

gadaj zdrów
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 26 kwi 2014, 13:36
Aha. Spoko.

przez Marian_Paździoch 26 kwi 2014, 16:15
wykończony, tu każdy będzie pisał co tylko chce. W końcu forumowa "siła wyższa" nie ingeruje w treści pisane przez użytkowników. W ten sposób forum staje się jednym wielkim burdelem i ludzi szukających nie tyle wsparcia, co dowartościowania się. Czasami mam wrażenie, że skoro kobiety piszą tu jak bardzo lubią seks (i np. jak im tego seksu brakuje), to chyba pomyliłem fora albo jestem tak ciężkim przypadkiem, że nadaję się tylko na oddział zamknięty - szpitalna piżamka i za kraty. Jedynie dział leków wydaje się być normalny - tam toczą się rzeczowe dyskusje. Tak, wiem, zaraz ktoś powie, że przecież nie będziemy siadać w kółeczku i opowiadać o swoich problemach - tak jak ktoś tu już podsumował kiedyś temat jednego ze zlotów.
Jedna płeć krytykuje drugą, bo została zraniona przez przeciwną, więc automatycznie każdy osobnik płci przeciwnej staje się nagle świnią lub dziwką. Moderacja jest tu chyba tylko po to, żeby oczyszczać forum z typowego spamu, takiego jak reklamy itp. Jeden off topic goni drugi. Tak, tak, moderacja i administracja nie odpowiada za treści pisane przez użytkowników, a ja narzekając na to pewnie jestem przeciwnikiem wolności słowa, bo i takie uwagi już słyszałem.
Skoro mamy tu na forum taką wolność stawiania opinii o innych ludziach a ten wątek jest o tym czego najbardziej nienawidzimy, to i ja się wypowiem. Nic na forum nie wkur*ia mnie tak, jak brak pokory niektórych użytkowników. Niektórym chyba zaburzenia nie dały po dupie zbyt mocno, skoro starają się udowadniać sobie nawzajem jakieś bzdety na swój temat i byle pierdoła jest dla nich problemem. Wkur*ia mnie też to, że tak wiele osób tkwi cały czas na parterze piramidy Maslowa i problemem na skale światową staje się małe libido partnera. Tak, to nie moja sprawa, bo nie moje życie i nie mnie oceniać innych. Ale skoro każdy każdego może krytykować, więc zrobię to i ja. W ten sposób to chore koło się zamyka. O, albo jak jeden drugiemu udowadnia, że ma gorzej. Każdy każdemu stawia diagnozę, nie znając go. Pamiętam jakie zdziwienie zapanowało, jak np. Kolega elfrid oznajmił, że lekarz zdiagnozował u Niego ChAD. Zaczęły się sypać teksty, że lekarze ChAD stawiają pacjentom, jeżeli nie mają pomysłów na leczenie albo ciężko wymyślić im jakąś inną diagnozę. Diagnozujemy się nawzajem, bo uciekamy od własnych problemów? Trochę tak to wygląda. Forum zawsze traktowałem poważnie i do każdego staram się podchodzić z szacunkiem. Ale to miejsce zmieniło się w jeden wielki cyrk, więc dlaczego ja miałbym do niego podchodzić z powagą.
Jak to było w Dniu Świra - "Moja racja jest mojejsza".
Ostatnio edytowano 26 kwi 2014, 16:24 przez Marian_Paździoch, łącznie edytowano 2 razy
Marian_Paździoch

przez Pieprz 26 kwi 2014, 16:17
siedzenia na fotelu dentystycznym
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Shannon 26 kwi 2014, 16:29
-wymądrzania się
-fałszywych ludzi
-zmarszczek
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

przez barbieturan 26 kwi 2014, 16:30
Mushroom napisał(a):siedzenia na fotelu dentystycznym

I ja. Wszystko inne - do przełknięcia
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Marian_Paździoch 26 kwi 2014, 17:10
Nikt ci nie każe tego lubić. Poza tym wyrywasz jedno zdanie z kontekstu i interpretujesz je sobie jako pojedyncze, a nie w skojarzeniu z całością. Odnosisz się do mojej wypowiedzi tak, jak ja bym odniósł się do jednej z powyższych - że ja lubię fotel dentystyczny.
Marian_Paździoch

przez Indifference1 26 kwi 2014, 17:16
n Marian_Paździoch, bo to zwróciło moją uwagę. Nieważne, błędem było kontynuowanie tej dyskusji.

przez Marian_Paździoch 26 kwi 2014, 17:18
Biorąc pod uwagę twoją poprzednia wypowiedź, byłaby to dyskusja na poziomie "wady i zalety fotela dentystycznego".
Marian_Paździoch

przez Kalebx3 26 kwi 2014, 18:28
Najgorsze czego nie cierpię na całym świecie to przeżywać ataki paniki.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Dytsw 28 kwi 2014, 01:20
Czerwca 2012.

Chciałbym, żeby wrócił.
Dytsw

przez piti_88 03 maja 2014, 11:12
Ja, dziecko korporacji nienawidzę bezczynności.
Nienawidzę tego, że leże już 2 tydzień w łóżku.
A najbardziej nienawidzę tego, że coś bym porobił a mi nie mam siły..
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

Sortuj wg