W jakim miejscu pragniemy sie znalezc od dzis za 5 lat?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Śmierć 12 mar 2006, 03:27
To prawda nie rozumiesz... lepiej żebyś do tego nie doszła

przez Mada 12 mar 2006, 04:41
Jasne... latwiej sie poddac i czekac na... Smierc

Doskonale rozumiem, osoba nie znajaca sensu swojego zycia jest jak warzywo.

Skad wiesz co Cie jutro czeka, za tydzien, za rok? Mozesz sie pozytywnie "rozczarowac" w przyszlosci i tego Ci zycze.
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez Śmierć 13 mar 2006, 02:58
Nie chciałbym się pozytywnie rozczarować, bo jakbym trwał tak przeż 10 lat i nic nie robił.... nie no o czym my mówimy, dla mnie życie się skończyło, nie wiem ile jeszcze wytrzymam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mada 13 mar 2006, 05:12
Ile masz lat?
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez janek 13 mar 2006, 13:39
za 5 lat...nie ważne gdzie, nie ważne czy jako prezes czy jako kloszard...byleby zdrowy..

przez Minhoi 14 mar 2006, 17:32
Moi drodzy,

wiem tyle, że nie ma sensu zagłębiać się w przeszłość, rozmyślać czego żałujemy i co byśmy zmienili. Bo nie zmienimy nic. Przeszłości już nie ma, żyje tylko we wspomnieniach.
Celem jest chwila obecna i to, do czego dążymy. Dlatego to bardzo dobry pomysł na post: nie co dzień się zastanawiamy co będzie z nami w przyszłości.
Plany człowieka zmianiają się w chwili gdy przestaje być sam, gdy zakłada rodzinę. Póki nie musi się tłumaczyć, robi to, co chce. I wtedy tez niektórym się może przewracać w głowie - właśnie z powodu braku stabilizacji.
Jesli chodzi o mnie- nie mam żadnych zobowiązań, nie muszę sie o nic martwić. Jestem samowystarczalna i nie wiem kiedy to sie zmieni bo wcale mi do tego nie śpieszno. Nie wiem czy za pięc lat chcę być mamą przy dziecku czy mieć wysoką zawodową pozycję i piąć się wyżej i wyżej(nie wyobrażam sobie tego konstruktywnie połączyć, nie biorę tu pod uwagę pozycji faceta jako wsparcia).
Jedno co przychodzi mi na myśl: za 5 lat chcę mieć w sobie spokój. Taki wewnętrzny. Dobrze się czuć, znaleźć swoje miejsce. To moje marzenie od zawsze. Tylko tyle i aż tyle.

Może wyjadę do głuszy?... :)

przez snaefridur 14 mar 2006, 17:39
W tym miejscu,w którym jestem teraz.Tylko w nieco innym stanie psychizcznym. :?
snaefridur

przez emiflo 25 mar 2006, 21:39
za 5 lat chcialabym aby nerwica byla tylko wspomnieniem. Chcialabym miec jeszcze jedno dziecko , moze do parki, to coreczke. Znalezc prace na pol etatu i studiowac prace socjalna zaocznie. hmmm, ale tak jak piszecie , najwazniejsze jest to aby byc zdrowym, a reszta to dodatek.
Buziaki.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez atrucha 05 kwi 2006, 23:35
:)))..za pięć lat będę już w Stanach..z kimś z kim bardzo chcę być. Nie jestem niczego tak pewna,jak właśnie tego..
Przyjaciel forum

przez drań 05 kwi 2006, 23:37
A ja chce byc w innym miejscu niż jestem teraz...tak tego chce...
ExModerator

przez kasiek 06 kwi 2006, 09:53
Ja chce zapomniec o nerwicy
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez snaefridur 06 kwi 2006, 16:04
W Łodzi.Kocham to miasto.
snaefridur

przez anita27 07 kwi 2006, 10:08
Czesc Magda.jak kazdy ja tez mam cel w zyciu.Na dobry poczatek chcialabym czuc w koncu psychiczny komfort :)zyc bez lekow i bolu,oczywiscie staram sie walczyc z tym zeby cos osiagnac.W zyciu staram sie pomimo nerwicy byc osoba zaradna,w przyszlosci wiec chcialabym miec swoj domek.Kupilam juz dzialke tylko ze nie moge sie przelamac z budowa.niewiem czego sie boje moze tego ze sobie nie poradze ale wazne jest to ze staram sie darzyc do wyzaczonego celu.Pozdrawiam

przez atrucha 13 kwi 2007, 22:19
O rany... Ale diametralnie zmieniły się moje marzenia :roll: A minął tylko rok.. A niby taka pewna byłam :lol: Trudno przewidzieć życie..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg