Skocz do zawartości
Nerwica.com

Listy do św. Mikołaja


luthien

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chyba wszyscy wiecie niedługo święta (reklamy w tv nie dają o tym zapomnieć :D ). Jeżeli wierzycie w świętego z długą siwą brodą, to napiszcie, co chcielibyście dostać pod choinkę (no chyba, że chcielibyście dostać choinką :mrgreen: ). Ja mam wtyki u świętego (poznaliśmy się na balandze na biegunie, była niezła :mrgreen: ), więc jakby co, to mogę wasze życzenia mu podrzucić.

 

Mnie się marzy lustrzaneczka, tylko nie wiem czy Mikołaja będzie stać :D

 

76.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę samolot. No dobra, wystarczy kurtka lotnicza.

 

Przypomina mi się, jak we Wrocku jeden punk siedział w przejściu podziemnym z kartką "Zbieram na śmigło do bombowca"

 

A kontekście mniej przyziemnym chciałbym móc dalej robić to, co robię, to już sobie poradzę. Chciałbym, żeby ludzie byli mniej sfrustrowani, bo to paskudna cecha. I chciałbym, żeby był pokój na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowie ;) a do tego np butelke whisky albo ginu tonik sobie dokupię i nic więcej nie potrzbuje no moze kilka browarów :D XD z Poliną się podziele acha i karton fajek albo dwa dla nas i 10 kg kawy :lol:

 

a tak poważnie to odtwarzacz mp3 ;) i usmiech dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się, jak we Wrocku jeden punk siedział w przejściu podziemnym z kartką "Zbieram na śmigło do bombowca"

hahahaha hahaha tez wielr takich smiesznych lub nie widziałam kartek i jeden był tylko szczery "zbieram na piwo" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy lustrzaneczka, tylko nie wiem czy Mikołaja będzie stać :D

 

Ale masz świadomość, że to dopiero początek uzależnienia? :)

 

Ja za body dałem niewiele, bo tylko 2000, ale na obiektywy wydałem już całą fortunę... A teraz i tak marzy mi się Tokina 12-24 f/4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy lustrzaneczka, tylko nie wiem czy Mikołaja będzie stać :D

 

Ale masz świadomość, że to dopiero początek uzależnienia? :)

 

Ja za body dałem niewiele, bo tylko 2000, ale na obiektywy wydałem już całą fortunę... A teraz i tak marzy mi się Tokina 12-24 f/4 :P

 

Trzeba najpierw mieć te 2000. Mój Mikołaj nie jest taki bogaty, niestety :? Chyba, że mały kredycik :D Chociaż nie podoba mi się metoda brania kredytu na święta, żeby się obkupić. Straszna ze mnie sknera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już prawie spełniło moje marzenie (ale ten Mikołaj jest szybki) otóż chciałam jechać do Angli do siostry i bobaska ha! już nie muszę bo oni przyjeżdżają do nas na święta :P No to ja proszę teraz o nowe spełnienie mojego marzenia ;) bardzo ale to bardzo chcę się wreszcie wyrwać z mojego miasteczka jak najdalej i nie bać się tego

361540547_umiech..gif.e59721cc1761f7c5a0dc4e4df7807720.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już prawie spełniło moje marzenie (ale ten Mikołaj jest szybki)

 

Ma specjalne "podrasowane" renifery :mrgreen: z dopalaczami :mrgreen:

 

Ja sobie zrobiłam sama prezencik przedświąteczny i zamówiłam w necie kilka horrorów... buuu... już się kurcze nie mogę doczekać... jestem maniakiem horrorów (oczywiście w pozytywnym znaczeniu, chociaż niektórzy się mnie przez to boją :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochany swiety mikolaju ty wiesz czego ja potrzebuje; swietego spokoju. materialnych rzeczy nie potrzebuje, no oprocz kasy, tej to nigdy nie odmowie haha

z niematerialnych to chcialabym przestac myslec, bac sie, miec atakow zlosci, agresji, nienawisci. nie wie bym jeszcze chciala, dziekuje za wszystko :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poproszę o takie przyziemne rzeczy : fajnie by było święty zawsze uśmiechnęty, gdybyś w tym roku przytargał mi pod choinkę jakieś ładne wydanie władcy pierścieni, nie musi być jakieś wypasione, twarda okładka w zupełności zaspokaja moje potrzeby, a już szczytem twojej dobroci byłoby dołożenie do tego biografii Tolkiena której nie ma w żadnej bibliotece w moim mieście i nie chce mi się po nią jechać specjalnie do Łodzi...... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale słodki temat :D

 

Mi sie marzy... Marzy mi się piękny, biały dom nad brzegiem morza, z tarasem od strony wody, z oknami na całą ścianę..Za oknami zachód słońca, mewy i szum wody... A za oknem w domu moje biurko, na którym tworzę...

 

Z bardziej przyziemnych marzeń to chciałabym aby Mikołaj zabrał ode mnie nerwicę. Albo dał chociaż lustrzankę cyfrową, albo kasę na zakupy i remont mieszkania ;) No dobra.. niech da chociaż kota, żebym dwa miała, albo shih tzu / yorka.... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, hehe mamy podobne marzenia z tym ze ja sie tak bardzo nie upieram przy morzu aby las byl nie daleko a to moj wymarzony domek

http://www.extradom.pl/projekt-domu-DOM%20W%20JE%C5%BB%C3%93WKACH-ID-4500.html?typ=parterowe_z_poddaszem&powierzchnia=100_200_m&garaz=brak&strona=9

 

Więc gdybyś Św Mikołaju był tak miły to ja bardzo prosze o 6ke w lotto Tylko wiesz nie chce byc drobiazgowa dobrze gdyby ona padla w kumulacjii Bo głupio by bylo wygrać i nie moc sie podzielić a z racji tego ze mam pare osób na mysli to ni jak cholera milion mnie nie urządza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja6 w Totka nie chce, bo co to za satysfakcja :P Sama chce sobie zarobić. Moim celem życiowym jest kasa, a jak wygram w totka to stracę cel..i depresja :P

 

Ja sie upieram na morzu, bo jak bym chciała mieć dom w lesie to bym mogła sie do rodziców spowrotem przeprowadzić :smile: Mają piękny, nowy domek pod lasem.

Wole morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×