Listy do św. Mikołaja

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 03 gru 2007, 11:44
a ja bym chciała tak naprawde mieć Obrazek w jednym kawałku
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 03 gru 2007, 16:19
a ja chciałabym dostać więcej odwagi, aby wykonac pewien plan... :smile:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Re: Listy do św. Mikołaja

przez Paranoja 14 lis 2009, 11:17
kochany swiety mikolaju ty wiesz czego ja potrzebuje; swietego spokoju. materialnych rzeczy nie potrzebuje, no oprocz kasy, tej to nigdy nie odmowie haha
z niematerialnych to chcialabym przestac myslec, bac sie, miec atakow zlosci, agresji, nienawisci. nie wie bym jeszcze chciala, dziekuje za wszystko :*
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 14 lis 2009, 12:44
Nieee.....przecież on nie istnieje ;) ale gdyby już mu się nudziło to ucieszę się z kilku miło i bezstresowo spędzonych dni :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Speer 15 lis 2009, 13:45
Spędzić z kimś święta
Speer

przez linka 15 lis 2009, 14:23
Ja tam poproszę o takie przyziemne rzeczy : fajnie by było święty zawsze uśmiechnęty, gdybyś w tym roku przytargał mi pod choinkę jakieś ładne wydanie władcy pierścieni, nie musi być jakieś wypasione, twarda okładka w zupełności zaspokaja moje potrzeby, a już szczytem twojej dobroci byłoby dołożenie do tego biografii Tolkiena której nie ma w żadnej bibliotece w moim mieście i nie chce mi się po nią jechać specjalnie do Łodzi...... :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bliksa 15 lis 2009, 14:33
Mikołaju proszę o szynszylka, którego nazwę sobie Rychu :D
ps: jak mi nie przyniesiessz to i tak sama kupię... 8)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 15 lis 2009, 16:03
Heh, ale słodki temat :D

Mi sie marzy... Marzy mi się piękny, biały dom nad brzegiem morza, z tarasem od strony wody, z oknami na całą ścianę..Za oknami zachód słońca, mewy i szum wody... A za oknem w domu moje biurko, na którym tworzę...

Z bardziej przyziemnych marzeń to chciałabym aby Mikołaj zabrał ode mnie nerwicę. Albo dał chociaż lustrzankę cyfrową, albo kasę na zakupy i remont mieszkania ;) No dobra.. niech da chociaż kota, żebym dwa miała, albo shih tzu / yorka.... :smile:
magdalenabmw

przez Nocka 15 lis 2009, 18:26
magdalenabmw, hehe mamy podobne marzenia z tym ze ja sie tak bardzo nie upieram przy morzu aby las byl nie daleko a to moj wymarzony domek
http://www.extradom.pl/projekt-domu-DOM ... k&strona=9

Więc gdybyś Św Mikołaju był tak miły to ja bardzo prosze o 6ke w lotto Tylko wiesz nie chce byc drobiazgowa dobrze gdyby ona padla w kumulacjii Bo głupio by bylo wygrać i nie moc sie podzielić a z racji tego ze mam pare osób na mysli to ni jak cholera milion mnie nie urządza :D
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez magdalenabmw 15 lis 2009, 18:30
Ja6 w Totka nie chce, bo co to za satysfakcja :P Sama chce sobie zarobić. Moim celem życiowym jest kasa, a jak wygram w totka to stracę cel..i depresja :P

Ja sie upieram na morzu, bo jak bym chciała mieć dom w lesie to bym mogła sie do rodziców spowrotem przeprowadzić :smile: Mają piękny, nowy domek pod lasem.
Wole morze.
magdalenabmw

przez Nocka 15 lis 2009, 18:45
Wiesz Madziu w pewnym wieku juz sie nie liczy na wlasne sily tylko na CUD kochana na CUD :D

przez tet 15 lis 2009, 19:09
Mikołaju będę staroświecka w tym roku.. proszę o duuuuuuuużo zdrowia i duuuuuuużo sił do walki z przeciwnościami losu, najlepiej zamień je w błahostki :lol:
aaaa i nie próbuj przynosić worka z kinder wyrobami :!: 8)
tet

przez Abradab 15 lis 2009, 20:17
Ja bym prosił św. Mikołaja o worek szczęścia, najlepiej taki duuuuży, bo jest gdzie to szczęście ulokować. Część szczęścia wykorzystałbym na totolotek, szóstki w dużym lotku nie potrzebuje, wystarczy mi zwykła piątka ;) Drugą porcję szczęścia przeznaczyłbym na przyszłą, nową pracę, bo obecna ani nie jest dobrze płatna, ani nie jest wskazana dla osoby z nerwicą. Kolejną porcję szczęścia przeznaczyłbym na znalezienie tej drugiej połówki (wcale mi nie chodzi o flaszkę :D), bo jak dotąd me wybory były niczym kulą w płot, a resztę szczęścia rozdałbym bliskim, bo jak oni są szczęśliwi to i ja również. O zdrowie nie proszę, bo jak sama nerwica przyszła, tak sobie sama pójdzie, trzeba jedynie mocno popracować nad tym. Tyle :)

przez Nocka 15 lis 2009, 20:58
Speer napisał(a):Spędzić z kimś święta

Myslisz o konkretnej osobie czy Nie masz calkiem z kim? :(

Sortuj wg