Gry ulubione

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez J.G.Faust 11 sty 2008, 23:49
Tytuły do których wracam

Pac-Man
Obrazek

Tetris
Obrazek

Stronghold
Obrazek

Rainbow six raven shield
Obrazek

Swat 4
Obrazek

Battlefield 2
Obrazek

Gundam - Wszystkie części [PS2]
Obrazek

Wszelakie bijatyki 2D [SNK]

Fatal Fury: Mark of the Wolves
Obrazek

King of Fighters
Obrazek

przez Zagubiony148 31 sty 2008, 01:35
Gra ktos w crysis? Bo chciałbym pograc w internecie z kims
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

Re: Gry ulubione

przez Sorrow 25 maja 2008, 17:58
Ostatnio grywam w Operation Flashpoint :) . To śliczna gra, podobna do Deer Hunter'a, ale z ludźmi zamiast niewinnych zwierzątek :) .

Obrazek
Dziki Ogród.
Obrazek
Skradanie się za zwierzyną...
Obrazek
Mmm...
Cudownie :) ...
Obrazek
Łowca i jego broń :cutegrin: .

Ostatnio znalazłem moda Warhammer 40000 do tej wspaniałej gry i po małych poprawkach zabrałem się za ostre granie :twisted: .
Postanowiłem się pobawić w walkę w świecie bardzo zbliżonym do naszego, którego mieszkańcy wyznają groźne i heretyckie wartosci takie jak wolność czy indywidualizm.

Obrazek
Tutaj grupa Space Marines Chaosu z legionu Alpha Legion przebranych za żołnierzy Imperatora przy asyście kultystów uderza na kolumnę pancerną w celu wzbudzenia wrogości tego świata wobec Imperium.

Obrazek
Grupa Space Marines z zakonu Mrocznych Aniołów oczyszcza przeklętych heretyków.

Obrazek
Żołnierze wroga nie mają szans w starciu z Wybrańcami Imperatora!

Obrazek
Żołnierz, Mężczyzna czy Kobieta... Każdy heretyk zostanie oczyszczony!

Obrazek
Czołgi heretyków pękają pod ciosami opancerzonej pięści Imperatora!

Obrazek
Heretyckie śmigłowce spadają z nieba porażone pociskami z imperialnych Bolterów.

Chwała niech będzie Imperatorowi!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonimowa 26 maja 2008, 16:41
Moje ulubione gry to Stronghold i Heroes, a kiedyś jeszcze NFS.

przez anonim 26 maja 2008, 17:50
heroes III na kompa jest nieśmiertelne. Co z tego, że nie ma grafiki, w tą grę mogę naparzać całymi dniami, szczególnie z kimś na necie. To jest arcydzieło.

W swat 4 też ostatnio sobie grałem, ale jakoś mnie nie wciągnęło, już mi się znudziła. Teraz będe grał w silent hill3 na ps2 :twisted: Pogrywam sobie też w manhunta2 i nie dziwię się że musieli ocenzurować tą gre, bo nie chcieli jej dopuścić do sprzedaży(ja akurat posiadam nieocenzurowaną wersję :twisted: ). Ta gra jest po prostu chora, ale jak można się wyżyć, wykręcając i wyrywając kolesiowi jajka cęgami :shock: , albo obrabiając go piłą tarczową...W sam raz dla takiego psychola jak ja 8)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez adam_s 26 maja 2008, 18:49
GTA San Andreas - podstawa kiedy mam zły humor. Uruchamiam tą grę kiedy tylko chę się wyżyc no i wyżywam sie na ludzikach do woli :twisted: . Ogólnie wszystkie części tej gry uwielbiam.
Pozatym : Heroes III ( moim zdaniem najlepsza częśc ), jak mi całkiem się nudzi to gram w The Sims :) . Aa i wszystkie możliwe wyścigowe .
GG: 5988000

przez IceMan 26 maja 2008, 19:01
Heroes III było dla mnie nieśmiertelne dopóki go nie uśmierciło Heroes V ulepszone o dodatki, teraz w trójkę mi się jakoś dziwnie gra :P

Oprócz tego u mnie na stancji w tej chwili rządzi Call of Duty 2 w wersji multiplayer po LANie

No i od czasu do czasu ale dosyć regularnie odpalam dosyć mało popularnego, ale bardzo dobrego konkurenta NFSów od Undergrounda wzwyż, czyli Juiced, praktycznie przeszedłem wszystko co się dało ale nadal miło sobie odpalić i pościgać, nie nudzi się.
Przyjaciel forum

przez anonimowa 26 maja 2008, 19:33
Hej anonim, wiem, to głupie, ale jak gra się na necie w Heroesa? Włącza się bez płyty, tylko co tam trzeba kliknąć :oops: :oops:

przez Sorrow 26 maja 2008, 23:37
anonim napisał(a):Pogrywam sobie też w manhunta2 i nie dziwię się że musieli ocenzurować tą gre, bo nie chcieli jej dopuścić do sprzedaży(ja akurat posiadam nieocenzurowaną wersję :twisted: ). Ta gra jest po prostu chora, ale jak można się wyżyć, wykręcając i wyrywając kolesiowi jajka cęgami :shock: , albo obrabiając go piłą tarczową...W sam raz dla takiego psychola jak ja 8)

Zazdroszczę. Mi Manhunt 2 nie pójdzie :( .

przez anonim 26 maja 2008, 23:44
Zazdroszczę. Mi Manhunt 2 nie pójdzie :( .

Hmmm... Dziwne, przecież manhunt 2 jest tylko na ps2, chyba że chciałbyś grać przez emulator to wtedy rozumiem...

Hej anonim, wiem, to głupie, ale jak gra się na necie w Heroesa? Włącza się bez płyty, tylko co tam trzeba kliknąć :oops: :oops:

Nie takie glupie, bo kiedyś grałem z kumplem, a teraz chciałem znowu i już nie potrafiłem tego włączyć... Tak czy siak jeśli masz pirata(ja miałem org ale zgubiłem gdzieś niestety :/) to musisz zainstalować sobie programik hamachi. Umawiasz się z jakąś osobą do gry i w programiku tworzysz sieć(to jest bardzo proste, podajesz nazwe gry i hasło) masz tam też podane ip. Włączasz gre i w multi wybierasz tyg gry tcp/ip i hostuj(jeśli ty tworzysz gre). Teraz może dołączyć druga osoba do gry jak w menu kliknie na gre multi to wybiera tcp/ip i wpisuje twoje ip powinno wyszukać ta gre która zrobiłas, ty wybierasz mapę, potem ustawiacie sobie zamki, bohaterów itp i gracie.
Ważne: musicie mieć tą samą wersję gry, z tymi samymi dodatkami, najlepiej zainstalować sobie wake of the gods(ponad 30mb) i nie powinno być problemów, sam dodatek daje ogromne możliwości: ustawianie sobie sojuszów na dowolnych mapach... Za dużo żeby o tym pisać, trzeba samemu sprawdzić.

Po zobaczeniu paru trailerów z gier na xboxa360 postanowiłem, że sobie go zakupie, prawdopodobnie w przyszłym roku, kiedy lepiej będzie z kasą. Jestem też miłośnikiem horrorów(głównie serii silent hill) po zobaczeniu filmików z nowego alone in the dark aż mnie zatkało...jak te gry teraz wyglądają, co za efekty, cienie...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Voytek 04 cze 2008, 07:54
Ja już w sumie w nic dawno się nie zagrywałem,ew.sobie zagram we Flatout 2.Jedną z moich ulubionych gier jest Armed Assault.Swego czasu miałem korbę na punkcie Morrowinda (i uważam,że miał lepszy klimat od Obliviona,ale to moja opinia).Uwielbiam Supreme Commander (tak jak Total Anhillation-pierwowzór)-lubię tę grę,ponieważ nie chcę już oglądać krwawych scen (wyjątkiem jest Armed Assault,ale w niej podoba mi się realizm i to,że używając edytora,można stworzyć praktycznie każdy scenariusz na polu bitwy,lubię eksperymentować z taktyką),a w supreme commander walczą ze sobą roboty a nie ludzie.Splinter cell-wszystkie części przeszedłem,lubię skradanki.Test drive unlimited też mi się podobał.Z klasyki to settlersi (ech,pamiętam czasy,kiedy zagrywałem się na amidze 1200 w pierwszą część tej gry),syndicate.Rainbow six:raven shield też lubię (moim zdaniem najlepsza z serii jeśli chodzi o realizm,choć AI mnie załamywało czasami).A jakie gry najmilej wspominacie?Które z gier uważacie za gry wszechczasów?
"Po pierwszym ad personam kończę dyskusję."

przez jeerrzzy 18 paź 2008, 16:24
Moja ulubiona gra to "Sąsiedzi z Piekła Rodem".
Polecam wszystkim , pobawicie się i uśmiejecie. :?
jeerrzzy

przez Straybow 30 paź 2008, 13:34
Ja teraz BYM zagrywał się w Fallouta 3, jako że zawsze byłem fanatykiem serii, niestety dla nowej części muszę kupić nowy komputer, co szybko się nie uda ; )

---- EDIT ----

Aha, ostatnio nie mogłem oderwać się od Knights of The Old Republic, RPG-a w świecie Star Wars. Żeby było śmieszniej, wcześniej nie widziałem żadnego filmu z tej serii, ale gra broni się sama i jest niesamowicie dobra, głównie dzięki ciekawym, wyrazistym postaciom, fabule i dialogom. No i można poprzez swoje uczynki wybierać między jasną i ciemną stroną Mocy, ale jakoś odrzucała mnie strasznie ta druga, Sithowie w sposobie zachowania przypominają mi większość znajomych. ; )
Straybow

przez gusia 31 paź 2008, 00:35
No to macie nałogowca Guske:)

Obrazek
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg