Gry ulubione

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bad Girl 07 lis 2007, 19:59
A ja uwielbiam wszystkie części GTA, zwłaszcza Vice City i San Andreas. a teraz czekam na kolejną część :]
pozdrawiam!

przez .Tomek 07 lis 2007, 21:21
ooo, Bad Girl, GTA jest SUPER :D Uwielbiałem w to grać :twisted: Tylko teraz gównianego kompa mam :roll:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez IceMan 08 lis 2007, 15:20
Bad Girl napisał(a):a teraz czekam na kolejną część :]

ehhh jakie ona będzie miała wymagania? oby na moim komputerku poszła bo też w to uwielbiam grać - tak samo jak w NFS (a premiera światowa nowej części tego drugiego za około tydzień :D )
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 08 lis 2007, 19:51
IceMan napisał(a):ehhh jakie ona będzie miała wymagania?

Jak je zobaczymy to się w gacie skichamy. Na prawdę, te wymagania to jakaś paranoja po prostu :roll: Nigdy takiego kompa nie będę miał, żebym mógł zagrać na pełnych parametrach takiej gry bo to za drogo by wyszło chyba.
ExModerator

przez Bad Girl 08 lis 2007, 20:42
Ja też sie zastanawiam czy mój komp spełni wymagania ;) ale oby oby... grafika ma być podobno pierwsza klasa :] chociaż już w SA było na co popatrzeć...
Tylko nie przypasował mi jakoś główny bohater w tej nowej części... nie wiem dlaczego ;D

przez .Tomek 08 lis 2007, 20:44
Ach jadostanę pracę to kupię sobie kompa lepszego za jakiś czas :D ale najpierw motocykl :) albo może komp, przed kompem wiele siedzę a czy na pasję motocyklową czasu starczy to nie wiem. Nie no czas będzie, ale czy będą chęci..
ExModerator

przez gusia 08 lis 2007, 21:46
LineageII ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Sorrow 08 lis 2007, 21:59
Bad Girl napisał(a):A ja uwielbiam wszystkie części GTA, zwłaszcza Vice City i San Andreas. a teraz czekam na kolejną część :]
pozdrawiam!

Ja najbardziej lubiłem jedynkę i dwójkę - przypominały mi samochodówki 2D z czasów C-64, tyle, że z nowoczesną grafiką i tym, że się gra przestępcą.
W trójkę grałem trochę u znajomego, ale nie kupiłem, bo to zupełnie inna gra.

przez Bad Girl 08 lis 2007, 23:14
Sorrow napisał(a):W trójkę grałem trochę u znajomego, ale nie kupiłem, bo to zupełnie inna gra.

No tak, to prawda. Ale mi właśnie bardziej odpowiadała ta nowsza wersja ;) każdą przechodziłam minimum trzy razy :)

przez Samanta 11 lis 2007, 00:12
tony hawk's pro skater - wszystkie części. najelpsza gra ever dla mnie.
czasem popykam w gta.

przez gonso 10 sty 2008, 19:50
Ja najbardziej lubię colin mcrae 4,zoo tycoon 1 i 2,NFS: Most Wanted,
Sonic,Tiny Toon,Return to castle Wolfenstein,Medal of Honor+ dodatki,
Call of Duty1 i 2,Call of Duty 4,NFS:Porshe.
gonso

przez anonim 10 sty 2008, 22:33
Ja uwielbiam gry crpg: serię gothic, TES, okami,oraz final fantasyXII i diabloI,II(choć to taki hack'n'slash ale fajnie się gra) ze wskazaniem na I która wciągnęła mnie niesamowicie(pamiętam jak na końcu gry cała ta wioska była obrzucana kasą :D i przedmiotami bo zawsze szkoda mi było coś sprzedać) czego o II nie mogę powiedzieć. Gta też bardzo lubię. Ostatnio uparłem się, że w SA zamaluję wszystkie graffiti i na razie mam ponad 90 i już nie wiem gdzie szukać, a jeśli tego nie zrobię to nie będe dalej ciągnął fabuły :mrgreen: ot takie postanowienie inne części też mi sie spodobały, a najbardziej przypadła mi do gustu gta 1 :D Pamiętam jak jako dzieciak nie znałem angielskiego ale jakoś robiłem misje no i fajnie przejeżdżało się ludzi u ciekało przed policją :mrgreen: Ze strzelanek to seria call of duty, medal of honor, killzone, black, bioshock(na pc gram ale mam zacinki) o Crysis raczej nie będe ściągał i uruchamiał, bo mam za słabego kompa, a już przestałem w niego inwestować, bo mi się to nie opłaca.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Gort 11 sty 2008, 15:29
Carmageddon pierwsza część + splat pack. Najfajniejsza gierka dla mnie. Można się pożądnie wyżyć po ciężkim dniu :D .
"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

przez gonso 11 sty 2008, 18:20
Podobał mi się także DOOM 3,FAR CRY,Zoo tycoon 2:Wymarłe garunki,Trespasser.
gonso

Sortuj wg