Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..

przez Alienated 08 mar 2009, 11:01
Korba napisał(a):Ja nie umiem się zrelaksować. Na tym polega mój problem....

Korba, mam dokładnie tak samo, dlatego czasami zmuszony jestem trochę sobie w tym pomóc ;). Odnoszę jednak wrażenie, że jeśli chodzi o umiejętność dostosowania się do sytuacji na zewnątrz, pomimo wszystkich tych niedogodności, osiągasz nieporównywalnie lepsze rezultaty aniżeli ja sam. Wczoraj, na ten przykład, udało mi się odrobinę wyciszyć i obejrzałem nawet jakiś obszerniejszy fragment filmu w TV, co już samo w sobie uważam za swego rodzaju sukces :smile:. Normalnie, tak jak pisałem wcześniej, towarzyszy mi permanentne poczucie przemijającego w zawrotnym tempie czasu i trudno mi się na czymkolwiek skoncentrować...
... Zmieniając temat, właśnie wróciłem ze spaceru po lesie. Przez chwilę miałem nawet wrażenie, że zapowiada się piękny dzień, ale gdzieś się po drodze ten dobry nastrój ulotnił. Natknąłem się też na kilka osób korzystających z ładnej akurat pogody, przy czym część z nich z kijkami do Nordic Walking. Muszę przyznać, że zdumiewa mnie niekiedy różnorodność form wszelkiej maści kitu jaki ludzie pozwalają sobie wciskać, chcąc pozostawać na czasie :D. Być może to jednak wyłącznie opinia dyletanta i ktoś inny ma odnośnie tej kwestii zupełnie odmienne zdanie :?.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Alienated 08 mar 2009, 17:28
No proszę, proszę! Polina, muszę przyznać, że nawet ci trochę zazdroszczę :smile:. Ludzie z mojego miasta kompletnie nie potrafią się zorganizować. Niby robią jakieś podchody, badają grunt, a wszystko tylko po to, by następnie zamilknąć na czas nieokreślony... Choć z drugiej strony zastanawiam się nieraz, czy udział w podobnych spotkaniach, w przypadku mojej osoby, ma w ogóle jeszcze sens :?. Mam już swoje lata, a i w formie nie jestem ostatnio najlepszej. Bez wspomagania w postaci kilku drinków uczestnictwo w takiej akcji równałoby się najprawdopodobniej poczuciu jednego wielkiego dyskomfortu i niczemu poza tym :?.

przez ALEKS*OLO 08 mar 2009, 21:08
Ktoś chętny :?: :?: :?: :roll:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 08 mar 2009, 23:36
nie wiem Poli czy to łzy sołtusa czy cosik innego od sołtysa, ale mam nadzieje ze kopie ostro :mrgreen: to co po buteleczce??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Alienated 09 mar 2009, 19:39
Skończył się weekend, ludzie wracają do pracy, a ja mam wolne... i to do końca tygodnia :smile:. Mam nadzieję, że trochę sobie przez ten tydzień odpocznę, w końcu i mnie się należy. Chociaż znając życie, pewnie będzie zupełnie na odwrót :D.

przez Korba 12 mar 2009, 20:59
A ja już mam weekend hiehiehie..... Nosi mnie!!!!!
Korba

przez Alienated 12 mar 2009, 23:07
Hmmm... Ja mam wrażenie, że mój powoli dobiega końca :(. Z tymi przerwami urlopowymi to jest na ogół tak, że fajnie mieć przed sobą perspektywę kilku dodatkowych dni wolnego. Z chwilą gdy jednak ów czas nadchodzi, zlatuje nie wiadomo kiedy pozostawiając uczucie niedosytu...

przez Alienated 14 mar 2009, 14:27
Heh... Mam za sobą całonocną imprezę i stoję wobec perspektywy kolejnej. Nie wiem czy podołam :?. Polina, z przyjemnością napiłbym się dzisiaj w twoim towarzystwie, ale wszystko wskazuje na to, że wieczór spędzam poza domem ;).

przez Korba 15 mar 2009, 11:43
Jeju... niech się ten weekend wreszcie skończy.... ileż można imprezować :mrgreen:
Korba

przez Alienated 15 mar 2009, 12:46
Też masz poczucie humoru... :D. Może istotnie takie wykańczanie się na raty nie jest najlepszym sposobem na życie (organizm już niestety nie regeneruje się tak szybko jak kiedyś), ale w sytuacji kiedy mamy do dyspozycji, z reguły, mocno ograniczoną ilość wolnego czasu trudno tak po prostu położyć się wieczorem spać...

przez Korba 15 mar 2009, 20:16
Cholerka, ale mi się chce palić !!
Korba

przez isj 15 mar 2009, 22:51
Wstrzymaj się. Bruno Jasieński podpalił Paryż, a potem sprzątał u Królowej Śniegu na Kołymie. Aż sprzątneli Bruna.

Pewnie argumentacja o raku płuc i tak by nic nie przyniosła, pograłem więc tropami biograficznymi ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez laguna 16 mar 2009, 08:53
a Religa zmarl.... hehe taki maly zarcik ze teraz na szlugach powinno pisac 'PALENIE ZABIJA. PROFESOR RELIGA' moze niektorych by to powstrzymalo... chociaz mnie chyba nie, na cos trzeba umrzec w koncu

przez Korba 16 mar 2009, 14:11
Spoko, wypaliłam 2, teraz mam spokój na następne kilka miesięcy. Nie mogę palić, bo moje serducho tego nie toleruje.
Korba

Sortuj wg